Eso holoubě

       
Poř.   Jméno chovatele Jméno holuba Počet cen Koeficient
1 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 3 58.187
2 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 3 111.878
3 CZ HLAVINKA Josef Raul 3 124.918
4 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 3 139.075
5 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 3 169.160
6 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 3 198.675
7 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 3 199.951
8 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 3 208.621
9 AT NÖRES Kurt Nofi 3 211.380
10 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 3 221.945
11 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 3 227.280
12 SK BCHB Team Lightning 3 242.418
13 AT HÖLD Erich Philipp 3 243.285
14 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 3 255.220
15 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 3 258.941
16 AT BLIEGE Felix Roman 3 260.032
17 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 3 269.111
18 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 3 271.256
19 AT KUTLESA Slavko SLK 59 3 279.386
20 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 3 288.906
21 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 3 303.420
22 CZ HLOUŠ Pavel Woody 3 312.464
23 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 3 321.758
24 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 3 323.309
25 CH HÖSLI Walter Phantom 3 326.181
26 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 3 328.728
27 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 3 331.416
28 CZ KONOPÍK Jiří Standa 3 339.236
29 DE HÖRNIG Rainer Rany 3 340.890
30 CZ DAVID Petr Bessi 3 341.410
31 SK TATRY-DERBY DT 5 3 350.850
32 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 3 352.588
33 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 3 353.373
34 CZ KLEMENS Karel 12KK 3 353.982
35 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 3 354.511
36 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 3 356.600
37 AT STEINER Alfred Avantin 1 3 357.494
38 CZ MALACH Ladislav Sára 3 363.281
39 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 3 374.925
40 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 3 375.746
41 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 3 377.643
42 DE ZG HELIOS A Zephyr 3 379.332
43 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 3 382.141
44 PL PACEK Wojciech WP 6 3 383.974
45 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 3 390.401
46 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 3 394.521
47 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 3 394.799
48 CZ DUDA Přemysl Lara 3 395.727
49 AT BLIEGE Felix Ilse 3 397.105
50 DE FISCHER Ralph Asp 3 401.504
51 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 3 407.647
52 HU GÁBOR Takács TG 596 3 413.741
53 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 3 417.997
54 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 3 418.132
55 CZ KULÍK Přemysl Blesk 3 422.780
56 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 3 425.601
57 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 3 426.378
58 CZ KLEMENS Karel 8KK 3 427.236
59 CH TEAM ANDERHUB Avia 3 429.276
60 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 3 434.450
61 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 3 435.337
62 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 3 436.712
63 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 3 439.203
64 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 3 439.969
65 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 3 440.172
66 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 3 440.859
67 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 3 442.610
68 AT OFNER Kurt Jo 3 443.193
69 DE SCHWARM Claudia Remi 3 444.730
70 CZ MAKANAKI Team Maka 3 444.837
71 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 3 449.763
72 PL LACH Adrian * Euro Bots 3 453.305
73 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 3 456.687
74 NL POELMAN Combinatie PC 02 3 459.766
75 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 3 460.685
76 AT KUTLESA Slavko SLK 58 3 464.066
77 AT GASSER Reinhard Garnet 3 472.628
78 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 3 478.081
79 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 3 482.489
80 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 3 489.446
81 SK HROZEN Peter Anna 3 494.718
82 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 3 496.751
83 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 3 499.163
84 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 3 499.709
85 CZ GRUBER Simon Peťa 3 500.246
86 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 3 506.910
87 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 3 509.890
88 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 3 511.424
89 PL SEDLACEK Josef Badalona 3 513.335
90 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 3 517.966
91 CZ KAREL Jan Zetor 3 518.470
92 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 3 521.383
93 AT KUTLESA Slavko SLK 36 3 522.173
94 BE COPPENS Peter Romeo 3 522.271
95 PL KOZLENIA Artur Klara 3 524.344
96 HU GÁBOR Takács TG 540 3 527.229
97 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 3 528.888
98 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 3 533.811
99 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 10 3 534.323
100 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 3 534.898
101 DE SPITZBERG Team Uwe 4 3 535.365
102 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 3 535.771
103 SK BCHB Team Fifteen 3 536.218
104 CZ BUREŠ Team Karmazín 3 536.411
105 PL LACH Adrian * Heros JJ23 3 536.609
106 AT WIEFLER Alois Gypsy One 3 536.716
107 AT NÖRES Kurt Wali 3 541.201
108 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 3 542.104
109 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 3 545.718
110 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 3 547.511
111 DE HIENZSCH Frank FH 5 3 547.858
112 PL KOZLENIA Artur Pit 3 547.912
113 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 3 549.002
114 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 3 549.915
115 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 3 554.558
116 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 3 567.206
117 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 3 567.644
118 AT WIEFLER Alois Harry 3 569.647
119 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 3 571.006
120 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 3 571.399
121 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 3 571.908
122 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 3 578.714
123 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 3 579.058
124 AT HOFMANN Leopold HL 4 3 581.407
125 AT GASSER Reinhard Galaxy 3 581.478
126 DE SG STEFFL SGS 10 3 582.161
127 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 3 586.516
128 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 3 589.427
129 AT KUTLESA Slavko SLK 48 3 589.434
130 PT PEDRO PORTO Project X Polo 3 591.867
131 CZ ESHEK Bohdan Argus 3 595.888
132 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 3 596.010
133 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 3 597.656
134 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 3 604.180
135 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 3 610.159
136 SK J & I MARTON TEAM Šimel 3 615.654
137 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 3 616.519
138 CZ FLY YOUNG STARS Mona 3 616.974
139 SK LAŠ Vladimír Las 2 3 622.758
140 DE SG STEFFL SGS 08 3 624.616
141 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 3 629.510
142 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 3 633.943
143 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 3 636.541
144 CZ DUDA Přemysl Hery 3 637.958
145 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 3 641.421
146 CZ HANZEL Štefan Han 36 3 641.489
147 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 3 643.513
148 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 02 3 644.262
149 CZ HRUDA Jan Karel 6 3 650.104
150 AT MARCHAT Franz Gambler 3 653.167
151 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 3 653.408
152 CZ GRUBER Simon Žofka 3 653.822
153 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 3 654.308
154 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 3 659.461
155 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 3 662.648
156 CZ MAKANAKI Team Taki 3 662.679
157 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 3 664.207
158 BE COPPENS Peter Tom 3 664.622
159 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 3 669.174
160 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 3 669.453
161 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 3 673.546
162 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 3 674.277
163 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 3 677.615
164 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 3 678.845
165 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 3 679.032
