Time Eso

       
Poř.   Jméno chovatele Jméno holuba Počet cen Součet časů
1 PL PACEK Wojciech WP 6 8 23:10:58.23
2 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 8 23:19:26.33
3 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 8 23:44:57.45
4 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 8 23:57:05.80
5 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 8 24:01:10.65
6 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 8 24:13:54.85
7 PL KOZLENIA Artur Pit 8 24:20:58.34
8 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 8 24:28:58.55
9 CZ MALACH Ladislav Sára 8 24:29:44.85
10 CZ HLAVINKA Josef Raul 8 24:33:20.27
11 SK TATRY-DERBY DT 5 8 24:38:26.67
12 CZ DUDA Přemysl Hery 8 25:08:37.41
13 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 8 25:20:15.79
14 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 8 25:20:20.80
15 CZ KLEMENS Karel 12KK 8 25:20:44.23
16 DE HOOP Michael Hague 8 25:22:54.03
17 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 8 25:35:26.80
18 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 8 25:37:32.59
19 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 8 25:42:39.05
20 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 8 25:46:55.40
21 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 8 25:47:25.32
22 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 8 25:56:36.86
23 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 10 8 25:58:40.76
24 NL POELMAN Combinatie PC 02 8 25:58:41.35
25 CZ MAKANAKI Team Taki 8 26:19:21.87
26 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 8 26:29:49.01
27 AT OFNER Kurt Jo 8 26:44:23.34
28 AT HÖLD Erich Philipp 8 26:45:41.21
29 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 8 26:49:13.57
30 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 8 27:00:06.07
31 SK BCHB Team Lightning 8 27:05:03.55
32 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 8 27:07:58.01
33 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 8 27:09:26.32
34 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 8 27:14:19.04
35 SK DZURÍK Marián Tobi 13 8 27:22:51.93
36 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 8 27:27:21.76
37 SK BRKAL Jan Ing. Simona 8 27:31:00.28
38 CZ KLEMENS Karel 8KK 8 27:35:14.42
39 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 8 27:37:54.39
40 AT STRAIF Walter Wera 8 27:41:14.13
41 AT GASSER Reinhard Galaxy 8 27:42:14.69
42 CZ DUDA Přemysl Lara 8 27:53:42.16
43 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 8 28:09:11.19
44 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 8 28:18:13.10
45 CZ EM-EKO.CZ Joka 8 28:24:14.60
46 HU ISTVÁN Márkus Mars 8 28:45:52.14
47 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 8 28:51:16.50
48 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 8 29:11:29.15
49 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 8 29:39:22.43
50 CZ REIN Jan "B" Dita 8 30:24:18.39
51 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 8 30:52:06.73
52 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 8 30:59:52.26
53 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 8 31:20:15.20
54 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 8 31:27:14.76
55 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 8 32:02:54.63
56 SK J & I MARTON TEAM Šimel 8 32:46:11.60
57 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 8 32:47:40.65
58 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 8 33:35:39.13
59 AT GRATZER Marco "A" Augustus 8 33:53:23.14
60 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 8 34:19:07.13
61 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 8 34:19:08.25
62 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 8 34:19:20.33
63 CZ KULÍK Přemysl Lord 8 34:48:58.51
64 AT WIEFLER Alois Harry 8 34:56:15.26
65 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 8 35:05:55.77
66 HU GÁBOR Takács TG 583 8 35:13:56.60
67 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 8 35:33:06.63
68 AT WIEFLER Alois Gypsy One 8 37:59:16.07
69 SK BCHB Team Fifteen 8 38:10:18.88
70 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 8 38:27:47.22
71 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 8 39:42:44.61
72 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 8 39:46:53.55
73 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 8 40:02:48.00
74 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 8 40:17:03.94
75 SK VOJTKO Milan Emil 8 40:30:16.30
76 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 8 40:51:33.80
77 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 8 41:11:30.78
78 DE FISCHER Ralph Asp 8 41:33:36.10
79 DE SPITZBERG Team Uwe 4 8 41:35:48.64
80 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 8 41:38:20.48
81 AT BLIEGE Felix Ilse 8 41:42:28.49
82 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 8 41:45:53.01
83 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 8 41:47:37.43
84 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 8 41:49:03.01
85 AT KUTLESA Slavko SLK 58 8 41:56:50.81
86 AT GASSER Reinhard Gaucho 8 41:58:35.28
87 AT BLIEGE Felix Roman 8 42:01:17.71
88 CZ FLY YOUNG STARS Mona 8 42:03:35.68
89 PL SEDLACEK Josef Badalona 8 42:06:35.88
90 CZ GRUBER Simon Peťa 8 42:07:50.71
91 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 8 42:12:24.56
92 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 8 42:17:46.40
93 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 8 42:22:23.19
94 CZ KAREL Jan Zetor 8 42:22:23.64
95 AT KUTLESA Slavko SLK 59 8 42:22:50.57
96 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 8 42:24:44.50
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 8 42:25:04.36
98 CZ KLEMENS Karel 2K 8 42:29:27.70
99 ES USO ASKARRA Ekaitz 8 42:34:34.69
100 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 8 42:41:13.73
101 PL PACEK Wojciech WP 4 8 42:42:31.08
102 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 8 42:42:52.48
103 SK LAŠ Vladimír Las 2 8 42:47:46.74
104 AT GASSER Reinhard Garnet 8 42:54:47.95
105 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 8 42:59:10.63
106 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 8 43:13:32.52
107 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 8 43:20:35.61
108 PT PEDRO PORTO Project X Polo 8 43:22:57.86
109 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 8 43:23:52.00
110 DE HIENZSCH Frank FH 5 8 43:25:12.94
111 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 8 43:26:24.29
112 CZ HANZEL Štefan Han 36 8 43:27:50.03
113 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 8 43:30:21.53
114 PL LACH Adrian * Euro Bots 8 43:42:46.20
115 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 8 43:43:53.46
116 CZ HANZEL Štefan Han 38 8 43:48:33.83
117 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 8 43:50:21.31
118 CH HÖSLI Walter Raptor 8 43:53:27.90
119 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 8 43:53:55.97
120 AT KUTLESA Slavko SLK 36 8 43:55:47.51
121 AT KUTLESA Slavko SLK 34 8 43:58:01.88
122 SK BCHB Team Correct Number 8 44:08:53.91
123 AT NÖRES Kurt Wali 8 44:14:59.52
124 CZ HLAVINKA Josef Paolo 8 44:23:50.81
125 CZ BUREŠ Team Karmazín 8 44:26:07.33
126 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 8 44:26:45.05
127 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 8 44:27:45.52
128 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 8 44:29:56.85
129 AT HÖLD Erich Kristin 8 44:34:12.77
130 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 8 44:37:05.36
131 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 8 44:38:26.91
132 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 8 44:42:47.86
133 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 8 44:46:12.41
134 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 8 44:50:07.15
135 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 8 44:52:44.10
136 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 8 44:53:21.17
137 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 8 44:54:30.02
138 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 8 44:54:30.67
139 AT NÖRES Kurt Noma 8 44:55:36.41
140 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 8 44:58:25.08
141 CZ KULÍK Přemysl Blesk 8 44:59:51.76
142 SK HROZEN Peter Anna 8 45:01:19.58
143 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 8 45:05:30.40
144 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 8 45:08:28.24
145 DE GEBHARDT Reinhard Rex 8 45:09:27.89
146 CZ EM-EKO.CZ Mańa 8 45:11:24.58
147 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 8 45:11:41.71
148 CH WIRZ Team Pogacar 8 45:12:00.18
149 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Karelena 8 45:14:26.80
150 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 8 45:17:39.27
151 CZ VACEK Josef Zdenda 8 45:21:39.70
152 ES USO ASKARRA Odei 8 45:24:54.98
153 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 8 45:29:34.17
154 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 8 45:30:17.01
155 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 8 45:33:34.19
156 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 8 45:34:53.93
157 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 8 45:35:32.91
158 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 8 45:37:39.85
159 AT KUTLESA Slavko SLK 60 8 45:54:44.84
160 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 8 45:58:04.09
161 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 8 45:58:48.47
162 AT KUTLESA Slavko SLK 22 8 45:59:05.56
163 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 8 46:00:06.73
