Doletová listina

Místo vypuštění NAGYKANIZSA (H)
Vzdálenost 364.297 km
Datum a čas startu 05.09.2020 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 18°C.
Počasí v cíli Polojasno, J vítr, 22 - 27°C.
Počet nasazených holubů 921
Počet chovatelů 244

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 10:21:09.14 1811.050 03:21:09.14
2 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 10:21:09.53 1810.992 03:21:09.53
3 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 10:21:10.90 1810.786 03:21:10.90
4 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 10:21:11.06 1810.762 03:21:11.06
5 CZ DAVID Petr Bessi 10:21:11.55 1810.689 03:21:11.55
6 DE FISCHER Ralph Pike 10:21:14.49 1810.248 03:21:14.49
7 AT BLIEGE Felix Ilse 10:21:15.01 1810.170 03:21:15.01
8 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 10:21:16.69 1809.918 03:21:16.69
9 DE SCHWARM Claudia Volker 10:30:30.90 1730.504 03:30:30.90
10 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 10:30:32.96 1730.222 03:30:32.96
11 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 10:30:33.55 1730.141 03:30:33.55
12 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 10:30:34.75 1729.976 03:30:34.75
13 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 10:30:35.82 1729.830 03:30:35.82
14 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 10:30:38.14 1729.512 03:30:38.14
15 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 10:31:38.07 1721.350 03:31:38.07
16 CH HÖSLI Walter Phantom 10:31:40.68 1720.996 03:31:40.68
17 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 10:31:41.55 1720.878 03:31:41.55
18 AT HÖLD Erich Philipp 10:31:42.23 1720.786 03:31:42.23
19 AT KUTLESA Slavko SLK 59 10:31:43.11 1720.667 03:31:43.11
20 AT BLIEGE Felix Roman 10:31:43.67 1720.591 03:31:43.67
21 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 10:31:44.69 1720.453 03:31:44.69
22 BE COPPENS Peter Julia 10:31:45.22 1720.381 03:31:45.22
23 HU GÁBOR Takács TG 540 10:31:45.43 1720.353 03:31:45.43
24 PL PACEK Wojciech WP 6 10:31:45.90 1720.289 03:31:45.90
25 CZ KLEMENS Karel 11KK 10:31:47.06 1720.132 03:31:47.06
26 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 10:31:49.97 1719.738 03:31:49.97
27 AT GRATZER Marco "A" Arad 10:31:51.13 1719.581 03:31:51.13
28 CZ VACEK Josef Jiřík 10:31:53.09 1719.316 03:31:53.09
29 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 10:31:53.24 1719.296 03:31:53.24
30 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 10:31:53.53 1719.257 03:31:53.53
31 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 10:31:53.68 1719.236 03:31:53.68
32 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 10:31:53.90 1719.207 03:31:53.90
33 CZ HLAVINKA Josef Raul 10:31:55.62 1718.974 03:31:55.62
34 BE COPPENS Peter Monita 10:31:56.02 1718.920 03:31:56.02
35 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 10:31:56.98 1718.790 03:31:56.98
36 HU GÁBOR Takács TG 596 10:31:58.38 1718.601 03:31:58.38
37 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 10:32:01.68 1718.155 03:32:01.68
38 AT BLIEGE Felix Felix 10:32:06.13 1717.554 03:32:06.13
39 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 10:32:08.27 1717.266 03:32:08.27
40 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 10:32:09.02 1717.164 03:32:09.02
41 AT NÖRES Kurt Nofi 10:32:09.40 1717.113 03:32:09.40
42 AT OFNER Kurt Jo 10:32:09.74 1717.067 03:32:09.74
43 CZ HANZEL Štefan Han 36 10:32:17.19 1716.063 03:32:17.19
44 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 10:32:24.54 1715.073 03:32:24.54
45 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 10:34:01.49 1702.125 03:34:01.49
46 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:34:27.22 1698.721 03:34:27.22
47 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 10:36:15.33 1684.568 03:36:15.33
48 CZ STRNAD Jaroslav Camille 10:36:15.85 1684.500 03:36:15.85
49 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 10:36:16.47 1684.420 03:36:16.47
50 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 10:36:28.45 1682.866 03:36:28.45
51 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:36:32.91 1682.288 03:36:32.91
52 CZ HONEŠ Jiří Doctor 10:36:35.66 1681.932 03:36:35.66
53 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 10:36:41.48 1681.179 03:36:41.48
54 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 10:37:45.11 1672.992 03:37:45.11
55 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 10:37:45.36 1672.960 03:37:45.36
56 AT WIEFLER Alois Holly 10:37:45.72 1672.914 03:37:45.72
57 CZ VLČEK Jiří Italica 10:37:45.82 1672.901 03:37:45.82
58 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 10:37:47.62 1672.670 03:37:47.62
59 CZ HRADIL František Harold 10:37:48.91 1672.505 03:37:48.91
60 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 10:37:49.39 1672.444 03:37:49.39
61 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 10:37:50.64 1672.284 03:37:50.64
62 AT LEICHTFRIED Karin Jo 10:37:51.46 1672.179 03:37:51.46
63 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 10:37:51.66 1672.153 03:37:51.66
64 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 10:37:53.13 1671.965 03:37:53.13
65 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 10:37:53.62 1671.903 03:37:53.62
66 CZ DUDA Přemysl Lara 10:37:53.90 1671.867 03:37:53.90
67 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:37:54.24 1671.823 03:37:54.24
68 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 10:37:54.54 1671.785 03:37:54.54
69 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 03 10:38:01.57 1670.887 03:38:01.57
70 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 10:38:03.18 1670.681 03:38:03.18
71 DE BRANDT Daniel ORL Anne 10:38:09.89 1669.825 03:38:09.89
72 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 10:39:05.49 1662.762 03:39:05.49
73 AT RÖTZER Franz Top 09 10:39:05.68 1662.738 03:39:05.68
74 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 10:39:08.98 1662.321 03:39:08.98
75 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:39:12.51 1661.874 03:39:12.51
76 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 10:39:13.02 1661.810 03:39:13.02
77 SK DZURÍK Marián Tobi 8 10:39:13.57 1661.741 03:39:13.57
78 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 10:39:15.12 1661.545 03:39:15.12
79 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 10:39:16.80 1661.333 03:39:16.80
80 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:40:01.27 1655.736 03:40:01.27
81 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 10:40:14.32 1654.101 03:40:14.32
82 DE HIENZSCH Frank FH 5 10:40:14.60 1654.066 03:40:14.60