166 SK BCHB Team Correct Number 3 681.789
167 DE GOETZ Guenter "A" Bea 3 685.758
168 SK TATRY-DERBY DT 1 3 686.543
169 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 3 686.733
170 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 3 686.937
171 AT STRAIF Walter Wera 3 687.328
172 AT KUTLESA Slavko SLK 22 3 689.326
173 AT GASSER Reinhard Gaucho 3 691.827
174 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 3 695.092
175 AT MARCHAT Franz Young Steffi 3 695.095
176 SK DZURÍK Marián Tobi 13 3 696.367
177 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 3 698.004
178 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 3 704.210
179 DE SKOPLJAK Denis Deedle 3 705.595
180 DE BEHLKE Andreas AB 05 3 705.722
181 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 3 710.959
182 CH WIRZ Team Pogacar 3 714.224
183 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 3 718.008
184 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 3 721.832
185 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 3 725.646
186 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 3 726.187
187 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 3 733.836
188 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 3 735.369
189 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 3 743.047
190 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 3 743.388
191 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 3 743.984
192 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 3 746.737
193 AT KUTLESA Slavko SLK 65 3 748.599
194 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 3 750.297
195 CZ EM-EKO.CZ Mańa 3 753.810
196 CZ KAREL Jan El Pid 3 754.035
197 AT WEINBERGER Hannes WH 30 3 757.443
198 DE ZG HELIOS A Zenith 3 758.892
199 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 3 760.774
200 SK BRKAL Jan Ing. Simona 3 763.917
201 AT KUTLESA Slavko SLK 34 3 765.191
202 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 3 772.015
203 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 3 784.166
204 AT GRATZER Marco "A" Arad 3 789.793
205 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 3 789.803
206 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 3 790.404
207 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 3 790.734
208 AT NÖRES Kurt Noma 3 793.988
209 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 3 795.136
210 CZ REIN Jan "B" Dita 3 799.995
211 CZ STRNAD Jaroslav Camille 3 801.634
212 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 3 801.774
213 AT LEICHTFRIED Karin Black 3 801.991
214 CZ FLY YOUNG STARS Elza 3 809.030
215 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 3 812.781
216 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 3 814.294
217 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 3 814.558
218 AT NÖRES Kurt Dynamic 3 816.857
219 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 3 817.268
220 DE HEROES OF THE SKY Lea 3 818.306
221 DE SPRANG Matthias MS 07 3 819.197
222 CZ MACHALA František Tomas 3 819.610
223 AT HÖLD Erich Kristin 3 822.322
224 CH WIRZ Team Roglic 3 823.976
225 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 3 836.757
226 DE GEBHARDT Reinhard Rex 3 837.142
227 PL LACH Adrian * Heros J222 3 837.201
228 DE SPRANG Matthias MS 09 3 841.611
229 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 3 848.475
230 CZ KONOPÍK Jiří Simka 3 849.804
231 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 3 854.397
232 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 3 855.699
233 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 3 857.247
234 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 3 861.068
235 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 3 862.521
236 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 3 867.478
237 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 3 867.941
238 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 3 870.707
239 CZ KLEMENS Karel 2K 3 871.128
240 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 3 872.414
241 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 3 872.518
242 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 3 875.935
243 PT PEDRO PORTO Project X Porto 3 877.483
244 DE HOOP Michael Hague 3 881.201
245 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 3 881.290
246 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 3 889.603
247 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 3 891.116
248 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 3 892.546
249 CH HÖSLI Walter Raptor 3 892.723
250 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 3 893.997
251 PL PACEK Wojciech WP 4 3 894.315
252 AT KUTLESA Slavko SLK 60 3 897.598
253 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 3 898.936
254 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 3 903.345
255 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 3 904.093
256 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 3 907.508
257 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 3 908.739
258 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 3 912.347
259 CZ VACEK Josef Zdenda 3 915.248
260 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 3 918.708
261 CZ HNILICA Tomáš Tina 3 923.203
262 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 3 925.595
263 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 3 926.070
264 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 3 926.183
265 AT WIEFLER Alois Heidi One 3 926.739
266 CZ HANZEL Štefan Han 35 3 927.419
267 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 3 928.602
268 CZ GORCA TEAM Karina 3 932.154
269 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 3 933.807
270 CZ VOZÁK Miroslav Cart 3 935.028
271 DE LECKE Theo & Markus TM 12 3 936.762
272 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 3 937.104
273 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Karelena 3 939.232
274 SK DZURÍK Marián Tobi 8 3 949.765
275 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 3 949.815
276 AT KUTLESA Slavko SLK 49 3 950.412
277 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 3 959.290
278 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 3 961.960
279 CZ KULÍK Přemysl Lord 3 962.446
280 CZ HLAVINKA Josef Paolo 3 966.580
281 CZ GRUBER Simon Terezka 3 973.183
282 AT RÖTZER Franz Top 05 3 977.893
283 CH JUD Roman Tomahawk 3 978.554
284 HU ISTVÁN Márkus Mars 3 982.368
285 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 3 983.651
286 CZ EM-EKO.CZ Joka 3 984.916
287 DE HIENZSCH Frank FH 4 3 991.272
288 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 3 992.659
289 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 3 994.592
290 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 3 996.064
291 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 3 998.641
292 ES USO ASKARRA Ekaitz 3 1006.320
293 AT GRATZER Marco "A" Augustus 3 1006.380
294 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 3 1010.830
295 CZ HLOUŠ Pavel Uno 3 1014.650
296 AT HOFMANN Leopold HL 7 3 1017.080
297 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 3 1018.710
298 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 3 1019.450
299 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 3 1020.290
300 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 3 1030.280
301 SK VOJTKO Milan Emil 3 1033.740
302 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 3 1038.570
303 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 3 1043.550
304 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 3 1046.870
305 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 3 1049.790
306 DE SKOPLJAK Denis Delta 3 1054.660
307 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 3 1057.530
308 CZ VACEK Josef Monča 3 1058.560
309 SK KONŠ Milan Čert 3 1064.490
310 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 3 1064.520
311 CZ ATH Květná Abonent 20 3 1064.860
312 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 3 1078.050
313 AT STRAIF Walter Wannessa 3 1080.290
314 AT BLIEGE Felix Constantin 3 1080.940
315 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 3 1081.280
316 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 3 1085.130
317 ES USO ASKARRA Odei 3 1088.110
318 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 3 1092.770
319 CZ HANZEL Štefan Han 38 3 1097.710
320 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 3 1099.440
321 AT WEINBERGER Hannes WH 23 3 1100.700
322 PL SEDLACEK Josef Euchides 3 1106.180
323 CZ KLEMENS Karel 6K 3 1118.600
324 CZ REIN Jan "A" Viki 3 1120.010
325 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 3 1130.650
326 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 3 1130.730
327 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 3 1135.160
328 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 3 1136.110
329 CZ HEILMEIER Josef Piškot 3 1137.550
330 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 3 1143.510
331 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 3 1143.850
332 AT WIEFLER Alois Jan 3 1152.170