164 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 8 46:06:47.16
165 PL SEDLACEK Josef Euchides 8 46:07:19.11
166 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 8 46:21:12.15
167 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 8 46:37:46.91
168 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 8 46:39:05.05
169 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 8 46:39:13.16
170 DE SG STEFFL SGS 08 8 46:43:33.74
171 DE SG STEFFL SGS 10 8 46:48:36.84
172 DE SCHWARM Claudia Remi 8 46:55:10.50
173 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 8 47:02:32.72
174 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 8 47:06:13.89
175 AT WIEFLER Alois Heidi One 8 47:07:27.94
176 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 8 47:08:20.87
177 CZ GRUBER Simon Žofka 8 47:09:49.99
178 DE SKOPLJAK Denis Delta 8 47:12:12.86
179 DE HIENZSCH Frank FH 4 8 47:12:22.32
180 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 8 47:18:19.55
181 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 8 47:19:00.07
182 CZ GORCA TEAM Karina 8 47:19:27.03
183 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 8 47:22:28.05
184 CZ HRUDA Jan Karel 6 8 47:23:06.48
185 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 8 47:26:31.85
186 AT STEINER Alfred Avantin 1 8 47:31:37.78
187 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 8 47:41:02.36
188 CH HÖSLI Walter Phantom 8 47:44:58.53
189 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 8 47:52:48.95
190 CZ VACEK Josef Monča 8 47:54:22.93
191 AT WEINBERGER Hannes WH 23 8 47:57:48.31
192 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 8 47:57:59.42
193 CZ HEILMEIER Josef Piškot 8 48:01:01.92
194 CZ DAVID Petr Bessi 8 48:16:53.59
195 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 8 48:22:12.97
196 DE SCHWARM Claudia Totilas 8 48:25:24.24
197 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 8 48:42:39.16
198 CZ STRNAD Jaroslav Camille 8 48:43:52.51
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 8 48:46:09.43
200 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 8 48:47:42.10
201 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 8 48:48:14.21
202 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 8 48:58:22.36
203 CZ GRUBER Simon Terezka 8 48:58:52.58
204 CZ HNILICA Tomáš Tina 8 49:11:27.53
205 CZ VACEK Josef Jaruška 8 49:12:22.70
206 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 8 49:14:44.79
207 AT MARCHAT Franz Gambler 8 49:21:17.77
208 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 8 49:24:30.42
209 DE GOETZ Guenter "A" Bea 8 49:25:37.80
210 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 8 49:28:15.98
211 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 8 49:32:57.00
212 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 8 49:37:32.58
213 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 8 49:41:18.57
214 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 8 49:42:47.49
215 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 8 49:58:35.93
216 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 8 50:01:56.25
217 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 8 50:05:33.58
218 DE SPRANG Matthias MS 09 8 50:08:09.59
219 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 8 50:11:23.37
220 PT PEDRO PORTO Project X Porto 8 50:16:58.12
221 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 8 50:21:32.50
222 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 8 50:24:19.41
223 AT KUTLESA Slavko SLK 49 8 50:25:37.21
224 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 8 50:38:41.94
225 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 8 50:44:35.48
226 CH TEAM ANDERHUB Avia 8 50:51:10.39
227 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 8 50:55:15.89
228 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 8 50:59:10.03
229 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 8 51:13:28.05
230 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 8 51:24:08.94
231 CZ ESHEK Bohdan Argus 8 51:36:57.31
232 CZ HLOUŠ Pavel Uno 8 51:39:23.32
233 HU GÁBOR Takács TG 540 8 52:01:16.31
234 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 8 52:01:51.56
235 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Kareleno 8 52:17:39.23
236 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 8 52:18:39.60
237 DE SKOPLJAK Denis Deedle 8 52:27:30.65
238 CZ KLEMENS Karel 6K 8 52:37:56.68
239 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 8 52:42:14.78
240 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 8 52:42:42.33
241 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 8 52:43:01.30
242 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 8 52:58:44.00
243 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 8 53:35:48.02
244 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 8 53:36:00.77
245 PL LACH Adrian * Heros JJ23 8 53:37:29.88
246 DE BEHLKE Andreas AB 05 8 53:52:00.19
247 CZ VOZÁK Miroslav Cart 8 53:56:38.99
248 AT RÖTZER Franz Top 7 8 54:09:36.91
249 AT LEICHTFRIED Karin Black 8 54:29:23.04
250 PL LACH Adrian * Heros J222 8 54:42:41.69
251 DE HEROES OF THE SKY Lea 8 54:49:47.60
252 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 8 55:06:58.75
253 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 8 55:12:22.75
254 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 8 55:14:58.88
255 CZ KONOPÍK Jiří Simka 8 55:33:01.02
256 DE SG STEFFL SGS 12 8 55:35:39.75
257 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 8 56:14:23.78
258 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 8 56:42:03.21
259 CZ MACHALA František Tomas 8 56:46:04.15
260 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 8 57:05:44.69
261 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 8 57:34:49.20
262 AT STRAIF Walter Wannessa 8 58:07:33.39
263 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 8 58:36:59.88
264 CZ REIN Jan "A" Kali 8 58:48:01.04
265 DE BEHLKE Andreas AB 03 8 58:55:57.16
266 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 8 59:07:24.71
267 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 8 59:38:46.23
268 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 8 59:49:07.02
269 AT HOFMANN Leopold HL 7 8 59:56:19.15
270 AT NÖRES Kurt Nofi 8 61:54:38.62
271 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 8 63:08:07.22
272 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 8 63:08:47.08
273 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 8 63:19:36.85
274 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 8 63:32:07.59
275 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 8 63:54:14.17
276 PL KOZLENIA Artur Klara 8 63:54:56.52
277 AT MARCHAT Franz Young Steffi 8 64:14:37.51
278 SK TATRY-DERBY DT 1 8 64:16:30.37
279 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 02 8 64:20:54.43
280 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 8 64:47:55.93
281 CZ KONOPÍK Jiří Standa 8 64:54:24.51
282 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 8 65:19:50.96
283 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 8 65:27:41.06
284 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 8 65:38:18.13
285 DE SPRANG Matthias MS 07 8 65:51:04.79
286 DE ZG HELIOS A Zephyr 8 66:17:54.04
287 BE COPPENS Peter Tom 8 66:26:59.92
288 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 8 66:37:48.12
289 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 8 66:43:32.66
290 DE HÖRNIG Rainer Rany 8 66:47:27.99
291 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 8 67:03:30.20
292 DE LECKE Theo & Markus TM 12 8 67:25:49.09
293 CH WIRZ Team Roglic 8 67:31:59.68
294 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 8 67:33:53.58
295 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 8 67:37:03.76
296 HU GÁBOR Takács TG 596 8 68:02:21.78
297 CZ MAKANAKI Team Maka 8 68:54:24.18
298 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 8 68:57:35.29
299 AT BLIEGE Felix Constantin 8 69:04:34.13
300 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 8 69:17:14.09
301 CZ HLOUŠ Pavel Woody 8 69:17:54.33
302 AT GRATZER Marco "A" Arad 8 69:26:25.65
303 AT WEINBERGER Hannes WH 30 8 69:41:06.45
304 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 8 69:53:07.85
305 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 8 69:54:37.41
306 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 8 69:55:30.34
307 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 8 69:59:22.24
308 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 8 70:03:27.66
309 CZ ATH Květná Abonent 20 8 70:23:00.76
310 AT KUTLESA Slavko SLK 48 8 70:27:02.04
311 SK DZURÍK Marián Tobi 8 8 70:30:05.70
312 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 8 71:00:22.75
313 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 8 71:01:18.02
314 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 8 71:08:45.82
315 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 8 71:18:40.93
316 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 8 71:30:58.01
317 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 8 71:38:53.88
318 DE ZG HELIOS A Zenith 8 72:18:12.20
319 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 8 72:55:04.76
320 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 8 73:08:08.41
321 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 8 73:25:24.46
322 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 8 74:03:44.26
323 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 8 74:24:59.15
324 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 8 74:35:18.08