83 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 10:40:14.95 1654.022 03:40:14.95
84 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 10:40:16.34 1653.848 03:40:16.34
85 AT STRAIF Walter Wurlitzer 10:40:16.97 1653.769 03:40:16.97
86 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 10:40:17.20 1653.741 03:40:17.20
87 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 10:40:17.52 1653.701 03:40:17.52
88 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 10:40:17.91 1653.652 03:40:17.91
89 SK PJ PIGEONS PJ Royal 10:40:18.13 1653.624 03:40:18.13
90 PT PEDRO PORTO Project X Polly 10:40:18.41 1653.589 03:40:18.41
91 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 10:40:18.72 1653.550 03:40:18.72
92 CH TEAM ANDERHUB Avia 10:40:19.06 1653.508 03:40:19.06
93 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 10:40:19.94 1653.398 03:40:19.94
94 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 10:40:20.71 1653.302 03:40:20.71
95 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 10:40:21.19 1653.242 03:40:21.19
96 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 10:40:21.92 1653.150 03:40:21.92
97 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 10:40:22.31 1653.101 03:40:22.31
98 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 10:40:22.41 1653.089 03:40:22.41
99 CZ KONOPÍK Jiří Standa 10:40:22.76 1653.045 03:40:22.76
100 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 09 10:40:25.30 1652.728 03:40:25.30
101 AT MARCHAT Franz Young Steffi 10:40:25.86 1652.658 03:40:25.86
102 DE WINGS 2 WIN WW 02 10:40:26.02 1652.638 03:40:26.02
103 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 10:40:27.28 1652.480 03:40:27.28
104 DE ZG HELIOS A Zephyr 10:40:27.98 1652.393 03:40:27.98
105 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 10:40:28.19 1652.367 03:40:28.19
106 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 10:40:28.25 1652.359 03:40:28.25
107 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 10:40:28.67 1652.307 03:40:28.67
108 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 10:40:28.98 1652.268 03:40:28.98
109 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 10:40:29.29 1652.229 03:40:29.29
110 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 10:40:30.42 1652.088 03:40:30.42
111 DE LECKE Theo & Markus TM 01 10:40:31.11 1652.002 03:40:31.11
112 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 10:40:31.37 1651.970 03:40:31.37
113 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 10:40:31.73 1651.925 03:40:31.73
114 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 10:40:32.19 1651.867 03:40:32.19
115 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 10:40:32.64 1651.811 03:40:32.64
116 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 10:40:33.25 1651.735 03:40:33.25
117 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 10:40:33.60 1651.691 03:40:33.60
118 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 10:40:42.47 1650.585 03:40:42.47
119 CH JUD Roman Spitfire 10:40:43.54 1650.451 03:40:43.54
120 CZ EM-EKO.CZ Mańa 10:40:49.35 1649.728 03:40:49.35
121 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 10:40:51.45 1649.466 03:40:51.45
122 AT STEINER Alfred Avantin 1 10:41:01.86 1648.172 03:41:01.86
123 AT KUTLESA Slavko SLK 48 10:41:07.49 1647.472 03:41:07.49
124 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 10:41:09.13 1647.269 03:41:09.13
125 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 10:41:09.76 1647.190 03:41:09.76
126 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 10:41:11.30 1646.999 03:41:11.30
127 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 10:41:11.54 1646.969 03:41:11.54
128 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 10:41:12.19 1646.889 03:41:12.19
129 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 10:41:12.78 1646.816 03:41:12.78
130 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 10:41:13.35 1646.745 03:41:13.35
131 PT PEDRO PORTO Project X Polo 10:41:15.15 1646.522 03:41:15.15
132 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 10:41:18.94 1646.052 03:41:18.94
133 AT RÖTZER Franz Top 6 10:41:23.62 1645.472 03:41:23.62
134 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 10:41:26.20 1645.152 03:41:26.20
135 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 10:41:28.45 1644.874 03:41:28.45
136 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 10:41:29.68 1644.721 03:41:29.68
137 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 10:41:31.48 1644.499 03:41:31.48
138 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 10:41:32.55 1644.366 03:41:32.55
139 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 10:41:33.49 1644.250 03:41:33.49
140 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 10:41:34.88 1644.078 03:41:34.88
141 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 10:41:35.81 1643.963 03:41:35.81
142 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 10:41:38.70 1643.606 03:41:38.70
143 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 10:41:52.68 1641.880 03:41:52.68
144 AT HOFMANN Leopold HL 4 10:41:53.78 1641.744 03:41:53.78
145 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 10:42:19.19 1638.617 03:42:19.19
146 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 10:42:31.36 1637.123 03:42:31.36
147 AT NÖRES Kurt Wali 10:42:35.81 1636.578 03:42:35.81
148 DE SCHWARM Claudia Steen 10:42:41.13 1635.926 03:42:41.13
149 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 10:42:42.45 1635.764 03:42:42.45
150 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 10:42:43.07 1635.689 03:42:43.07
151 PL LACH Adrian * Heros JJ23 10:42:45.61 1635.378 03:42:45.61
152 CH WIRZ Team Küng 10:42:47.19 1635.184 03:42:47.19
153 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 10:42:51.76 1634.626 03:42:51.76
154 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 10:42:55.89 1634.121 03:42:55.89
155 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 10:43:10.25 1632.368 03:43:10.25
156 CZ KLEMENS Karel 12KK 10:43:18.85 1631.321 03:43:18.85
157 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 10:43:19.70 1631.217 03:43:19.70
158 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 10:43:22.54 1630.871 03:43:22.54
159 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 10:43:42.26 1628.475 03:43:42.26
160 CZ DUDA Přemysl Hery 10:43:44.04 1628.259 03:43:44.04
161 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 10:43:52.41 1627.245 03:43:52.41
162 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 10:43:55.76 1626.839 03:43:55.76