333 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 3 1152.550
334 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 3 1157.120
335 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 3 1160.860
336 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 3 1168.800
337 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 3 1179.730
338 SK COMOREK Pavel Fenomen 3 1181.100
339 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Kareleno 3 1181.430
340 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 3 1182.680
341 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 3 1191.250
342 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 3 1194.120
343 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 3 1200.520
344 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 3 1203.590
345 DE SG STEFFL SGS 12 3 1206.110
346 DE SCHWARM Claudia Totilas 3 1207.720
347 DE BEHLKE Andreas AB 03 3 1209.180
348 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 3 1215.650
349 CZ GRUBER Simon Aramis 3 1216.610
350 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 12 3 1223.640
351 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 3 1226.800
352 SK GENČUR František Genie 3 1227.310
353 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 3 1227.770
354 AT LEICHTFRIED Karin Jo 3 1230.480
355 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 3 1234.880
356 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 3 1238.490
357 SK KONŠ Milan Džidži 3 1239.960
358 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 3 1247.770
359 HU GÁBOR Takács TG 583 3 1252.160
360 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 3 1255.620
361 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 3 1259.240
362 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 3 1264.440
363 CZ VACEK Josef Jaruška 3 1265.400
364 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 3 1266.490
365 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 3 1279.420
366 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 3 1291.180
367 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 3 1292.100
368 AT RÖTZER Franz Top 7 3 1294.690
369 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 3 1301.420
370 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 3 1307.450
371 SK GOGORA Milan Goliath 3 1309.440
372 CH WIRZ Team Valverde 3 1317.600
373 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 3 1318.170
374 SK COMOREK Pavel Clio 3 1325.100
375 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 3 1330.700
376 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 3 1333.030
377 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 3 1337.100
378 DE SG STEFFL SGS 09 3 1339.680
379 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 3 1353.350
380 SK MAJDÁK Michal Citrin 3 1394.030
381 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 3 1411.810
382 CZ REIN Jan "A" Steve 3 1427.680
383 CZ REIN Jan "A" Kali 3 1447.080
384 SK BCHB Team Fighter 3 1449.900
385 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 3 1470.450
386 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 3 1472.390
387 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 3 1476.770
388 AT HOFMANN Leopold HL 3 3 1487.520
389 PL PACEK Wojciech WP 2 3 1491.100
390 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 3 1497.510
391 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 3 1528.940
392 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 3 1545.210
393 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 3 1609.420
394 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 3 1654.160
395 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 3 1678.360
396 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 3 1687.010
397 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 3 1730.170
398 CZ ATH Květná Abonent 6 3 1732.430
399 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 3 1915.230
400 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 3 2172.560
401 DE MESTRE SILVA Enriko 2 31.270
402 AT EPPENSTEINER Josef Amira 2 35.420
403 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 2 38.346
404 AT HÖLD Erich Emilie 2 38.986
405 CZ DUDA Přemysl Hermiona 2 42.267
406 AT OFNER Kurt Johanna 2 46.274
407 CZ FLY YOUNG STARS Mika 2 49.862
408 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 2 52.728
409 CZ DAVID Petr Jugo 2 54.218
410 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 2 54.701
411 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 2 57.072
412 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 2 57.306
413 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 2 57.435
414 SK LAŠ Vladimír Las 4 2 60.107
415 PL PACEK Wojciech WP 1 2 67.388
416 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 2 68.404
417 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 2 68.893
418 PL WÓJCIK Piotr Brylant 2 69.397
419 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 2 73.133
420 AT WALDER Florian Myrthe 2 73.716
421 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 2 79.556
422 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 2 82.600
423 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 2 83.598
424 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 2 86.045
425 SK HROZEN Peter Maria 2 92.366
426 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 2 93.191
427 AT RÖTZER Franz Top 06 2 94.883
428 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 03 2 95.423
429 DE FISCHER Ralph Pike 2 99.641
430 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 2 100.938
431 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 2 100.983
432 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 2 102.460
433 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 2 104.256
434 AT WIEFLER Alois Alfred 2 104.440
435 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 2 106.106
436 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 2 107.640
437 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 2 109.632
438 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 2 110.192
439 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 2 113.230
440 DE SCHWARM Claudia Steen 2 118.444
441 CZ HONEŠ Jiří Doctor 2 120.340
442 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 2 120.642
443 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 2 122.950
444 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 2 124.301
445 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 2 124.697
446 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 2 125.052
447 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 2 125.894
448 AT RÖTZER Franz Top 6 2 128.037
449 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 2 129.227
450 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 2 130.060
451 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 2 131.213
452 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 09 2 131.449
453 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 2 131.659
454 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 2 135.292
455 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 2 137.142
456 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 2 140.325
457 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 2 141.153
458 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 2 144.516
459 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 2 145.462
460 DE BRANDT Daniel ORL Anne 2 151.652
461 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 2 152.485
462 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 2 154.555
463 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 2 155.534
464 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 2 158.171
465 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 2 159.108
466 CH JUD Roman Spitfire 2 161.891
467 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 2 165.385
468 PT PEDRO PORTO Project X Polly 2 166.665
469 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 2 170.033
470 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 2 170.581
471 AT NÖRES Kurt Titan 2 170.748
472 AT KUTLESA Slavko SLK 42 2 171.797
473 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 2 172.860
474 AT MARCHAT Franz Saban Junior 2 177.978
475 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 2 178.092
476 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 2 178.203
477 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 2 181.525
478 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 2 188.244
479 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 2 190.456
480 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 2 190.968
481 AT RÖTZER Franz Top 09 2 192.420
482 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 2 193.850
483 DE LECKE Theo & Markus TM 11 2 194.219
484 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 2 196.921
485 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 2 197.046
486 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 2 197.509
487 DE SCHWARM Claudia Champ 2 198.146
488 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 2 200.770