325 CZ GRUBER Simon Aramis 8 74:39:46.00
326 SK MAJDÁK Michal Citrin 8 74:58:13.22
327 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 8 75:16:08.75
328 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 8 75:20:26.67
329 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 8 75:26:40.82
330 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 8 75:45:20.89
331 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 8 76:07:21.27
332 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 8 76:41:00.24
333 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 8 77:03:49.61
334 CZ REIN Jan "A" Viki 8 77:08:42.32
335 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 8 77:20:38.99
336 AT NÖRES Kurt Dynamic 8 77:22:31.64
337 CH WIRZ Team Valverde 8 77:29:03.36
338 AT KUTLESA Slavko SLK 65 8 78:12:59.00
339 AT RÖTZER Franz Top 05 8 78:16:29.87
340 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 8 78:26:36.43
341 CZ HANZEL Štefan Han 35 8 78:28:18.88
342 AT WIEFLER Alois Jan 8 78:54:06.90
343 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 8 79:49:17.10
344 SK BCHB Team Fighter 8 80:12:09.26
345 AT HOFMANN Leopold HL 4 8 80:23:40.34
346 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 8 81:36:09.43
347 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 8 81:41:50.14
348 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 8 83:19:15.43
349 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 8 86:00:18.40
350 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 8 86:40:06.94
351 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 8 86:52:02.81
352 AT LEICHTFRIED Karin Jo 8 88:21:28.64
353 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 8 88:35:47.32
354 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 8 90:49:53.85
355 BE COPPENS Peter Romeo 8 91:38:21.27
356 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 8 91:48:20.65
357 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 8 93:06:24.37
358 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 8 93:09:37.11
359 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 8 95:30:23.35
360 SK KONŠ Milan Čert 8 96:46:43.72
361 SK KONŠ Milan Džidži 8 96:47:22.37
362 CZ KAREL Jan El Pid 8 96:51:26.20
363 SK COMOREK Pavel Fenomen 8 96:55:48.06
364 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 8 97:37:41.71
365 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 8 97:49:05.92
366 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 8 97:55:25.42
367 SK GENČUR František Genie 8 98:32:44.83
368 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 8 99:01:29.57
369 CZ FLY YOUNG STARS Elza 8 105:10:11.45
370 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 8 108:14:53.26
371 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 8 111:07:18.22
372 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 8 113:02:30.96
373 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 8 119:09:52.21
374 CZ REIN Jan "A" Steve 8 120:39:45.37
375 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 8 121:11:26.51
376 DE SG STEFFL SGS 09 8 122:24:58.09
377 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 8 133:10:57.33
378 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 8 135:27:57.17
379 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 8 144:48:30.75
380 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 8 157:56:53.93
381 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 8 163:09:28.60
382 SK GOGORA Milan Goliath 8 175:35:44.56
383 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 12 8 187:39:04.78
384 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 8 241:37:17.70
385 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 7 15:06:56.67
386 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 7 15:08:54.46
387 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 7 15:20:02.25
388 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 7 15:26:52.20
389 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 7 15:26:52.71
390 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 7 15:29:41.99
391 CZ DUDA Přemysl Hermiona 7 15:32:20.71
392 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 7 15:33:10.61
393 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 7 15:33:58.50
394 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 7 15:34:30.64
395 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 7 15:35:31.66
396 PT PEDRO PORTO Project X Polly 7 15:37:21.13
397 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 7 15:37:43.52
398 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 7 15:37:55.02
399 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 7 15:37:58.79
400 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 09 7 15:40:08.98
401 DE FISCHER Ralph Pike 7 15:41:13.37
402 CH WIRZ Team Mollema 7 15:41:42.25
403 DE MESTRE SILVA Enriko 7 15:43:14.25
404 AT WIEFLER Alois Alfred 7 15:45:47.99
405 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 7 15:46:03.64
406 DE BRANDT Daniel ORL Anne 7 15:48:26.08
407 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 7 15:48:35.30
408 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 7 15:48:36.85
409 AT RÖTZER Franz Top 6 7 15:50:06.63
410 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 7 15:50:27.44
411 BE COPPENS Peter Julia 7 15:56:27.39
412 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 7 15:56:32.38
413 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 7 15:56:42.54
414 DE SCHWARM Claudia Steen 7 15:57:04.37
415 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 7 15:57:28.68
416 PL PACEK Wojciech WP 1 7 15:58:06.11
417 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 7 16:02:39.70
418 SK HROZEN Peter Žaneta 7 16:03:20.22
419 AT WIEFLER Alois Holly 7 16:03:28.40
420 AT EPPENSTEINER Josef Amira 7 16:03:39.51
421 DE WINGS 2 WIN WW 02 7 16:03:59.89
422 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 7 16:04:40.94
423 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 7 16:05:21.75
424 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 7 16:07:46.21
425 AT RÖTZER Franz Top 06 7 16:08:45.28
426 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 7 16:09:31.52
427 AT KUKLA Josef Isi 7 16:12:23.61
428 DE FELBINGER Gerhard Eva 7 16:12:37.71
429 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 7 16:15:03.67
430 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 7 16:16:07.24
431 AT WENZ Alfred Freddy 7 16:16:08.16
432 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 7 16:17:02.47
433 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 7 16:17:48.57
434 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 7 16:17:50.95
435 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 7 16:17:56.28
436 AT GRATZER Werner Erfolg 7 16:18:59.70
437 DE HEROES OF THE SKY Leoni 7 16:20:28.76
438 PL DABROWSKI Pawel * Kana 7 16:21:57.73
439 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 7 16:22:27.71
440 CZ VACEK Josef Vojda 7 16:24:21.19
441 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 7 16:25:04.90
442 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 7 16:26:27.72
443 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 7 16:27:04.90
444 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 7 16:27:58.25
445 CZ KLEMENS Karel 11KK 7 16:29:10.38
446 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 7 16:29:27.98
447 CZ ATH Květná Abonent 13 7 16:30:19.25
448 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 7 16:31:16.32
449 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 7 16:31:31.18
450 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 7 16:31:44.21
451 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 7 16:32:39.11
452 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 7 16:34:26.79
453 CZ KLEMENS Karel 7KK 7 16:36:16.94
454 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 7 16:37:06.74
455 DE HOOP Michael Habiba 7 16:37:26.36
456 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 7 16:40:17.30
457 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 7 16:44:32.68
458 SK DZURÍK Marián Tobi 28 7 16:46:51.91
459 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 7 16:46:52.52
460 AT GRATZER Werner Erfahrung 7 16:47:01.45
461 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 7 16:47:20.54
462 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 7 16:48:20.96
463 HU GÁBOR Takács TG 561 7 16:49:50.98
464 AT STRAIF Walter Wurlitzer 7 16:51:20.15
465 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 7 16:52:24.47
466 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 7 16:53:28.55
467 CZ FLY YOUNG STARS Mika 7 16:54:43.79
468 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 7 16:55:21.98
469 SK KONŠ Milan Nikol Star 7 16:58:28.94
470 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 7 17:00:53.54
471 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 7 17:02:21.81
472 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 7 17:03:01.98
473 DE GEBHARDT Reinhard Request 7 17:03:09.49
474 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 7 17:09:09.40
475 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 7 17:10:55.51
476 SK HROZEN Peter Jana 7 17:10:55.59
477 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 7 17:12:57.61
478 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 7 17:13:08.21
479 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 7 17:13:41.47
480 AT GASSER Reinhard Gambit 7 17:18:48.13
481 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 7 17:23:08.17