163 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 10:45:10.04 1617.895 03:45:10.04
164 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 10:45:44.57 1613.770 03:45:44.57
165 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 10:45:48.05 1613.355 03:45:48.05
166 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:47:06.19 1604.104 03:47:06.19
167 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 10:47:06.80 1604.032 03:47:06.80
168 CZ VOZÁK Miroslav Cart 10:47:13.60 1603.232 03:47:13.60
169 CZ ATH Květná Abonent 20 10:47:17.90 1602.726 03:47:17.90
170 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 10:47:18.57 1602.647 03:47:18.57
171 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 10:47:23.97 1602.013 03:47:23.97
172 CZ KAREL Jan Zetor 10:48:20.35 1595.421 03:48:20.35
173 DE SG STEFFL SGS 10 10:48:23.83 1595.015 03:48:23.83
174 CH HÖSLI Walter Hornet 10:48:42.47 1592.849 03:48:42.47
175 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 10:49:32.99 1587.006 03:49:32.99
176 SK TATRY-DERBY DT 5 10:49:33.25 1586.976 03:49:33.25
177 NL POELMAN Combinatie PC 02 10:49:34.55 1586.826 03:49:34.55
178 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 10:49:35.35 1586.734 03:49:35.35
179 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 10:49:36.30 1586.625 03:49:36.30
180 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 10:49:37.95 1586.435 03:49:37.95
181 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 10:49:38.46 1586.376 03:49:38.46
182 DE HOOP Michael Habiba 10:49:38.51 1586.370 03:49:38.51
183 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 10:49:39.52 1586.254 03:49:39.52
184 DE SCHWARM Claudia Champ 10:49:40.09 1586.188 03:49:40.09
185 AT GRATZER Werner Erfolg 10:49:42.01 1585.968 03:49:42.01
186 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 10:49:42.60 1585.900 03:49:42.60
187 AT KUTLESA Slavko SLK 22 10:49:44.06 1585.732 03:49:44.06
188 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 10:49:45.42 1585.575 03:49:45.42
189 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 10:49:45.66 1585.548 03:49:45.66
190 CZ VACEK Josef Zdenda 10:49:47.44 1585.343 03:49:47.44
191 CZ GRUBER Simon Žofka 10:49:48.65 1585.204 03:49:48.65
192 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:49:49.93 1585.057 03:49:49.93
193 AT KUTLESA Slavko SLK 58 10:49:52.32 1584.782 03:49:52.32
194 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 10:49:54.36 1584.548 03:49:54.36
195 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 10:49:54.71 1584.507 03:49:54.71
196 CH JUD Roman Mustang 10:50:00.05 1583.894 03:50:00.05
197 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 10:50:00.80 1583.808 03:50:00.80
198 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 10:50:02.24 1583.643 03:50:02.24
199 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 10:50:24.75 1581.064 03:50:24.75
200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 10:50:26.16 1580.903 03:50:26.16
201 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 10:50:27.82 1580.713 03:50:27.82
202 CZ DUDA Přemysl Hermiona 10:50:43.55 1578.917 03:50:43.55
203 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 10:50:51.09 1578.058 03:50:51.09
204 CZ KAREL Jan Case 10:51:11.86 1575.695 03:51:11.86
205 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 10:51:32.89 1573.310 03:51:32.89
206 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 10:51:38.09 1572.721 03:51:38.09
207 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 10:51:47.87 1571.615 03:51:47.87
208 BE COPPENS Peter Romeo 10:51:52.62 1571.079 03:51:52.62
209 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 10:52:40.93 1565.642 03:52:40.93
210 CH WIRZ Team Roglic 10:52:44.16 1565.280 03:52:44.16
211 SK KONŠ Milan Čert 10:52:46.09 1565.064 03:52:46.09
212 CZ VACEK Josef Monča 10:52:47.10 1564.950 03:52:47.10
213 BE COPPENS Peter Tom 10:52:50.28 1564.594 03:52:50.28
214 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 10:52:50.88 1564.527 03:52:50.88
215 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:52:51.89 1564.414 03:52:51.89
216 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 10:52:52.16 1564.384 03:52:52.16
217 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 10:52:52.82 1564.310 03:52:52.82
218 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 10:52:54.08 1564.169 03:52:54.08
219 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 10:52:55.50 1564.010 03:52:55.50
220 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 10:53:00.50 1563.451 03:53:00.50
221 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 10:53:05.76 1562.863 03:53:05.76
222 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 10:53:06.36 1562.795 03:53:06.36
223 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 10:53:45.51 1558.433 03:53:45.51
224 PL PACEK Wojciech WP 1 10:53:48.35 1558.118 03:53:48.35
225 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 10:53:48.73 1558.075 03:53:48.73
226 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 10:53:49.01 1558.044 03:53:49.01
227 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 10:53:49.65 1557.973 03:53:49.65
228 CZ GORCA TEAM Karina 10:53:50.45 1557.884 03:53:50.45
229 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 10:53:52.79 1557.625 03:53:52.79
230 CH HÖSLI Walter Raptor 10:53:53.94 1557.497 03:53:53.94
231 CZ ATH Květná Abonent 13 10:53:56.79 1557.181 03:53:56.79
232 SK FLIMEL Miroslav Flipper 10:55:01.22 1550.066 03:55:01.22
233 PL KOZLENIA Artur Klara 10:55:02.43 1549.933 03:55:02.43
234 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 10:55:03.82 1549.780 03:55:03.82
235 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 10:55:05.15 1549.634 03:55:05.15
236 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 10:55:06.17 1549.522 03:55:06.17
237 AT WEINBERGER Hannes WH 59 10:55:07.18 1549.411 03:55:07.18
238 AT GASSER Reinhard Gaucho 10:55:09.08 1549.202 03:55:09.08
239 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 10:55:10.60 1549.035 03:55:10.60
240 DE GEBHARDT Reinhard Request 10:55:13.46 1548.722 03:55:13.46
241 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 10:55:14.77 1548.578 03:55:14.77
242 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 10:55:22.32 1547.750 03:55:22.32
243 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 10:55:24.67 1547.492 03:55:24.67
244 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:55:46.67 1545.086 03:55:46.67
245 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 10:55:53.98 1544.288 03:55:53.98
246 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 10:55:56.83 1543.977 03:55:56.83