489 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 2 202.352
490 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 2 203.181
491 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 2 203.248
492 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 2 207.753
493 CZ ATH Květná Abonent 5 2 208.420
494 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 2 208.504
495 CZ MACHALA František Lady 2 212.245
496 CZ GRUBER Simon Hardy 2 212.461
497 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 2 215.705
498 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 2 216.435
499 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 2 217.287
500 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 2 218.919
501 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 2 219.607
502 SK PJ PIGEONS PJ Royal 2 222.073
503 BE COPPENS Peter Monita 2 229.898
504 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 2 230.135
505 CH WIRZ Team Mollema 2 230.284
506 CZ KAREL Jan Case 2 234.905
507 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 07 2 236.203
508 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 2 237.786
509 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 2 242.119
510 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 2 248.161
511 AT WIEFLER Alois Holly 2 249.290
512 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 2 250.595
513 SK DZURÍK Marián Tobi 18 2 252.252
514 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 2 252.602
515 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 2 253.348
516 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 2 253.824
517 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 2 257.023
518 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 2 258.036
519 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 2 258.394
520 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 2 259.201
521 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 2 259.834
522 AT NÖRES Kurt Lugos 2 263.172
523 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 2 263.571
524 PL BASA M+A Team M 3 2 263.759
525 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 2 265.238
526 SK FORGÁČ Marek MF 02 2 265.399
527 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 2 270.245
528 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 2 273.484
529 CZ EM-EKO.CZ Kareta 2 273.818
530 BE COPPENS Peter Julia 2 274.676
531 DE WINGS 2 WIN WW 02 2 276.364
532 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 2 276.712
533 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 2 279.206
534 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 2 279.230
535 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 2 280.417
536 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 2 282.966
537 AT KUKLA Josef Isi 2 284.631
538 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 2 285.613
539 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 2 285.699
540 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 2 287.039
541 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 2 287.237
542 CH JUD Roman Mustang 2 287.461
543 CZ VACEK Josef Jiřík 2 288.347
544 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 2 289.210
545 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 2 291.667
546 CH TEAM ANDERHUB Arado 2 291.798
547 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 2 295.432
548 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 2 297.896
549 DE HEROES OF THE SKY Leoni 2 301.151
550 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 2 302.472
551 AT STRAIF Walter Wurlitzer 2 302.934
552 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 2 303.567
553 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 2 307.109
554 CZ KLEMENS Karel 7KK 2 309.445
555 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 2 316.199
556 DE SCHWARM Claudia Heinz 2 317.762
557 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 2 318.248
558 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 2 324.048
559 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 2 327.151
560 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 2 327.979
561 CZ HRUDA Jan Karel 3 2 328.706
562 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 2 329.414
563 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 2 334.035
564 AT STRAIF Walter Wirbelwind 2 335.327
565 CZ ATH Květná Abonent 14 2 335.934
566 CZ REIN Jan "B" Bobby 2 336.723
567 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 2 337.169
568 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 2 337.235
569 CH HÖSLI Walter Douglas 2 337.676
570 AT KUTLESA Slavko SLK 54 2 338.374
571 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 2 338.560
572 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 2 338.901
573 SK HROZEN Peter Žaneta 2 339.998
574 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 2 341.553
575 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 2 341.580
576 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 2 341.706
577 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 2 344.956
578 SK FLIMEL Miroslav Fliss 2 345.011
579 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 2 345.083
580 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 2 347.202
581 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 2 347.835
582 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 2 349.006
583 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 2 354.810
584 AT BLIEGE Felix Felix 2 359.072
585 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 2 359.167
586 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 2 360.322
587 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 2 361.969
588 PL WÓJCIK Piotr Bora 2 365.361
589 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 2 367.418
590 DE GOETZ Guenter "B" Bart 2 367.865
591 DE WINGS 2 WIN WW 05 2 368.614
592 DE SCHWARM Claudia Volker 2 369.421
593 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 2 370.907
594 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 2 371.101
595 PL DABROWSKI Pawel * Kana 2 372.721
596 DE HOOP Michael Habiba 2 373.050
597 AT WENZ Alfred Freddy 2 375.668
598 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 2 376.040
599 DE TEAM LINDENHOF SB 02 2 376.361
600 AT GRATZER Werner Erfahrung 2 379.612
601 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 2 379.999
602 SK DZURÍK Marián Tobi 28 2 381.310
603 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 2 382.131
604 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 2 386.236
605 DE FELBINGER Gerhard Eva 2 387.309
606 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 2 389.431
607 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 2 392.993
608 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 2 394.414
609 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 2 394.850
610 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 2 395.157
611 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 2 397.291
612 DE TEAM HUNTER Giraffe 2 399.382
613 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 2 400.577
614 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 2 402.525
615 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 2 406.001
616 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 2 406.797
617 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 2 406.924
618 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 2 407.288
619 AT LEICHTFRIED Karin Paul 2 407.832
620 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 2 409.481
621 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 2 411.532
622 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 2 413.130
623 AT GRATZER Werner Erfolg 2 413.150
624 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 2 413.727
625 AT GASSER Reinhard Gambit 2 416.528
626 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 2 419.645
627 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 2 422.913
628 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 2 424.662
629 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 2 426.723
630 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 2 432.646
631 CH HÖSLI Walter Hornet 2 434.193
632 CZ MALACH Ladislav Wirra 2 436.518
633 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 2 437.174
634 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 2 437.851
635 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 2 438.612
636 SK COMOREK Pavel Yvonne 2 438.914
637 CZ VÍTEK Jan Viky 2 440.150
638 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 2 440.484
639 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 2 440.827
640 CZ DAVID Petr Amor 2 441.952
641 DE SG STEFFL SGS 03 2 442.553
642 DE BEHLKE Andreas AB 06 2 444.151
643 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 2 445.992
644 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 2 452.542
645 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 2 454.503
646 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 2 457.225
647 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 2 457.682