482 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 7 17:23:10.90
483 CH HÖSLI Walter Hornet 7 17:23:58.63
484 AT WEINBERGER Hannes WH 59 7 17:27:03.83
485 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 7 17:27:47.54
486 BE COPPENS Peter Monita 7 17:33:00.14
487 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 7 17:42:02.11
488 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 7 17:42:58.82
489 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 7 17:43:40.73
490 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 7 17:45:36.86
491 CZ HRADIL František Harold 7 17:46:54.56
492 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 7 17:47:50.27
493 AT RÖTZER Franz Top 09 7 17:48:40.56
494 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 7 17:49:08.11
495 DE HOOP Michael Haimo 7 17:50:11.77
496 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 7 17:52:15.83
497 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 7 17:54:38.07
498 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 7 17:56:07.84
499 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 7 17:57:06.87
500 SK FLIMEL Miroslav Flipper 7 17:57:50.10
501 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 7 18:01:23.37
502 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 7 18:03:17.77
503 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 7 18:09:04.02
504 PL SEDLACEK Josef Kalywar 7 18:09:17.74
505 DE SCHWARM Claudia Weihegold 7 18:12:11.47
506 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 7 18:12:37.70
507 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 7 18:13:22.50
508 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 7 18:16:15.68
509 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 7 18:16:30.92
510 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 7 18:16:54.10
511 SK FLIMEL Miroslav Flint 7 18:18:30.84
512 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 7 18:23:18.61
513 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 7 18:25:47.42
514 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 7 18:26:10.40
515 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 03 7 18:26:49.99
516 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 7 18:27:32.18
517 AT STEINER Alfred Avantin 2 7 18:28:29.95
518 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 7 18:31:10.23
519 DE WINGS 2 WIN WW 05 7 18:31:48.60
520 CH JUD Roman Spitfire 7 18:32:14.70
521 CZ MALACH Ladislav Rosi 7 18:36:34.76
522 AT STRAIF Walter Wirbelwind 7 18:40:28.19
523 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 7 18:40:54.87
524 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 7 18:43:26.75
525 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 7 18:46:40.60
526 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 7 18:52:30.36
527 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 7 18:52:39.15
528 SK LAŠ Vladimír Las 4 7 19:00:03.34
529 CZ HRUDA Jan Karel 3 7 19:06:33.59
530 CZ DUDA Přemysl Hary 7 19:07:14.24
531 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 7 19:07:37.38
532 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 7 19:15:22.24
533 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 7 19:17:34.38
534 AT OFNER Kurt Abel 7 19:30:17.08
535 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 7 19:32:40.52
536 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 7 19:32:52.82
537 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 7 19:49:59.43
538 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 7 19:56:06.80
539 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 7 20:03:02.70
540 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 7 20:08:45.93
541 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 7 20:11:07.77
542 AT BLIEGE Felix Felix 7 20:12:27.63
543 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 7 20:31:35.84
544 AT OFNER Kurt Johanna 7 20:34:16.47
545 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 7 20:35:35.64
546 SK TATRY-DERBY DT 4 7 20:36:17.67
547 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 7 20:44:50.68
548 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 7 20:48:53.45
549 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 7 20:49:48.02
550 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 7 20:50:53.60
551 PL LACH Adrian * Tadzik 7 21:01:58.54
552 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 7 21:09:56.74
553 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 7 21:14:36.32
554 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 7 21:20:20.24
555 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 7 21:20:53.11
556 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 7 21:31:13.68
557 CZ HONEŠ Jiří Karlos 7 21:38:48.44
558 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 7 21:39:30.97
559 PL WÓJCIK Piotr Brylant 7 21:46:05.18
560 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 7 22:01:12.31
561 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 7 22:10:58.90
562 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 7 22:18:52.39
563 AT HÖLD Erich Emilie 7 22:20:41.21
564 DE LECKE Theo & Markus TM 01 7 22:24:52.56
565 SK PJ PIGEONS PJ Berry 7 22:33:47.97
566 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 7 22:44:13.16
567 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 7 22:44:54.52
568 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 7 22:47:27.66
569 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 7 22:51:58.69
570 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 7 22:56:04.65
571 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 7 22:59:25.99
572 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 7 23:05:16.57
573 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 7 23:23:00.62
574 SK GENČUR František Geno 7 23:23:38.93
575 DE GOETZ Guenter "B" Barra 7 23:27:08.11
576 CZ EM-EKO.CZ Zuza 7 23:31:55.05
577 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 7 23:35:20.14
578 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 7 23:37:28.23
579 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 7 23:52:23.68
580 SK LAŠ Vladimír Las 3 7 23:57:13.74
581 AT WIEFLER Alois Helmut 7 24:00:55.55
582 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 7 24:10:30.20
583 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 7 24:27:33.79
584 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 7 24:37:34.47
585 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 7 24:39:33.60
586 CZ VACEK Josef Jiřík 7 24:39:38.85
587 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 7 24:43:13.87
588 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 7 25:32:08.72
589 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 7 25:41:31.44
590 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 7 25:47:18.16
591 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 7 26:00:25.34
592 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 7 26:01:22.39
593 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 7 26:01:55.86
594 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 7 26:18:28.84
595 SK PJ PIGEONS PJ Royal 7 26:19:09.34
596 CH TEAM ANDERHUB Arado 7 26:34:44.54
597 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 7 27:01:51.55
598 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 7 27:12:16.27
599 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 7 28:14:58.93
600 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 7 28:51:22.94
601 DE SPRANG Matthias MS 03 7 29:31:37.29
602 CH JUD Roman Mustang 7 29:32:10.85
603 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 7 30:12:35.49
604 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 7 31:00:09.95
605 CZ GRUBER Simon John 7 31:20:30.12
606 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 7 32:12:07.70
607 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 7 32:27:25.40
608 SK TATRY-DERBY DT 3 7 33:14:15.48
609 DE MESTRE SILVA Tiago 7 33:49:11.77
610 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 7 36:21:33.25
611 DE SCHWARM Claudia Volker 7 37:44:52.89
612 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 7 37:46:08.49
613 CZ HONEŠ Jiří Doctor 7 37:47:32.56
614 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 7 37:53:35.96
615 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 7 38:02:03.83
616 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 7 38:19:12.06
617 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 7 38:41:28.18
618 NL PLOEG Bert Dot 7 38:41:56.89
619 AT RÖTZER Franz Top 4 7 38:51:26.56
620 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 7 39:05:58.90
621 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 7 39:09:31.50
622 CZ KLEMENS Karel 4K 7 39:16:57.14
623 DE SCHWARM Claudia Champ 7 39:17:42.83
624 CZ KAREL Jan Case 7 39:23:18.12
625 CZ VLČEK Jiří Italica 7 39:32:26.14
626 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 7 39:36:23.67
627 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 7 39:44:37.02
628 CH WIRZ Team Alaphillippe 7 40:00:56.84
629 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 7 40:08:58.34
630 SK COMOREK Pavel Yvonne 7 40:18:29.43
631 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 7 40:21:11.56
632 CZ REIN Jan "B" Bobby 7 40:30:21.53
633 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 7 40:35:14.39
634 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 7 40:37:07.35
635 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 7 40:45:04.29
636 CZ VLČEK Jiří Caroll 7 40:53:44.79