247 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 10:55:57.09 1543.949 03:55:57.09
248 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 12 10:55:59.37 1543.700 03:55:59.37
249 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 10:56:05.65 1543.016 03:56:05.65
250 AT WEINBERGER Hannes WH 23 10:56:16.71 1541.812 03:56:16.71
251 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 10:56:23.23 1541.103 03:56:23.23
252 SK TATRY-DERBY DT 1 10:56:55.62 1537.592 03:56:55.62
253 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 10:56:58.93 1537.234 03:56:58.93
254 AT WENZ Alfred Freddy 10:57:04.04 1536.682 03:57:04.04
255 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 10:57:08.97 1536.149 03:57:08.97
256 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 10:57:11.96 1535.826 03:57:11.96
257 DE GOETZ Guenter "A" Bea 10:57:16.49 1535.338 03:57:16.49
258 CZ REIN Jan "B" Bobby 10:57:19.02 1535.065 03:57:19.02
259 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 10:57:21.89 1534.756 03:57:21.89
260 DE GOETZ Guenter "B" Barra 10:57:54.08 1531.294 03:57:54.08
261 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 10:58:03.10 1530.327 03:58:03.10
262 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 10:58:03.69 1530.264 03:58:03.69
263 DE HOOP Michael Haimo 10:58:04.63 1530.164 03:58:04.63
264 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 10:58:06.17 1529.999 03:58:06.17
265 SK FLIMEL Miroslav Flint 10:58:09.23 1529.671 03:58:09.23
266 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 10:58:22.57 1528.244 03:58:22.57
267 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 10:58:22.77 1528.223 03:58:22.77
268 CH WIRZ Team Mollema 10:58:23.81 1528.112 03:58:23.81
269 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 10:58:25.45 1527.937 03:58:25.45
270 AT WIEFLER Alois Alfred 10:58:40.62 1526.318 03:58:40.62
271 DE SKOPLJAK Denis Deedle 10:58:41.26 1526.250 03:58:41.26
272 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 10:58:50.82 1525.232 03:58:50.82
273 DE WINGS 2 WIN WW 05 10:59:35.43 1520.499 03:59:35.43
274 CZ KLEMENS Karel 8KK 10:59:38.90 1520.132 03:59:38.90
275 DE SPITZBERG Team Uwe 4 10:59:46.99 1519.277 03:59:46.99
276 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 10:59:48.25 1519.144 03:59:48.25
277 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 10:59:48.84 1519.081 03:59:48.84
278 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 10:59:50.09 1518.949 03:59:50.09
279 SK HROZEN Peter Žaneta 10:59:50.96 1518.858 03:59:50.96
280 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 10:59:51.02 1518.851 03:59:51.02
281 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 10:59:54.17 1518.519 03:59:54.17
282 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 10:59:56.40 1518.284 03:59:56.40
283 SK HROZEN Peter Jana 10:59:56.97 1518.224 03:59:56.97
284 PL LACH Adrian * Heros J222 10:59:58.54 1518.058 03:59:58.54
285 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 10:59:59.64 1517.942 03:59:59.64
286 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 11:00:02.24 1517.668 04:00:02.24
287 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 11:00:04.63 1517.416 04:00:04.63
288 DE SPRANG Matthias MS 09 11:00:05.31 1517.345 04:00:05.31
289 AT GASSER Reinhard Galaxy 11:00:10.81 1516.766 04:00:10.81
290 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 11:00:12.91 1516.545 04:00:12.91
291 CH WIRZ Team Alaphillippe 11:00:15.44 1516.278 04:00:15.44
292 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 11:00:17.21 1516.092 04:00:17.21
293 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 11:00:20.78 1515.717 04:00:20.78
294 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 11:01:38.42 1507.600 04:01:38.42
295 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 11:01:40.68 1507.365 04:01:40.68
296 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 11:01:43.43 1507.079 04:01:43.43
297 SK BRKAL Jan Ing. Simona 11:01:44.23 1506.996 04:01:44.23
298 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 11:01:44.69 1506.948 04:01:44.69
299 DE FISCHER Ralph Asp 11:01:47.60 1506.646 04:01:47.60
300 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 11:01:53.99 1505.983 04:01:53.99
301 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 11:01:54.98 1505.880 04:01:54.98
302 PL SEDLACEK Josef Badalona 11:01:56.64 1505.708 04:01:56.64
303 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 11:01:59.74 1505.386 04:01:59.74
304 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 11:02:00.81 1505.276 04:02:00.81
305 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 11:02:12.84 1504.029 04:02:12.84
306 AT WENZ Alfred Viki 11:02:15.70 1503.734 04:02:15.70
307 DE SCHWARM Claudia Weihegold 11:03:01.44 1499.017 04:03:01.44
308 CZ VACEK Josef Vojda 11:03:33.65 1495.713 04:03:33.65
309 DE MESTRE SILVA Enriko 11:03:42.54 1494.803 04:03:42.54
310 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 11:04:16.96 1491.293 04:04:16.96
311 PL KOZLENIA Artur Pit 11:04:25.89 1490.385 04:04:25.89
312 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 11:04:44.03 1488.544 04:04:44.03
313 AT RÖTZER Franz Top 06 11:04:51.05 1487.832 04:04:51.05
314 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 11:04:51.74 1487.763 04:04:51.74
315 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 11:05:09.31 1485.985 04:05:09.31
316 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 11:05:10.43 1485.872 04:05:10.43
317 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 11:05:18.17 1485.091 04:05:18.17
318 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 11:05:18.87 1485.020 04:05:18.87
319 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 11:05:20.24 1484.882 04:05:20.24
320 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 11:05:21.49 1484.756 04:05:21.49
321 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 11:05:21.87 1484.718 04:05:21.87
322 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 11:05:22.38 1484.666 04:05:22.38
323 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 11:05:22.73 1484.631 04:05:22.73
324 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 11:05:23.76 1484.527 04:05:23.76
325 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 11:05:27.20 1484.180 04:05:27.20
326 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 11:05:29.26 1483.973 04:05:29.26
327 NL PLOEG Bert Dot 11:05:32.01 1483.696 04:05:32.01
328 DE HOOP Michael Hague 11:05:33.36 1483.560 04:05:33.36
329 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 11:05:38.33 1483.059 04:05:38.33