648 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 2 458.941
649 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 2 459.598
650 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 2 462.428
651 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 2 462.740
652 SK GENČUR František Geno 2 462.901
653 CZ GORCA TEAM Sára 2 463.781
654 DE LECKE Theo & Markus TM 02 2 466.321
655 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 2 466.601
656 CZ MAJKA + JAN TEAM David 2 466.952
657 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 2 468.705
658 CZ DUDA Přemysl Dante 2 471.846
659 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 2 472.589
660 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 2 473.051
661 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 2 474.675
662 SK TATRY-DERBY DT 2 2 475.781
663 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 2 476.834
664 CZ KLEMENS Karel 11KK 2 477.255
665 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 2 477.376
666 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 2 477.508
667 DE TEAM LINDENHOF SB 06 2 478.455
668 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 2 482.799
669 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 2 483.148
670 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 2 483.743
671 SK FLIMEL Miroslav Flipper 2 484.356
672 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 2 487.442
673 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 2 487.834
674 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 2 488.621
675 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 2 493.680
676 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 2 493.794
677 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 2 495.656
678 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 496.112
679 SK MAJDÁK Michal Apatit 2 498.940
680 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 2 501.480
681 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 2 501.546
682 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 2 501.561
683 CZ MALACH Ladislav Rosi 2 501.597
684 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 2 501.720
685 PL KWASNICKI Tomasz Gold 2 502.429
686 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 2 503.172
687 CZ VACEK Josef Vojda 2 503.322
688 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 2 503.511
689 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 2 509.998
690 SK FLIMEL Miroslav Flint 2 512.292
691 CH WIRZ Team Küng 2 515.961
692 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 2 517.795
693 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 2 518.929
694 SK LAŠ Vladimír Las 3 2 521.749
695 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 2 522.968
696 SK PJ PIGEONS PJ Superb 2 528.319
697 CZ KLEMENS Karel 5K 2 529.540
698 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 2 529.903
699 CZ HNILICA Tomáš Laura 2 534.117
700 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 2 534.987
701 DE SCHWARM Claudia Gigolo 2 541.156
702 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 2 541.714
703 CZ GRUBER Simon Bulck 2 542.462
704 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 2 543.967
705 DE LECKE Theo & Markus TM 06 2 544.627
706 AT NÖRES Kurt Trixi 2 547.642
707 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 2 550.502
708 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 2 551.603
709 DE GEBHARDT Reinhard Request 2 553.961
710 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 2 556.651
711 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 2 558.547
712 AT GRATZER Werner Herz Liebe 2 560.425
713 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 2 560.896
714 CZ GRUBER Simon John 2 561.445
715 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 2 561.809
716 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 2 563.471
717 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 2 565.417
718 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 2 566.941
719 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 2 567.168
720 CZ ATH Květná Abonent 13 2 569.426
721 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 2 570.095
722 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 2 570.972
723 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 2 571.895
724 AT GRATZER Marco "A" Roy 2 575.392
725 DE HOOP Michael Haimo 2 575.910
726 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 2 576.640
727 HU ISTVÁN Márkus Marshy 2 576.646
728 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 2 578.921
729 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 2 580.633
730 DE GEBHARDT Reinhard Reds 2 586.004
731 SK DZURÍK Marián Tobi 15 2 589.947
732 CZ HANZEL Štefan Han 34 2 590.199
733 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 2 592.747
734 AT WEINBERGER Hannes WH 59 2 594.868
735 SK HROZEN Peter Jana 2 599.219
736 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 2 599.893
737 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 2 599.945
738 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 2 602.350
739 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 2 603.848
740 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 2 604.157
741 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 2 607.206
742 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 2 612.526
743 DE LECKE Theo & Markus TM 03 2 612.928
744 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 2 615.247
745 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 2 616.770
746 AT GRATZER Marco "B" Karl 2 616.957
747 CZ HRADIL František Harold 2 617.689
748 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 2 618.072
749 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 2 621.476
750 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 2 621.720
751 AT GASSER Reinhard Galadrielle 2 623.289
752 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 2 626.357
753 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 2 626.651
754 DE SPRANG Matthias MS 05 2 627.362
755 PL LACH Adrian * Tadzik 2 627.497
756 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 2 632.257
757 AT STRAIF Walter Wampir 2 632.447
758 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 2 639.920
759 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 2 640.531
760 SK HROZEN Peter Peter 2 644.303
761 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 2 649.411
762 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 2 649.860
763 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 2 650.119
764 DE LECKE Theo & Markus TM 01 2 650.489
765 DE GOETZ Guenter "B" Barra 2 650.599
766 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 2 650.704
767 CZ GORCA TEAM Lejdy 2 652.334
768 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 2 652.705
769 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 2 653.346
770 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 2 653.414
771 DE MESTRE SILVA Mia 2 653.482
772 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 2 655.841
773 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 2 656.721
774 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 2 659.087
775 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 04 2 660.290
776 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 2 661.067
777 AT STEINER Alfred Avantin 2 2 661.530
778 CH TEAM ANDERHUB Aero 2 662.375
779 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 2 663.713
780 CZ KRÁL František Brutus 2 664.630
781 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 2 666.180
782 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 2 668.502
783 AT LEICHTFRIED Karin King 2 671.500
784 CZ BECHYNĚ Radek Kras 2 672.948
785 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 2 675.683
786 CZ GRIPENI Čáslav Semil 2 678.701
787 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 2 678.764
788 DE SCHWARM Claudia Weihegold 2 679.231
789 SK KONŠ Milan Nikol Star 2 679.354
790 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 2 680.688
791 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 2 682.174
792 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 2 685.879
793 AT NÖRES Kurt Fino 2 689.475
794 CZ KLEMENS Karel 10KK 2 689.891
795 CH WIRZ Team Yates 2 691.791
796 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 2 691.803
797 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 2 692.744
798 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 2 693.091
799 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 2 695.987
800 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 2 698.866
801 AT OFNER Kurt Paula 2 699.710
802 CZ VLČEK Jiří Italica 2 701.479
803 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 2 702.571
804 ES USO ASKARRA Eguzki 2 711.257
805 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 2 711.945
806 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 2 713.116
807 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 2 714.516
808 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 2 717.513
809 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 2 717.962