637 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 7 41:24:22.09
638 CZ HANZEL Štefan Han 34 7 42:05:29.83
639 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 7 42:08:34.51
640 CZ MALACH Ladislav Wirra 7 42:41:21.51
641 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 7 43:09:10.82
642 DE HIENZSCH Frank FH 3 7 43:09:57.67
643 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 7 43:19:03.20
644 CZ REIN Jan "B" Paul 7 43:29:42.13
645 AT MARCHAT Franz Saban Junior 7 43:51:58.38
646 AT WENZ Alfred Viki 7 44:01:22.28
647 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 7 44:52:15.42
648 SK PJ PIGEONS PJ Danny 7 44:56:06.75
649 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 7 45:07:52.15
650 CZ VÍTEK Jan Viky 7 45:18:23.77
651 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 7 45:19:26.30
652 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 7 45:42:01.71
653 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 7 46:47:05.30
654 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 7 46:55:49.82
655 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 7 47:30:30.39
656 CZ ATH Květná Abonent 5 7 48:15:46.16
657 SK VOJTKO Milan Karol 7 48:45:27.62
658 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 7 49:41:44.54
659 DE SCHWARM Claudia Rainer 7 49:50:04.47
660 CZ GRUBER Simon Hardy 7 49:55:02.55
661 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 7 50:09:49.49
662 AT BLIEGE Felix Gerhard 7 51:05:29.17
663 DE WINGS 2 WIN WW 04 7 52:37:30.21
664 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 7 52:42:20.58
665 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 7 53:13:15.96
666 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 7 54:30:05.11
667 SK J & I MARTON TEAM Červeň 7 55:01:59.40
668 PL PACEK Wojciech WP 2 7 56:46:14.01
669 CZ GORCA TEAM Sára 7 58:58:49.63
670 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 7 60:17:21.67
671 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 7 60:36:03.26
672 DE TEAM LINDENHOF SB 05 7 61:22:57.47
673 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 7 62:05:54.41
674 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 7 63:00:59.96
675 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 7 63:30:08.36
676 SK FORGÁČ Marek MF 02 7 63:47:58.64
677 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 7 64:39:30.95
678 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 7 65:32:53.45
679 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 7 65:41:09.56
680 AT WEINBERGER Hannes WH 06 7 65:54:52.56
681 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 7 65:57:49.44
682 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 7 66:50:00.13
683 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 7 67:11:43.56
684 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 7 67:21:13.10
685 SK TATRY-DERBY DT 2 7 73:39:43.48
686 CZ KOCIÁN Milan Fernet 7 74:16:30.54
687 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 7 74:25:26.75
688 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 7 74:29:29.90
689 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 7 79:07:48.81
690 DE HEROES OF THE SKY Markus 7 90:49:56.25
691 DE SG STEFFL SGS 01 7 94:24:16.73
692 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 7 94:40:08.27
693 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 7 100:42:30.25
694 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 7 106:48:53.69
695 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 7 118:45:40.97
696 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 7 119:01:28.80
697 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 7 123:18:59.55
698 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 7 135:17:13.11
699 AT NÖRES Kurt Titan 7 135:24:41.53
700 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 7 173:38:34.53
701 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 7 183:18:16.75
702 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 7 196:58:19.44
703 SK COMOREK Pavel Clio 7 203:19:16.12
704 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 7 218:23:00.46
705 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 7 231:05:23.56
706 AT HOFMANN Leopold HL 3 7 254:48:03.49
707 CZ ATH Květná Abonent 6 7 275:25:25.36
708 CZ KULÍK Přemysl Lada 7 283:21:39.64
709 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 7 287:33:19.54
710 CZ HNILICA Tomáš Laura 7 288:26:58.16
711 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 7 302:29:43.83
712 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 7 309:40:35.68
713 ES USO ASKARRA Basajaun 7 310:19:29.95
714 AT WENZ Alfred Conny 7 333:47:07.19
715 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 7 353:53:30.35
716 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 7 359:24:46.54
717 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 7 380:52:27.63
718 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 7 404:09:58.03
719 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 7 454:16:23.96
720 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 6 11:24:54.25
721 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 6 11:48:52.43
722 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 6 11:51:53.64
723 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 6 11:53:34.08
724 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 6 11:54:23.78
725 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 6 11:55:40.41
726 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 6 11:55:44.35
727 DE LECKE Theo & Markus TM 11 6 11:58:58.66
728 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 6 11:59:07.91
729 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 6 12:07:55.41
730 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 6 12:09:57.40
731 DE SG STEFFL SGS 03 6 12:11:16.14
732 SK FLIMEL Miroslav Fliss 6 12:13:33.82
733 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 6 12:14:04.81
734 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 6 12:15:03.21
735 AT GASSER Reinhard Galadrielle 6 12:16:22.87
736 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 6 12:18:51.03
737 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 6 12:19:02.75
738 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 6 12:19:55.44
739 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 07 6 12:21:48.71
740 DE LECKE Theo & Markus TM 02 6 12:23:21.46
741 DE SG STEFFL SGS 06 6 12:25:37.64
742 PL BASA M+A Team M 3 6 12:27:14.74
743 DE GOETZ Guenter "B" Bart 6 12:29:33.43
744 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 6 12:29:34.35
745 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 6 12:30:11.56
746 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 6 12:30:26.49
747 DE SCHWARM Claudia Gigolo 6 12:31:30.18
748 SK DZURÍK Marián Tobi 18 6 12:32:34.73
749 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 6 12:33:06.67
750 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 6 12:37:19.79
751 AT GRATZER Marco "A" Roy 6 12:42:47.72
752 CZ GRUBER Simon Bulck 6 12:43:55.71
753 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 6 12:44:14.01
754 DE LECKE Theo & Markus TM 06 6 12:44:59.82
755 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 6 12:45:32.94
756 AT GRATZER Marco "B" Karl 6 12:47:11.48
757 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 6 12:49:57.75
758 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 6 12:50:27.56
759 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 6 12:55:39.63
760 CZ DAVID Petr Amor 6 12:58:10.44
761 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 6 12:58:54.93
762 CZ HRADIL František Frankie 6 13:00:14.17
763 DE TEAM LINDENHOF SB 06 6 13:04:39.68
764 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 6 13:08:08.28
765 CZ GRIPENI Čáslav Semil 6 13:17:37.96
766 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 6 13:18:13.52
767 CZ MACHALA František Lady 6 13:19:45.46
768 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 6 13:20:47.73
769 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 6 13:29:04.97
770 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 6 13:30:05.03
771 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 6 13:31:04.04
772 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 6 13:33:08.11
773 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 6 13:35:23.39
774 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 6 13:37:53.69
775 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 6 13:39:01.01
776 CZ MAJKA + JAN TEAM David 6 13:46:41.79
777 DE BEHLKE Andreas AB 02 6 13:48:03.64
778 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 6 13:50:41.34
779 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 6 14:03:52.30
780 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 6 14:09:59.68
781 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 6 14:11:33.49
782 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 6 14:17:37.75
783 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 6 14:23:15.47
784 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 6 14:26:50.11
785 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 6 14:31:18.45
786 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 6 14:48:34.95
787 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 6 14:50:57.91
788 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 6 15:01:32.11
789 CZ HONEŠ Jiří Mara 6 15:02:12.23
790 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 6 15:07:01.87
791 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 6 15:07:50.44