330 SK BCHB Team Fifteen 11:05:44.36 1482.453 04:05:44.36
331 AT NÖRES Kurt Noma 11:05:49.07 1481.980 04:05:49.07
332 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 11:06:14.39 1479.440 04:06:14.39
333 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 11:06:19.07 1478.971 04:06:19.07
334 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 11:06:24.59 1478.419 04:06:24.59
335 DE HIENZSCH Frank FH 4 11:06:25.11 1478.367 04:06:25.11
336 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 11:06:29.02 1477.976 04:06:29.02
337 CH WIRZ Team Pogacar 11:06:51.93 1475.690 04:06:51.93
338 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 11:07:00.25 1474.862 04:07:00.25
339 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 11:07:00.53 1474.834 04:07:00.53
340 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 11:07:32.24 1471.685 04:07:32.24
341 CH WIRZ Team Valverde 11:07:43.72 1470.548 04:07:43.72
342 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 11:07:53.02 1469.629 04:07:53.02
343 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 11:07:57.33 1469.203 04:07:57.33
344 PL PACEK Wojciech WP 4 11:08:07.01 1468.248 04:08:07.01
345 PL SEDLACEK Josef Euchides 11:08:08.86 1468.065 04:08:08.86
346 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 11:08:11.01 1467.853 04:08:11.01
347 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 11:08:14.23 1467.536 04:08:14.23
348 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 11:08:14.76 1467.484 04:08:14.76
349 CZ FLY YOUNG STARS Mona 11:08:25.74 1466.403 04:08:25.74
350 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 11:08:41.46 1464.858 04:08:41.46
351 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 11:08:41.89 1464.816 04:08:41.89
352 CZ HRUDA Jan Karel 6 11:08:47.09 1464.306 04:08:47.09
353 AT RÖTZER Franz Top 4 11:09:04.39 1462.610 04:09:04.39
354 SK MAJDÁK Michal Citrin 11:09:22.45 1460.845 04:09:22.45
355 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Karelena 11:09:23.03 1460.788 04:09:23.03
356 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 11:09:24.64 1460.631 04:09:24.64
357 CZ MALACH Ladislav Wirra 11:09:25.08 1460.588 04:09:25.08
358 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 11:09:26.88 1460.413 04:09:26.88
359 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 11:09:27.72 1460.331 04:09:27.72
360 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 11:09:30.14 1460.095 04:09:30.14
361 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 11:09:30.74 1460.036 04:09:30.74
362 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 11:09:34.87 1459.633 04:09:34.87
363 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 11:09:37.26 1459.400 04:09:37.26
364 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 11:09:38.76 1459.254 04:09:38.76
365 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 11:09:44.25 1458.720 04:09:44.25
366 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 11:09:45.47 1458.601 04:09:45.47
367 DE SG STEFFL SGS 08 11:09:47.34 1458.419 04:09:47.34
368 SK J & I MARTON TEAM Šimel 11:09:52.99 1457.869 04:09:52.99
369 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 11:09:55.26 1457.649 04:09:55.26
370 HU GÁBOR Takács TG 561 11:09:57.38 1457.443 04:09:57.38
371 CZ HNILICA Tomáš Tina 11:09:59.36 1457.250 04:09:59.36
372 AT KUKLA Josef Isi 11:10:00.83 1457.107 04:10:00.83
373 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 11:10:09.65 1456.251 04:10:09.65
374 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 11:10:12.94 1455.932 04:10:12.94
375 AT KUTLESA Slavko SLK 49 11:10:52.31 1452.124 04:10:52.31
376 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 11:10:57.04 1451.668 04:10:57.04
377 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 11:11:00.98 1451.288 04:11:00.98
378 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 11:11:01.19 1451.268 04:11:01.19
379 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 11:11:01.67 1451.222 04:11:01.67
380 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 11:11:03.79 1451.017 04:11:03.79
381 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 11:11:04.39 1450.960 04:11:04.39
382 CZ MAKANAKI Team Taki 11:11:16.20 1449.823 04:11:16.20
383 AT GASSER Reinhard Garnet 11:11:22.47 1449.220 04:11:22.47
384 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 11:11:26.93 1448.792 04:11:26.93
385 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 11:12:02.15 1445.417 04:12:02.15
386 CZ MACHALA František Tomas 11:12:04.45 1445.198 04:12:04.45
387 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 11:12:08.17 1444.842 04:12:08.17
388 SK DZURÍK Marián Tobi 28 11:12:08.98 1444.765 04:12:08.98
389 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 11:12:21.59 1443.562 04:12:21.59
390 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 11:12:23.02 1443.425 04:12:23.02
391 SK VOJTKO Milan Karol 11:12:23.52 1443.378 04:12:23.52
392 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 11:12:25.22 1443.216 04:12:25.22
393 CZ KLEMENS Karel 7KK 11:12:31.35 1442.632 04:12:31.35
394 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 11:12:34.42 1442.340 04:12:34.42
395 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 11:12:36.34 1442.157 04:12:36.34
396 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 11:13:31.69 1436.909 04:13:31.69
397 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 11:13:36.19 1436.484 04:13:36.19
398 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 11:13:45.39 1435.616 04:13:45.39
399 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 11:13:46.02 1435.557 04:13:46.02
400 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 11:13:47.43 1435.424 04:13:47.43
401 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 11:13:47.87 1435.383 04:13:47.87
402 SK DZURÍK Marián Tobi 13 11:13:48.12 1435.359 04:13:48.12
403 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 11:13:51.46 1435.044 04:13:51.46
404 DE FELBINGER Gerhard Eva 11:13:52.51 1434.945 04:13:52.51
405 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 11:13:56.51 1434.569 04:13:56.51
406 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 11:13:57.19 1434.505 04:13:57.19
407 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 11:14:08.56 1433.435 04:14:08.56
408 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 11:14:27.94 1431.616 04:14:27.94
409 PL DABROWSKI Pawel * Kana 11:14:36.02 1430.858 04:14:36.02
410 AT KUTLESA Slavko SLK 34 11:14:44.41 1430.073 04:14:44.41
411 CZ KLEMENS Karel 2K 11:14:44.62 1430.053 04:14:44.62