810 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 2 718.848
811 AT WENZ Alfred Renate 2 720.181
812 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 2 720.545
813 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 2 720.778
814 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 2 724.545
815 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 2 725.273
816 AT GRATZER Werner Beinhart 2 728.668
817 NL PLOEG Bert Dot 2 729.033
818 DE SG STEFFL SGS 06 2 730.880
819 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 2 731.305
820 SK VOJTKO Milan Karol 2 734.794
821 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 2 736.247
822 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 2 736.451
823 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 2 737.878
824 CZ HONEŠ Jiří Karlos 2 739.496
825 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 2 742.045
826 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 2 743.778
827 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Tiziana 2 751.045
828 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 2 751.897
829 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 2 755.989
830 DE HEROES OF THE SKY Markus 2 758.261
831 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 2 758.529
832 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 2 759.598
833 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 2 759.794
834 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 2 762.550
835 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 2 763.162
836 DE HEROES OF THE SKY Luka 2 763.512
837 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 2 765.509
838 CZ REIN Jan "B" Mona 2 765.595
839 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 2 765.985
840 AT GASSER Reinhard Gator 2 766.114
841 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 2 769.080
842 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 2 770.084
843 CZ VACEK Josef Kuba 2 771.848
844 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 2 772.255
845 AT WENZ Alfred Viki 2 776.108
846 DE SG STEFFL SGS 07 2 778.236
847 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 2 780.037
848 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 2 780.627
849 NL PLOEG Bert Daan 2 782.183
850 DE LECKE Theo & Markus TM 10 2 783.530
851 AT RÖTZER Franz Top 4 2 783.910
852 CH WIRZ Team Alaphillippe 2 785.259
853 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 2 788.270
854 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 2 791.119
855 AT OFNER Kurt Abel 2 796.503
856 HU GÁBOR Takács TG 561 2 797.636
857 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 2 798.766
858 SK PJ PIGEONS PJ Danny 2 798.795
859 DE SG STEFFL SGS 05 2 799.630
860 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 2 800.161
861 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 2 802.582
862 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 2 804.090
863 SK PJ PIGEONS PJ Berry 2 804.238
864 PL BASA M+A Team M 5 2 804.771
865 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 2 805.826
866 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 2 806.643
867 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 2 808.792
868 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 2 809.233
869 CH HÖSLI Walter Lichtning 2 813.041
870 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 2 814.193
871 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 2 816.553
872 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 2 816.953
873 AT STEINER Alfred Fin 14 2 817.936
874 DE HIENZSCH Frank FH 3 2 817.950
875 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 2 818.265
876 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 2 820.363
877 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 2 824.473
878 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 2 828.197
879 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 2 828.692
880 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 2 829.119
881 CZ BUREŠ Team Agni 2 829.220
882 CH ZG HELIOS B ZG 05 2 829.680
883 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 2 832.744
884 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 2 833.749
885 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 2 834.933
886 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 2 838.939
887 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 2 839.286
888 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 2 840.066
889 PL BASA M+A Team M 2 2 843.328
890 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 2 851.140
891 DE FAMILIE MEIER Tina She 2 852.427
892 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 2 855.288
893 CZ EM-EKO.CZ Zuza 2 858.008
894 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 2 859.655
895 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 2 859.694
896 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 2 859.782
897 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 2 864.328
898 CZ DUDA Přemysl Hary 2 866.744
899 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 2 867.978
900 CZ DUDA Přemysl Dany 2 875.345
901 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 2 875.689
902 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 2 875.857
903 PL KOZLENIA Artur Xena 2 876.185
904 DE TEAM LINDENHOF SB 05 2 876.841
905 CZ KULÍK Přemysl Alan 2 877.694
906 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 2 883.801
907 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 2 883.901
908 BE COPPENS Peter Laurel 2 886.531
909 DE MESTRE SILVA Tiago 2 889.216
910 DE LECKE Theo & Markus TM 07 2 890.183
911 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 2 891.842
912 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 2 893.530
913 CZ KULÍK Přemysl Pegas 2 898.639
914 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 2 900.345
915 DE LECKE Theo & Markus TM 04 2 901.192
916 CZ REIN Jan "B" Paul 2 901.303
917 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 2 904.406
918 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 2 905.213
919 AT STRAIF Walter Wundervoll 2 906.051
920 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 2 906.752
921 SK LAŠ Vladimír Las 1 2 907.214
922 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 2 908.148
923 DE BEHLKE Andreas AB 02 2 911.679
924 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 2 912.695
925 CZ VLČEK Jiří Caroll 2 913.261
926 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 2 915.593
927 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 2 915.798
928 PL SEDLACEK Josef Kalywar 2 916.910
929 DE SCHWARM Claudia Rainer 2 920.479
930 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 2 926.190
931 SK COMOREK Pavel Kysuca 2 926.579
932 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 2 931.518
933 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 2 931.820
934 SK TATRY-DERBY DT 3 2 932.740
935 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 2 934.640
936 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 2 937.454
937 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 2 938.277
938 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 2 938.445
939 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 2 939.393
940 SK TATRY-DERBY DT 4 2 939.966
941 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 2 940.949
942 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 2 942.180
943 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 2 942.814
944 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 2 950.360
945 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 2 955.283
946 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 2 956.306
947 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 2 967.721
948 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 2 968.811
949 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 2 970.359
950 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 2 970.496
951 AT WEINBERGER Hannes WH 06 2 970.917
952 CZ KAREL Jan Němčour 2 972.350
953 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 2 973.634
954 PL DABROWSKI Pawel * Kora 2 973.746
955 CZ HRADIL František Frankie 2 974.755
956 CZ MAKANAKI Team Naki 2 977.925
957 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 2 979.431
958 CZ GRUBER Simon The Queen 2 979.774
959 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 2 980.956
960 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 2 984.051
961 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 2 985.224
962 CZ ATH Květná Abonent 11 2 985.357
963 SK GOGORA Milan Gollum 2 987.305
964 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 2 987.663
965 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 2 988.192
966 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 2 991.599
967 CZ HONEŠ Jiří Miro 2 995.485
968 AT STOCKINGER Franz Tomschi 2 995.530
969 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 2 995.589
970 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 2 996.709
971 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 2 996.858