792 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 6 15:15:12.14
793 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 6 15:16:36.45
794 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 6 15:17:24.42
795 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 6 15:27:11.92
796 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 6 15:35:14.48
797 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 6 15:43:51.24
798 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 6 15:55:39.64
799 PL KOZLENIA Artur Xena 6 16:09:28.80
800 PL BASA M+A Team M 2 6 16:20:46.07
801 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 6 16:21:19.42
802 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 6 17:04:24.81
803 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 6 18:14:14.25
804 AT STOCKINGER Franz Tomschi 6 18:15:23.83
805 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 6 18:30:05.52
806 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 6 18:41:49.41
807 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 6 18:45:23.99
808 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 6 19:09:05.77
809 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 6 19:09:59.97
810 SK HROZEN Peter Petra 6 19:16:03.82
811 DE HEROES OF THE SKY Luka 6 19:16:44.57
812 CZ DUDA Přemysl Dante 6 19:18:22.34
813 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Tiziana 6 19:18:33.25
814 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 6 19:19:15.93
815 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 6 19:19:52.37
816 ES USO ASKARRA Eguzki 6 19:22:49.10
817 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 6 19:29:28.90
818 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 6 19:45:50.62
819 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 6 19:50:38.95
820 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 6 19:59:24.92
821 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 6 20:30:39.74
822 CH WIRZ Team Yates 6 20:36:15.15
823 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 6 20:54:58.18
824 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 6 21:09:12.64
825 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 6 21:12:33.37
826 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 6 21:35:06.18
827 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 6 22:01:16.89
828 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 6 22:02:41.57
829 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 6 22:04:44.36
830 CZ HONEŠ Jiří Miro 6 22:14:40.38
831 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 6 22:28:43.92
832 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 6 22:29:09.16
833 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 6 22:35:48.27
834 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 6 23:20:02.90
835 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 6 23:39:51.11
836 DE LECKE Theo & Markus TM 05 6 23:43:17.34
837 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 6 34:03:24.83
838 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 6 34:11:29.48
839 CZ REIN Jan "B" Mona 6 34:29:26.14
840 CZ VACEK Josef Magdalenka 6 35:02:54.85
841 DE BEHLKE Andreas AB 06 6 35:26:39.58
842 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 6 35:26:50.35
843 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 6 35:27:10.54
844 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 6 35:34:25.24
845 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 6 35:38:18.80
846 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 6 35:43:24.76
847 HU ISTVÁN Márkus Marshy 6 35:46:59.64
848 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 6 36:03:23.36
849 DE LECKE Theo & Markus TM 03 6 36:25:13.64
850 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 6 36:33:32.55
851 DE SKOPLJAK Denis Demie 6 36:36:18.27
852 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 6 37:05:14.07
853 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 6 37:48:43.14
854 PL BASA M+A Team M 5 6 38:21:04.55
855 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 6 38:35:59.05
856 AT WENZ Alfred Oliver 6 38:42:54.15
857 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 6 39:06:40.67
858 AT KUTLESA Slavko SLK 54 6 39:15:56.85
859 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 6 39:27:39.39
860 CZ KRÁL František Brutus 6 39:45:57.24
861 CZ REIN Jan "A" Tom 6 40:02:37.39
862 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 6 41:12:22.53
863 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 04 6 41:36:37.00
864 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 6 42:22:55.78
865 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 6 42:32:27.46
866 AT STEINER Alfred Fin 14 6 42:50:33.79
867 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 6 43:54:25.82
868 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 6 46:53:40.02
869 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 6 47:42:45.60
870 DE MESTRE SILVA Henrique 6 49:26:44.83
871 CH JUD Roman Tomahawk 6 49:46:58.55
872 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 6 54:33:27.71
873 CZ EM-EKO.CZ Kareta 6 59:26:55.07
874 CZ ATH Květná Abonent 15 6 60:27:14.08
875 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 6 60:34:20.17
876 SK PJ PIGEONS PJ Superb 6 61:25:34.60
877 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 6 62:29:26.35
878 DE MESTRE SILVA Mia 6 66:40:46.24
879 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 6 67:45:31.36
880 SK DZURÍK Marián Tobi 6 6 71:46:51.81
881 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 6 74:14:31.79
882 AT NÖRES Kurt Trixi 6 75:00:43.77
883 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 6 77:06:16.67
884 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 6 79:16:00.13
885 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 6 83:55:08.21
886 AT WENZ Alfred Jonny 6 84:17:18.96
887 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 6 118:42:55.78
888 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 6 120:58:53.00
889 DE SPITZBERG Team Uwe 2 6 121:43:38.44
890 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 6 122:20:01.66
891 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 6 187:40:19.14
892 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 6 188:06:57.94
893 CZ DUDA Přemysl Dany 6 205:10:05.47
894 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 6 207:35:03.81
895 CZ GRUBER Simon The Queen 6 211:23:02.56
896 CZ KAREL Jan Němčour 6 213:05:37.43
897 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 6 232:37:48.29
898 CH TEAM ANDERHUB Albatros 6 238:08:41.15
899 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 6 241:03:27.87
900 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 6 248:41:12.06
901 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 6 261:25:46.89
902 SK COMOREK Pavel Kysuca 6 322:22:52.79
903 CZ VACEK Josef Generál 6 322:45:09.97
904 CZ KULÍK Přemysl Pegas 6 322:52:45.99
905 AT GASSER Reinhard Gator 6 371:34:38.25
906 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 6 371:47:58.97
907 AT STRAIF Walter Wundervoll 6 372:36:13.99
908 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 6 376:26:18.94
909 BE COPPENS Peter Laurel 6 376:58:20.24
910 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 6 377:41:32.70
911 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 6 382:07:24.04
912 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 6 466:27:18.91
913 SK KUJANIK Team KT 01 6 466:35:44.51
914 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 6 468:38:29.51
915 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 6 472:00:11.24
916 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 6 477:29:25.04
917 AT MARCHAT Franz Aphrodite 6 487:26:04.91
918 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 6 490:11:41.58
919 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 6 563:02:36.03
920 CZ ATH Květná Abonent 14 6 598:33:04.44
921 SK DZURÍK Marián Tobi 15 6 600:26:29.45
922 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 6 622:38:56.99
923 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 6 672:42:11.74
924 AT WALDER Florian Myrthe 5 07:32:10.50
925 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 5 07:34:34.85
926 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 5 07:35:28.85
927 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 5 07:37:28.80
928 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 5 07:41:25.06
929 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 5 07:41:59.00
930 DE SCHWARM Claudia Heinz 5 07:43:33.87
931 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 5 07:43:50.70
932 DE TEAM HUNTER Giraffe 5 07:43:55.69
933 DE TEAM LINDENHOF SB 02 5 07:47:14.39
934 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 5 07:47:51.16
935 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 5 07:48:04.15
936 AT NÖRES Kurt Lugos 5 07:48:06.10
937 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 5 07:48:10.87
938 AT LEICHTFRIED Karin Paul 5 07:50:30.47
939 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 5 07:50:32.81
940 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 5 07:51:12.36
941 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 5 07:51:55.55
942 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 5 07:53:10.20
943 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 5 07:53:17.00
944 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 5 07:54:16.41
945 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 5 07:56:11.16