412 CZ EM-EKO.CZ Joka 11:15:17.52 1426.982 04:15:17.52
413 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 11:15:25.55 1426.234 04:15:25.55
414 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 11:15:26.33 1426.161 04:15:26.33
415 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 11:15:27.33 1426.068 04:15:27.33
416 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 11:15:45.64 1424.367 04:15:45.64
417 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 11:16:08.39 1422.258 04:16:08.39
418 AT GRATZER Werner Erfahrung 11:16:17.22 1421.442 04:16:17.22
419 CZ VACEK Josef Jaruška 11:17:05.05 1417.034 04:17:05.05
420 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 11:17:15.80 1416.047 04:17:15.80
421 PL PACEK Wojciech WP 2 11:17:25.95 1415.117 04:17:25.95
422 CH TEAM ANDERHUB Arado 11:17:27.69 1414.957 04:17:27.69
423 SK BCHB Team Fighter 11:17:30.48 1414.702 04:17:30.48
424 CZ MALACH Ladislav Rosi 11:17:30.85 1414.668 04:17:30.85
425 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 11:17:31.10 1414.645 04:17:31.10
426 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 11:17:33.32 1414.442 04:17:33.32
427 AT KUTLESA Slavko SLK 36 11:17:33.86 1414.392 04:17:33.86
428 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 11:17:37.51 1414.058 04:17:37.51
429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 11:17:41.59 1413.685 04:17:41.59
430 CZ HLAVINKA Josef Paolo 11:17:44.62 1413.408 04:17:44.62
431 CZ REIN Jan "B" Paul 11:17:51.33 1412.795 04:17:51.33
432 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 11:17:51.75 1412.757 04:17:51.75
433 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 11:17:53.35 1412.611 04:17:53.35
434 DE HEROES OF THE SKY Leoni 11:17:55.73 1412.393 04:17:55.73
435 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 11:17:56.27 1412.344 04:17:56.27
436 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 11:17:57.49 1412.233 04:17:57.49
437 CZ HEILMEIER Josef Piškot 11:17:57.62 1412.221 04:17:57.62
438 PL LACH Adrian * Euro Bots 11:17:59.21 1412.076 04:17:59.21
439 CZ KONOPÍK Jiří Simka 11:17:59.66 1412.035 04:17:59.66
440 SK PJ PIGEONS PJ Danny 11:18:00.68 1411.942 04:18:00.68
441 DE SCHWARM Claudia Totilas 11:18:09.12 1411.172 04:18:09.12
442 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 11:18:13.35 1410.787 04:18:13.35
443 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 11:18:18.47 1410.321 04:18:18.47
444 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 10 11:18:26.24 1409.614 04:18:26.24
445 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 11:18:28.22 1409.434 04:18:28.22
446 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 11:18:28.77 1409.384 04:18:28.77
447 AT EPPENSTEINER Josef Amira 11:18:30.31 1409.245 04:18:30.31
448 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 11:18:30.83 1409.197 04:18:30.83
449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 11:18:34.18 1408.893 04:18:34.18
450 CZ HANZEL Štefan Han 38 11:18:41.66 1408.214 04:18:41.66
451 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 11:18:44.01 1408.001 04:18:44.01
452 CZ GRUBER Simon Peťa 11:18:48.37 1407.606 04:18:48.37
453 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 11:18:56.15 1406.901 04:18:56.15
454 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 11:19:23.78 1404.403 04:19:23.78
455 AT STRAIF Walter Wera 11:19:28.79 1403.951 04:19:28.79
456 SK BCHB Team Correct Number 11:19:30.38 1403.808 04:19:30.38
457 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 11:19:31.25 1403.729 04:19:31.25
458 DE HÖRNIG Rainer Rany 11:19:37.29 1403.185 04:19:37.29
459 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 11:19:37.74 1403.144 04:19:37.74
460 CZ HANZEL Štefan Han 34 11:19:42.66 1402.701 04:19:42.66
461 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 11:21:04.96 1395.332 04:21:04.96
462 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 11:21:12.35 1394.674 04:21:12.35
463 SK KONŠ Milan Nikol Star 11:21:20.67 1393.934 04:21:20.67
464 SK TATRY-DERBY DT 4 11:21:24.56 1393.588 04:21:24.56
465 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 11:21:26.98 1393.373 04:21:26.98
466 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 11:21:27.08 1393.364 04:21:27.08
467 DE SCHWARM Claudia Remi 11:21:27.89 1393.293 04:21:27.89
468 SK COMOREK Pavel Yvonne 11:21:35.16 1392.647 04:21:35.16
469 DE SPRANG Matthias MS 07 11:21:36.30 1392.546 04:21:36.30
470 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 11:21:46.07 1391.680 04:21:46.07
471 CZ REIN Jan "B" Dita 11:21:51.75 1391.177 04:21:51.75
472 SK BCHB Team Lightning 11:21:54.48 1390.935 04:21:54.48
473 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 11:21:54.51 1390.932 04:21:54.51
474 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 11:21:57.79 1390.642 04:21:57.79
475 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 11:22:03.49 1390.138 04:22:03.49
476 SK GENČUR František Genie 11:22:07.22 1389.808 04:22:07.22
477 SK PJ PIGEONS PJ Berry 11:22:07.98 1389.741 04:22:07.98
478 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 11:22:08.50 1389.695 04:22:08.50
479 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 11:23:09.53 1384.324 04:23:09.53
480 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 11:24:39.71 1376.462 04:24:39.71
481 AT RÖTZER Franz Top 7 11:26:11.90 1368.517 04:26:11.90
482 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 11:26:12.23 1368.489 04:26:12.23
483 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 11:26:17.36 1368.050 04:26:17.36
484 CZ DUDA Přemysl Hary 11:27:02.11 1364.229 04:27:02.11
485 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 11:27:03.20 1364.136 04:27:03.20
486 CZ BUREŠ Team Karmazín 11:27:04.56 1364.020 04:27:04.56
487 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 11:27:07.19 1363.796 04:27:07.19
488 CZ KLEMENS Karel 4K 11:27:21.73 1362.560 04:27:21.73
489 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 11:27:23.30 1362.427 04:27:23.30
490 SK VOJTKO Milan Emil 11:27:31.14 1361.761 04:27:31.14
491 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 11:27:31.93 1361.694 04:27:31.93
492 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 11:27:32.69 1361.630 04:27:32.69
493 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 11:28:42.87 1355.703 04:28:42.87
494 AT WEINBERGER Hannes WH 06 11:28:50.88 1355.030 04:28:50.88
495 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 11:29:46.63 1350.363 04:29:46.63
496 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 11:30:59.24 1344.332 04:30:59.24
497 AT GASSER Reinhard Gambit 11:31:13.76 1343.133 04:31:13.76