972 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 2 1000.250
973 AT WENZ Alfred Krista 2 1001.650
974 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 2 1004.360
975 AT WENZ Alfred Oliver 2 1006.370
976 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 2 1007.850
977 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 2 1012.460
978 CH ZG HELIOS B ZG 02 2 1012.470
979 DE BEHLKE Andreas AB 04 2 1013.130
980 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 2 1017.950
981 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 2 1018.600
982 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 2 1020.640
983 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 2 1024.500
984 AT WENZ Alfred Conny 2 1026.340
985 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 2 1026.590
986 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 2 1030.590
987 AT HOFMANN Leopold HL 6 2 1031.080
988 DE SPRANG Matthias MS 03 2 1037.460
989 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 2 1038.540
990 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 2 1039.640
991 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 2 1040.700
992 CZ HONEŠ Jiří Mara 2 1043.900
993 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 2 1044.680
994 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 2 1047.460
995 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 2 1052.270
996 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 2 1053.070
997 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 2 1054.190
998 AT WENZ Alfred Maria 2 1059.100
999 CZ VACEK Josef Maruška 2 1059.710
1000 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 2 1062.980
1001 CZ MACHALA František Dolly 2 1063.560
1002 DE WINGS 2 WIN WW 04 2 1063.640
1003 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 2 1064.150
1004 CZ REIN Jan "A" Luky 2 1071.990
1005 SK KUJANIK Team KT 01 2 1072.910
1006 CZ KULÍK Přemysl Lada 2 1073.140
1007 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 2 1073.830
1008 CZ VACEK Josef Magdalenka 2 1074.800
1009 CZ HANZEL Štefan Han 19 2 1075.370
1010 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 2 1078.000
1011 SK COMOREK Pavel Xavier 2 1079.730
1012 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 2 1079.970
1013 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 2 1082.970
1014 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 2 1085.780
1015 CZ KLEMENS Karel 4K 2 1085.850
1016 CZ HNILICA Tomáš Dino 2 1086.890
1017 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 2 1089.420
1018 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 2 1091.070
1019 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 2 1091.320
1020 AT HOFMANN Leopold HL 9 2 1095.610
1021 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 2 1100.270
1022 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 2 1102.300
1023 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 2 1102.710
1024 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 2 1103.000
1025 DE LECKE Theo & Markus TM 05 2 1103.450
1026 CZ KOCIÁN Milan Fernet 2 1103.860
1027 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 2 1105.830
1028 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 2 1109.060
1029 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 2 1114.020
1030 PL KOZLENIA Artur Adi 2 1114.950
1031 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 2 1117.190
1032 CZ VACEK Josef Generál 2 1120.540
1033 SK HROZEN Peter Petra 2 1122.200
1034 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 2 1122.750
1035 CZ KLEMENS Karel 9KK 2 1130.060
1036 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 2 1130.350
1037 ES USO ASKARRA Basajaun 2 1131.490
1038 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 2 1132.390
1039 AT MARCHAT Franz Aphrodite 2 1138.500
1040 CZ BOUCHAL Martin Netvor 2 1141.540
1041 DE SG STEFFL SGS 02 2 1144.870
1042 DE SPITZBERG Team Uwe 2 2 1149.690
1043 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 2 1152.550
1044 AT WIEFLER Alois Anaterve 2 1160.960
1045 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 2 1161.550
1046 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 2 1161.650
1047 DE WINGS 2 WIN WW 06 2 1175.360
1048 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 2 1177.980
1049 DE MESTRE SILVA Henrique 2 1183.500
1050 AT WIEFLER Alois Helmut 2 1185.600
1051 SK J & I MARTON TEAM Červeň 2 1185.760
1052 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 2 1189.110
1053 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 2 1191.470
1054 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 2 1193.800
1055 CZ KONOPÍK Jiří Heda 2 1193.850
1056 CZ STRAPINA Jiří Tomi 2 1194.230
1057 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 2 1198.810
1058 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 2 1200.010
1059 AT WENZ Alfred Jonny 2 1203.300
1060 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 2 1203.400
1061 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 2 1205.860
1062 DE SKOPLJAK Denis Demie 2 1211.730
1063 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 2 1212.490
1064 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 2 1216.610
1065 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 2 1220.030
1066 DE SG STEFFL SGS 04 2 1223.050
1067 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 2 1224.840
1068 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 2 1224.980
1069 CZ REIN Jan "A" Tom 2 1225.130
1070 CZ KAREL Jan John Deere 2 1231.010
1071 CH TEAM ANDERHUB Albatros 2 1235.520
1072 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 2 1239.880
1073 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 2 1245.010
1074 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 2 1245.700
1075 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 2 1253.930
1076 CZ REIN Jan "B" Black 2 1254.930
1077 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 2 1260.120
1078 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 2 1263.610
1079 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 2 1269.690
1080 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 2 1272.480
1081 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 2 1274.700
1082 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 2 1274.940
1083 DE MESTRE SILVA Miguel 2 1282.880
1084 DE MESTRE SILVA Daniel 2 1285.970
1085 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 2 1289.480
1086 DE GOETZ Guenter "A" Benno 2 1289.630
1087 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 2 1292.050
1088 DE HOOP Michael Hadar 2 1304.230
1089 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 2 1306.000
1090 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 2 1306.910
1091 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 2 1307.160
1092 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 2 1312.870
1093 AT MARCHAT Franz Mogli 2 1313.900
1094 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 2 1326.110
1095 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 2 1326.240
1096 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 2 1336.670
1097 SK DZURÍK Marián Tobi 6 2 1345.320
1098 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 2 1357.680
1099 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 2 1362.490
1100 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 2 1365.650
1101 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 2 1372.070
1102 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 2 1374.160
1103 AT BLIEGE Felix Gerhard 2 1388.010
1104 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 2 1391.460
1105 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 2 1397.630
1106 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 2 1398.680
1107 NL PLOEG Bert Dink 2 1401.070
1108 SK LAŠ Vladimír Las 6 2 1414.590
1109 CZ HRUDA Jan Karel 1 2 1417.210
1110 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 2 1436.770
1111 SK COMOREK Pavel Raoul 2 1437.380
1112 DE SG STEFFL SGS 01 2 1441.530
1113 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 2 1444.210
1114 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 2 1449.240
1115 CZ MACHALA František Lukas 2 1453.010
1116 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 2 1453.090
1117 DE LECKE Theo & Markus TM 08 2 1466.460
1118 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 2 1481.150
1119 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 2 1483.120
1120 CZ ATH Květná Abonent 15 2 1488.580
1121 DE HEROES OF THE SKY Liam 2 1490.320
1122 CZ ESHEK Bohdan Luna 2 1490.830
1123 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 2 1506.050
1124 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 2 1512.790
1125 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 2 1514.210
1126 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 2 1520.700
1127 DE SPITZBERG Team Uwe 5 2 1526.060
1128 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 2 1526.100
1129 DE FELBINGER Gerhard Adam 2 1526.540
1130 DE SPITZBERG Team Uwe 1 2 1537.160
1131 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 2 1537.170