946 DE LECKE Theo & Markus TM 10 5 07:56:45.07
947 CH HÖSLI Walter Douglas 5 07:56:48.91
948 SK HROZEN Peter Maria 5 07:57:18.72
949 CH HÖSLI Walter Lichtning 5 07:57:31.83
950 DE SPRANG Matthias MS 05 5 07:57:32.28
951 AT GRATZER Werner Herz Liebe 5 07:57:33.67
952 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 5 07:57:35.48
953 AT KUTLESA Slavko SLK 42 5 07:58:04.03
954 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 5 08:00:09.40
955 PL WÓJCIK Piotr Bora 5 08:00:30.05
956 CZ KLEMENS Karel 10KK 5 08:01:04.02
957 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 5 08:01:48.48
958 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 5 08:02:54.88
959 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 5 08:03:08.64
960 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 5 08:03:12.65
961 DE GEBHARDT Reinhard Reds 5 08:04:02.99
962 DE SG STEFFL SGS 05 5 08:04:36.75
963 PL KWASNICKI Tomasz Gold 5 08:04:38.97
964 AT LEICHTFRIED Karin King 5 08:04:42.12
965 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 5 08:04:48.65
966 SK HROZEN Peter Peter 5 08:06:35.69
967 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 5 08:06:41.96
968 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 5 08:08:36.62
969 SK MAJDÁK Michal Apatit 5 08:08:56.13
970 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 5 08:10:41.50
971 CZ VACEK Josef Kuba 5 08:14:58.87
972 CZ HANZEL Štefan Han 19 5 08:15:20.76
973 PL KOZLENIA Artur Adi 5 08:16:22.83
974 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 5 08:17:20.84
975 AT OFNER Kurt Paula 5 08:17:33.58
976 DE BEHLKE Andreas AB 04 5 08:17:38.20
977 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 5 08:17:47.85
978 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 5 08:19:24.84
979 CZ HNILICA Tomáš Dino 5 08:19:31.11
980 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 5 08:19:32.53
981 CZ MACHALA František Dolly 5 08:20:03.99
982 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 5 08:21:25.16
983 DE SG STEFFL SGS 04 5 08:21:48.75
984 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 5 08:21:52.19
985 CZ MAKANAKI Team Naki 5 08:22:06.47
986 CZ DAVID Petr Jugo 5 08:26:42.93
987 CZ KAREL Jan John Deere 5 08:27:55.89
988 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 5 08:28:03.95
989 AT STRAIF Walter Wampir 5 08:28:42.47
990 SK COMOREK Pavel Xavier 5 08:29:16.80
991 CZ VACEK Josef Maruška 5 08:29:17.98
992 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 5 08:29:35.77
993 CZ GORCA TEAM Lejdy 5 08:30:12.55
994 CZ KLEMENS Karel 9KK 5 08:30:31.00
995 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 5 08:30:52.76
996 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 5 08:32:32.90
997 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 5 08:33:17.89
998 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 5 08:33:39.12
999 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 5 08:34:18.63
1000 DE SG STEFFL SGS 07 5 08:34:25.70
1001 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 5 08:34:51.40
1002 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 5 08:35:03.25
1003 DE FAMILIE MEIER Tina She 5 08:35:23.58
1004 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 5 08:37:05.27
1005 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 5 08:37:21.59
1006 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 5 08:39:05.43
1007 DE LECKE Theo & Markus TM 07 5 08:40:22.58
1008 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 5 08:41:49.72
1009 CZ KLEMENS Karel 5K 5 08:43:34.76
1010 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 5 08:45:02.95
1011 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 5 08:45:20.55
1012 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 5 08:46:01.05
1013 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 5 08:49:29.59
1014 CZ BECHYNĚ Radek Kras 5 08:51:53.39
1015 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 5 08:52:31.28
1016 AT MARCHAT Franz Mogli 5 08:52:39.93
1017 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 5 08:52:57.83
1018 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 5 08:53:34.30
1019 DE MESTRE SILVA Daniel 5 08:55:13.56
1020 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 5 08:55:52.09
1021 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 5 08:57:15.66
1022 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 5 08:57:55.29
1023 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 5 09:00:09.26
1024 CH ZG HELIOS B ZG 05 5 09:01:30.74
1025 AT WENZ Alfred Krista 5 09:01:52.17
1026 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 5 09:02:23.83
1027 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 5 09:03:19.03
1028 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 5 09:04:00.92
1029 NL PLOEG Bert Daan 5 09:04:56.15
1030 SK GOGORA Milan Gollum 5 09:10:10.80
1031 CZ REIN Jan "B" Black 5 09:11:37.21
1032 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 5 09:11:53.88
1033 CZ MACHALA František Lukas 5 09:13:48.92
1034 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 5 09:14:00.39
1035 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 5 09:14:07.03
1036 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 5 09:15:06.26
1037 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 5 09:20:57.84
1038 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 5 09:27:12.49
1039 AT NÖRES Kurt Fino 5 09:28:10.38
1040 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 5 09:28:32.60
1041 AT WIEFLER Alois Anaterve 5 09:36:38.30
1042 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 5 09:37:27.15
1043 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 5 09:43:01.90
1044 DE MESTRE SILVA Miguel 5 09:45:54.83
1045 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 5 09:55:33.32
1046 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 5 09:56:05.59
1047 CZ ATH Květná Abonent 11 5 09:56:07.05
1048 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 5 10:01:50.37
1049 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 5 10:02:10.33
1050 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 5 10:02:55.02
1051 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 5 10:05:16.36
1052 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 5 10:14:12.76
1053 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 5 10:14:39.56
1054 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 5 10:14:49.23
1055 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 5 10:17:47.85
1056 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 5 10:22:26.71
1057 CZ VACEK Josef Barunka 5 10:29:54.90
1058 CZ BUREŠ Team Agni 5 10:36:23.07
1059 AT WENZ Alfred Maria 5 10:39:08.28
1060 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 5 10:45:55.46
1061 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 5 10:54:00.18
1062 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 5 10:56:32.51
1063 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 5 10:57:11.52
1064 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 5 11:01:49.50
1065 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 5 11:09:23.04
1066 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 5 11:23:23.12
1067 DE GOETZ Guenter "A" Benno 5 11:30:28.35
1068 AT WENZ Alfred Renate 5 11:42:27.99
1069 CZ STRAPINA Jiří Tomi 5 11:54:31.17
1070 CZ REIN Jan "A" Luky 5 12:12:49.79
1071 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 5 12:27:37.68
1072 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 5 13:13:48.29
1073 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 5 13:31:07.75
1074 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 5 13:41:53.37
1075 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 5 13:45:43.50
1076 DE SPITZBERG Team Uwe 1 5 16:35:10.91
1077 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 5 16:50:02.07
1078 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 5 20:08:05.55
1079 SK COMOREK Pavel Raoul 5 20:59:28.06
1080 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 5 21:07:50.79
1081 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 5 23:01:26.44
1082 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 5 30:05:13.81
1083 CZ KULÍK Přemysl Alan 5 30:26:51.32
1084 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 5 30:26:56.48
1085 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 5 30:29:13.18
1086 NL PLOEG Bert Dink 5 30:54:27.50
1087 CH TEAM ANDERHUB Aero 5 30:54:48.72
1088 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 5 30:59:53.64
1089 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 5 31:04:08.78
1090 DE WINGS 2 WIN WW 06 5 31:18:24.86
1091 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 5 31:23:02.29
1092 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 5 31:24:25.20
1093 DE HEROES OF THE SKY Liam 5 31:49:13.32
1094 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 5 32:12:23.66
1095 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 5 32:15:45.62
1096 AT HOFMANN Leopold HL 6 5 32:33:15.09
1097 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 5 32:42:09.66
1098 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 5 32:52:51.47
1099 DE LECKE Theo & Markus TM 08 5 33:08:41.97
1100 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 5 33:34:24.69
1101 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 5 34:06:05.47
1102 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 5 34:11:34.33
1103 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 5 34:41:23.97
1104 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 5 36:16:42.28