498 AT HÖLD Erich Kristin 11:32:33.05 1336.620 04:32:33.05
499 CZ KLEMENS Karel 6K 11:32:43.43 1335.773 04:32:43.43
500 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 11:32:49.79 1335.254 04:32:49.79
501 CZ EM-EKO.CZ Zuza 11:35:01.87 1324.566 04:35:01.87
502 AT OFNER Kurt Abel 11:35:26.08 1322.626 04:35:26.08
503 AT WEINBERGER Hannes WH 30 11:36:03.44 1319.643 04:36:03.44
504 PL WÓJCIK Piotr Brylant 11:36:04.30 1319.574 04:36:04.30
505 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 11:36:11.36 1319.012 04:36:11.36
506 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 11:38:24.24 1308.519 04:38:24.24
507 DE SKOPLJAK Denis Delta 11:38:38.90 1307.372 04:38:38.90
508 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 11:40:10.42 1300.254 04:40:10.42
509 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 02 11:40:23.89 1299.213 04:40:23.89
510 CZ MALACH Ladislav Sára 11:40:33.48 1298.473 04:40:33.48
511 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 11:40:44.11 1297.654 04:40:44.11
512 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 11:40:51.15 1297.111 04:40:51.15
513 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 11:45:01.51 1278.122 04:45:01.51
514 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 11:45:15.02 1277.113 04:45:15.02
515 PL SEDLACEK Josef Kalywar 11:45:56.49 1274.026 04:45:56.49
516 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 11:48:53.73 1260.999 04:48:53.73
517 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 11:54:17.61 1237.870 04:54:17.61
518 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 11:55:14.67 1233.882 04:55:14.67
519 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 11:56:16.29 1229.605 04:56:16.29
520 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 11:56:40.42 1227.938 04:56:40.42
521 DE SCHWARM Claudia Rainer 11:56:42.82 1227.773 04:56:42.82
522 CZ FLY YOUNG STARS Mika 11:59:49.18 1215.054 04:59:49.18
523 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 12:00:45.10 1211.288 05:00:45.10
524 CZ REIN Jan "A" Kali 12:01:26.52 1208.514 05:01:26.52
525 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 12:01:50.32 1206.926 05:01:50.32
526 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 12:01:52.93 1206.752 05:01:52.93
527 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 12:06:45.74 1187.555 05:06:45.74
528 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 12:06:52.18 1187.139 05:06:52.18
529 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 12:07:21.78 1185.234 05:07:21.78
530 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 12:10:09.97 1174.522 05:10:09.97
531 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 12:20:18.12 1137.355 05:20:18.12
532 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 12:20:18.79 1137.315 05:20:18.79
533 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 12:21:50.80 1131.896 05:21:50.80
534 ES USO ASKARRA Odei 12:22:49.96 1128.439 05:22:49.96
535 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 12:22:52.14 1128.312 05:22:52.14
536 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 12:27:12.40 1113.354 05:27:12.40
537 HU ISTVÁN Márkus Mars 12:30:20.23 1102.804 05:30:20.23
538 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 12:31:56.58 1097.469 05:31:56.58
539 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 12:39:02.36 1074.498 05:39:02.36
540 CZ HRUDA Jan Karel 3 12:42:02.74 1065.054 05:42:02.74
541 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 12:42:42.48 1062.995 05:42:42.48
542 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 12:44:46.18 1056.639 05:44:46.18
543 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 12:47:36.67 1048.001 05:47:36.67
544 SK COMOREK Pavel Clio 12:48:31.80 1045.239 05:48:31.80
545 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 12:48:33.73 1045.142 05:48:33.73
546 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 12:49:20.09 1042.830 05:49:20.09
547 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 12:50:35.16 1039.109 05:50:35.16
548 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 12:54:49.39 1026.700 05:54:49.39
549 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 12:54:57.40 1026.314 05:54:57.40
550 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 12:58:48.18 1015.312 05:58:48.18
551 AT BLIEGE Felix Constantin 13:01:25.01 1007.969 06:01:25.01
552 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 13:01:32.92 1007.602 06:01:32.92
553 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 13:03:42.61 1001.613 06:03:42.61
554 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 13:03:46.81 1001.421 06:03:46.81
555 AT STEINER Alfred Avantin 2 13:06:20.80 994.405 06:06:20.80
556 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 13:08:57.49 987.367 06:08:57.49
557 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 13:11:13.95 981.318 06:11:13.95
558 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 13:11:15.30 981.258 06:11:15.30
559 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 13:21:20.38 955.308 06:21:20.38
560 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 13:26:00.13 943.769 06:26:00.13
561 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 13:28:04.91 938.712 06:28:04.91
562 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 13:30:39.61 932.516 06:30:39.61
563 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 13:33:59.64 924.626 06:33:59.64
564 AT WIEFLER Alois Heidi One 13:40:17.30 910.086 06:40:17.30
565 AT STRAIF Walter Wirbelwind 13:40:19.49 910.004 06:40:19.49
566 AT WIEFLER Alois Helmut 13:53:50.21 880.291 06:53:50.21
567 SK HROZEN Peter Anna 14:01:53.02 863.501 07:01:53.02
568 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 14:01:54.08 863.465 07:01:54.08
569 AT KUTLESA Slavko SLK 65 14:02:11.63 862.867 07:02:11.63
570 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 14:03:09.86 860.888 07:03:09.86
571 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 14:08:24.16 850.361 07:08:24.16
572 CH JUD Roman Tomahawk 14:10:05.44 847.024 07:10:05.44
573 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 14:10:42.22 845.818 07:10:42.22
574 CZ GRUBER Simon John 14:11:28.10 844.319 07:11:28.10
575 AT WIEFLER Alois Gypsy One 14:20:54.20 826.251 07:20:54.20
576 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 14:26:20.98 816.170 07:26:20.98
577 SK COMOREK Pavel Fenomen 14:28:52.27 811.585 07:28:52.27
578 AT OFNER Kurt Johanna 14:29:53.20 809.753 07:29:53.20
579 CZ HONEŠ Jiří Karlos 14:39:04.89 793.534 07:39:04.89
580 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 14:42:01.67 788.474 07:42:01.67