1132 CZ REIN Jan "A" Sally 2 1541.380
1133 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 2 1542.600
1134 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 2 1543.100
1135 CZ VACEK Josef Barunka 2 1544.380
1136 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 2 1562.400
1137 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 2 1581.010
1138 SK MAJDÁK Michal Jantar 2 1583.070
1139 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 2 1587.400
1140 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 2 1598.560
1141 DE SPRANG Matthias MS 08 2 1622.530
1142 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 2 1624.120
1143 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 2 1630.960
1144 AT WEINBERGER Hannes WH 03 2 1639.710
1145 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 2 1641.940
1146 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 2 1651.510
1147 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 2 1660.520
1148 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 2 1663.890
1149 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 2 1739.570
1150 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 2 1759.100
1151 CZ VLČEK Jiří Don 2 1768.520
1152 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 2 1770.490
1153 DE ZG HELIOS A Zeplin 2 1778.080
1154 AT RÖTZER Franz Top 02 2 1803.370
1155 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 2 1812.870
1156 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 1 32.520
1157 CZ REIN Jan "A" Hugo 1 33.259
1158 CZ HONEŠ Jiří Silvére 1 43.607
1159 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 1 45.085
1160 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 1 47.302
1161 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 1 61.345
1162 AT EPPENSTEINER Josef Amore 1 76.866
1163 CZ REIN Jan "A" Nela 1 82.040
1164 CZ KULÍK Přemysl Favorit 1 86.475
1165 DE BEHLKE Andreas AB 01 1 100.517
1166 CZ VLČEK Jiří Rebecca 1 130.820
1167 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 1 133.038
1168 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 1 138.801
1169 PL WÓJCIK Piotr Bull 1 147.081
1170 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 1 159.645
1171 PL KWASNICKI Tomasz Filip 1 164.035
1172 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 1 165.558
1173 PL BASA M+A Team M 4 1 167.775
1174 DE SG STEFFL SGS 11 1 175.905
1175 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 1 176.645
1176 SK PJ PIGEONS PJ Rio 1 179.601
1177 CZ ATH Květná Abonent 2 1 184.775
1178 SK KONŠ Milan Šéf 1 189.209
1179 CZ ATH Květná Abonent 16 1 189.948
1180 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 1 200.296
1181 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 1 202.681
1182 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 1 209.904
1183 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 1 211.382
1184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 1 212.860
1185 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 1 215.078
1186 DE TEAM HUNTER Hirsch 1 230.599
1187 CZ BUREŠ Team Aurelius 1 232.816
1188 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 1 243.163
1189 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 1 263.119
1190 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 1 264.597
1191 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 1 277.162
1192 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 1 284.553
1193 CZ REIN Jan "A" Miki 1 298.596
1194 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 1 300.074
1195 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 1 301.552
1196 CZ GRUBER Simon Simon 1 302.291
1197 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 1 307.465
1198 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 1 308.943
1199 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 1 314.117
1200 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 1 318.551
1201 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 1 322.986
1202 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 1 323.725
1203 PL KOZLENIA Artur Zygi 1 334.072
1204 DE TEAM LINDENHOF SB 03 1 335.551
1205 CZ HANZEL Štefan Han 24 1 340.724
1206 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 1 353.289
1207 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 1 363.636
1208 SK BCHB Team Blue Tip 1 372.506
1209 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 1 382.114
1210 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 1 392.461
1211 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 1 406.504
1212 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 1 409.460
1213 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 1 413.156
1214 CZ HEILMEIER Josef Darek 1 426.460
1215 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 1 433.851
1216 SK FORGÁČ Marek MF 01 1 438.285
1217 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 1 447.894
1218 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 1 464.893
1219 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 1 474.501
1220 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 1 476.718
1221 CZ ATH Květná Abonent 4 1 478.947
1222 AT RÖTZER Franz Top 5 1 479.675
1223 AT STEINER Alfred Fin 13 1 481.892
1224 CH WIRZ Team Fuglsang 1 486.327
1225 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 1 488.544
1226 AT HÖLD Erich Elias 1 489.283
1227 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 1 490.022
1228 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 1 497.368
1229 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 1 499.630
1230 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 1 501.109
1231 CZ BUREŠ Team Tramín 1 508.500
1232 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 1 528.455
1233 PL KOZLENIA Artur Janek 1 532.890
1234 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 1 533.629
1235 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 1 541.020
1236 DE ZG HELIOS A Zebedee 1 543.976
1237 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 1 544.715
1238 DE TEAM SPREEWALD Carnival 1 597.931
1239 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 1 600.887
1240 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 1 609.017
1241 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 1 613.452
1242 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 1 615.669
1243 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 1 620.843
1244 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 1 626.755
1245 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 1 639.522
1246 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 1 655.580
1247 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 1 657.797
1248 PL BASA M+A Team M 6 1 658.537
1249 CZ STRNAD Jaroslav Markus 1 660.754
1250 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 1 674.058
1251 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 1 681.449
1252 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 1 700.665
1253 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 1 706.578
1254 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim 1 710.273
1255 CZ REIN Jan "A" Ann 1 716.925
1256 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 1 721.360
1257 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 1 723.577
1258 CZ ESHEK Bohdan Alisa 1 729.490
1259 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 1 735.403
1260 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 1 741.316
1261 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 1 753.880
1262 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 1 757.576
1263 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 1 772.358
1264 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 1 777.531
1265 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 1 793.703
1266 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 1 795.270
1267 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 1 803.400
1268 AT STRAIF Walter Wichtl 1 810.791
1269 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 1 826.498
1270 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 1 829.268
1271 CZ KLEMENS Karel 1K 1 830.007
1272 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 1 841.833
1273 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 1 847.007
1274 BE COPPENS Peter Jerry 1 847.746
1275 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 1 856.615
1276 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 1 861.049
1277 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 1 871.397
1278 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 1 876.571
1279 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 1 878.788
1280 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 1 886.918
1281 CH JUD Roman Hurricane 1 893.570
1282 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 1 902.208
1283 DE SKOPLJAK Denis Deco 1 903.178
1284 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 1 909.830
1285 AT NÖRES Kurt Atomic 1 913.526
1286 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 1 923.134
1287 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 1 924.612