1105 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 5 37:44:08.92
1106 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 5 38:49:02.43
1107 DE SG STEFFL SGS 02 5 40:22:19.60
1108 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 5 40:58:26.07
1109 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 5 56:35:18.44
1110 CZ REIN Jan "A" Sally 5 57:43:14.71
1111 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 5 58:19:46.91
1112 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 5 59:09:55.62
1113 DE ZG HELIOS A Zeplin 5 59:36:59.89
1114 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 5 64:15:50.01
1115 SK LAŠ Vladimír Las 1 5 66:32:36.87
1116 CZ VLČEK Jiří Don 5 83:48:11.92
1117 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 5 85:58:00.04
1118 AT WEINBERGER Hannes WH 03 5 88:49:48.10
1119 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 5 102:49:31.69
1120 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 5 266:59:45.94
1121 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 5 277:36:37.16
1122 DE SPITZBERG Team Uwe 5 5 284:35:13.88
1123 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 5 324:04:37.56
1124 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 5 357:06:36.31
1125 DE LECKE Theo & Markus TM 04 5 370:30:35.91
1126 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 5 382:55:03.85
1127 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 5 406:27:38.02
1128 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 5 427:54:11.63
1129 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 5 632:50:57.24
1130 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 4 07:24:50.69
1131 PL DABROWSKI Pawel * Kora 4 07:37:12.07
1132 SK LAŠ Vladimír Las 6 4 08:25:04.93
1133 AT GRATZER Werner Beinhart 4 10:35:26.78
1134 CH ZG HELIOS B ZG 02 4 29:39:49.93
1135 DE SPRANG Matthias MS 08 4 54:49:47.16
1136 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 4 60:21:45.81
1137 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 4 102:14:00.42
1138 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 4 143:10:54.26
1139 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 4 247:28:10.29
1140 CZ KONOPÍK Jiří Heda 4 318:37:48.76
1141 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 4 323:06:40.11
1142 CZ HRUDA Jan Karel 1 4 369:07:56.68
1143 DE HOOP Michael Hadar 4 376:07:40.38
1144 AT HOFMANN Leopold HL 9 4 376:41:06.34
1145 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 4 406:46:09.30
1146 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 4 453:51:00.19
1147 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 4 486:54:55.57
1148 SK MAJDÁK Michal Jantar 4 487:08:13.82
1149 AT RÖTZER Franz Top 02 4 566:20:18.26
1150 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 4 631:12:20.90
1151 CZ ESHEK Bohdan Luna 4 783:32:54.79
1152 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 3 04:07:23.83
1153 CZ REIN Jan "A" Nela 3 04:08:49.94
1154 DE BEHLKE Andreas AB 01 3 04:09:16.37
1155 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 3 04:10:32.20
1156 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 3 04:10:55.90
1157 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 3 04:10:58.18
1158 CZ VLČEK Jiří Rebecca 3 04:10:59.26
1159 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 3 04:11:20.54
1160 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 3 04:11:30.00
1161 CZ ATH Květná Abonent 16 3 04:11:41.37
1162 CZ HONEŠ Jiří Silvére 3 04:11:43.98
1163 PL BASA M+A Team M 4 3 04:11:44.68
1164 SK PJ PIGEONS PJ Rio 3 04:12:10.53
1165 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 3 04:12:30.07
1166 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 3 04:14:04.00
1167 CZ REIN Jan "A" Miki 3 04:15:07.48
1168 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 3 04:15:22.20
1169 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 3 04:15:53.65
1170 AT EPPENSTEINER Josef Amore 3 04:16:02.60
1171 SK BCHB Team Blue Tip 3 04:16:42.03
1172 DE SG STEFFL SGS 11 3 04:16:46.16
1173 CZ ATH Květná Abonent 2 3 04:18:35.61
1174 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 3 04:21:07.84
1175 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 3 04:21:35.29
1176 SK KONŠ Milan Šéf 3 04:21:51.75
1177 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 3 04:22:09.20
1178 CZ HANZEL Štefan Han 24 3 04:23:23.85
1179 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 3 04:24:17.12
1180 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 3 04:24:20.26
1181 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 3 04:24:43.80
1182 SK FORGÁČ Marek MF 01 3 04:25:14.28
1183 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 3 04:25:34.03
1184 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 3 04:25:59.22
1185 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 3 04:27:04.75
1186 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 3 04:27:09.09
1187 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 3 04:27:29.23
1188 PL WÓJCIK Piotr Bull 3 04:30:55.13
1189 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 3 04:31:12.37
1190 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 3 04:31:47.47
1191 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 3 04:32:08.35
1192 CZ STRNAD Jaroslav Markus 3 04:32:39.04
1193 CZ GRUBER Simon Simon 3 04:33:55.05
1194 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 3 04:33:57.96
1195 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 3 04:34:00.26
1196 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 3 04:34:21.32
1197 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 3 04:34:53.38
1198 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 3 04:35:00.87
1199 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 3 04:35:23.25
1200 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 3 04:37:59.23
1201 CZ ESHEK Bohdan Alisa 3 04:38:54.42
1202 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 3 04:39:27.67
1203 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 3 04:40:22.64
1204 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 3 04:40:35.98
1205 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 3 04:40:48.82
1206 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 3 04:40:55.23
1207 PL KOZLENIA Artur Zygi 3 04:40:55.50
1208 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 3 04:41:23.80
1209 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 3 04:42:39.17
1210 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 3 04:43:14.82
1211 CZ REIN Jan "A" Ann 3 04:44:01.76
1212 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 3 04:46:08.58
1213 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 3 04:46:21.82
1214 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 3 04:48:07.07
1215 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim 3 04:48:25.75
1216 DE TEAM SPREEWALD Carnival 3 04:48:48.68
1217 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 3 04:49:10.44
1218 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 3 04:49:43.12
1219 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 3 04:51:42.99
1220 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 3 04:55:15.26
1221 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 3 04:55:34.43
1222 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 3 04:57:45.70
1223 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 3 05:04:01.13
1224 AT STRAIF Walter Wichtl 3 05:04:19.19
1225 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 3 05:08:08.86
1226 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 3 05:10:06.91
1227 AT HÖLD Erich Elias 3 05:13:31.96
1228 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 3 05:13:35.69
1229 CH WIRZ Team Fuglsang 3 05:16:35.58
1230 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 3 05:17:06.20
1231 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 3 05:20:47.68
1232 AT STEINER Alfred Fin 13 3 05:21:16.00
1233 AT RÖTZER Franz Top 5 3 05:21:37.22
1234 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 3 05:21:47.10
1235 CZ HEILMEIER Josef Darek 3 05:26:00.95
1236 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 3 05:35:07.89
1237 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 3 05:36:46.80
1238 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 3 05:41:33.42
1239 PL BASA M+A Team M 6 3 06:03:39.64
1240 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 3 06:04:51.15
1241 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 3 06:17:15.96
1242 DE TEAM LINDENHOF SB 03 3 06:19:52.46
1243 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 3 07:01:05.98
1244 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 3 07:02:08.31
1245 CZ BUREŠ Team Tramín 3 07:32:02.98
1246 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 3 07:55:25.54
1247 BE COPPENS Peter Jerry 3 08:01:42.81
1248 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 3 09:44:31.57
1249 CZ KLEMENS Karel 1K 3 09:49:48.02
1250 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 3 09:56:40.05
1251 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 3 12:10:12.58
1252 DE TEAM HUNTER Hirsch 3 12:53:40.04
1253 CZ BUREŠ Team Aurelius 3 12:56:49.04
1254 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 3 13:34:34.02
1255 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 3 16:00:40.82
1256 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 3 18:50:14.17
1257 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 3 27:19:16.52
1258 CH JUD Roman Hurricane 3 27:52:32.91
1259 DE SKOPLJAK Denis Deco 3 27:54:19.20
1260 AT