581 DE BEHLKE Andreas AB 05 14:45:04.81 783.299 07:45:04.81
582 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 14:46:29.25 780.936 07:46:29.25
583 DE FELBINGER Gerhard Adam 14:46:41.48 780.595 07:46:41.48
584 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 14:49:11.50 776.435 07:49:11.50
585 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 14:51:08.30 773.227 07:51:08.30
586 CZ BOUCHAL Martin Netvor 14:51:10.90 773.156 07:51:10.90
587 DE HIENZSCH Frank FH 3 14:52:54.35 770.337 07:52:54.35
588 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 14:53:01.86 770.133 07:53:01.86
589 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 14:56:24.50 764.674 07:56:24.50
590 PL LACH Adrian * Tadzik 15:00:16.15 758.527 08:00:16.15
591 AT KUTLESA Slavko SLK 60 15:04:17.13 752.236 08:04:17.13
592 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 15:05:54.79 749.716 08:05:54.79
593 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 15:12:22.78 739.870 08:12:22.78
594 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 15:13:13.08 738.613 08:13:13.08
595 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 15:17:15.82 732.603 08:17:15.82
596 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 15:26:46.13 718.862 08:26:46.13
597 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 15:27:51.51 717.320 08:27:51.51
598 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 15:27:52.82 717.289 08:27:52.82
599 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 15:35:20.85 706.896 08:35:20.85
600 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 15:44:52.04 694.074 08:44:52.04
601 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Kareleno 15:46:32.57 691.866 08:46:32.57
602 CZ HANZEL Štefan Han 35 15:46:46.45 691.562 08:46:46.45
603 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 15:57:21.02 677.951 08:57:21.02
604 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 16:03:41.23 670.049 09:03:41.23
605 DE SG STEFFL SGS 12 16:13:17.44 658.419 09:13:17.44
606 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 16:15:21.79 655.962 09:15:21.79
607 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 16:18:13.75 652.594 09:18:13.75
608 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 16:21:29.21 648.808 09:21:29.21
609 HU GÁBOR Takács TG 583 16:29:08.52 640.081 09:29:08.52
610 AT MARCHAT Franz Gambler 16:32:45.76 636.035 09:32:45.76
611 AT HOFMANN Leopold HL 7 16:53:10.99 614.139 09:53:10.99
612 SK J & I MARTON TEAM Červeň 16:56:17.87 610.931 09:56:17.87
613 CZ HLOUŠ Pavel Uno 16:59:02.68 608.130 09:59:02.68
614 AT HOFMANN Leopold HL 9 16:59:03.02 608.124 09:59:03.02
615 CZ GRUBER Simon Hardy 16:59:32.08 607.633 09:59:32.08
616 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 17:02:39.13 604.490 10:02:39.13
617 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 17:03:19.05 603.823 10:03:19.05
618 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 17:03:35.30 603.552 10:03:35.30
619 AT GRATZER Marco "A" Augustus 17:10:29.16 596.733 10:10:29.16
620 DE SPITZBERG Team Uwe 2 17:10:45.52 596.466 10:10:45.52
621 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 17:10:57.95 596.264 10:10:57.95
622 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 17:14:54.55 592.440 10:14:54.55
623 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 17:15:48.20 591.580 10:15:48.20
624 CZ ESHEK Bohdan Argus 17:17:41.24 589.776 10:17:41.24
625 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 17:29:57.49 578.288 10:29:57.49
626 AT HÖLD Erich Emilie 17:37:48.10 571.176 10:37:48.10
627 SK LAŠ Vladimír Las 3 17:37:50.43 571.141 10:37:50.43
628 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 17:41:05.48 568.245 10:41:05.48
629 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 17:43:22.66 566.226 10:43:22.66
630 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 17:43:24.23 566.203 10:43:24.23
631 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 17:43:25.54 566.184 10:43:25.54
632 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 17:47:15.70 562.828 10:47:15.70
633 AT STRAIF Walter Wannessa 17:47:16.13 562.822 10:47:16.13
634 DE SPRANG Matthias MS 03 17:49:57.76 560.489 10:49:57.76
635 AT LEICHTFRIED Karin Black 17:53:06.96 557.783 10:53:06.96
636 SK GENČUR František Geno 17:54:21.13 556.729 10:54:21.13
637 AT BLIEGE Felix Gerhard 18:00:09.17 551.837 11:00:09.17
638 DE MESTRE SILVA Tiago 18:00:46.01 551.325 11:00:46.01
639 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 18:05:37.08 547.306 11:05:37.08
640 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 18:07:32.69 545.727 11:07:32.69
641 SK TATRY-DERBY DT 3 18:09:40.84 543.986 11:09:40.84
642 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 18:15:29.33 539.309 11:15:29.33
643 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 18:15:49.98 539.034 11:15:49.98
644 CZ KULÍK Přemysl Lord 18:20:24.32 535.412 11:20:24.32
645 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 18:21:35.37 534.482 11:21:35.37
646 ES USO ASKARRA Ekaitz 18:29:32.01 528.324 11:29:32.01
647 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 18:33:46.75 525.091 11:33:46.75
648 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 18:35:46.56 523.584 11:35:46.56
649 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 18:38:02.13 521.889 11:38:02.13
650 AT WIEFLER Alois Harry 18:48:40.19 514.057 11:48:40.19
651 PT PEDRO PORTO Project X Porto 18:53:16.76 510.735 11:53:16.76
652 DE GEBHARDT Reinhard Rex 19:08:11.13 500.280 12:08:11.13
653 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 19:21:06.68 491.555 12:21:06.68
654 DE TEAM LINDENHOF SB 05 08:02:54.21 242.395 25:02:54.21
655 CZ GORCA TEAM Sára 08:04:21.90 242.160 25:04:21.90
656 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 08:04:22.18 242.159 25:04:22.18
657 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 08:04:52.40 242.078 25:04:52.40
658 AT MARCHAT Franz Saban Junior 08:11:43.80 240.980 25:11:43.80
659 DE ZG HELIOS A Zenith 08:11:55.54 240.949 25:11:55.54
660 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 08:16:31.67 240.218 25:16:31.67
661 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 08:53:40.89 234.473 25:53:40.89
662 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 08:54:04.59 234.414 25:54:04.59
663 CZ ATH Květná Abonent 5 08:54:53.97 234.290 25:54:53.97
664 CZ GRUBER Simon Terezka 09:02:28.31 233.154 26:02:28.31
665 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 09:12:16.49 231.701 26:12:16.49
666 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 09:25:56.63 229.704 26:25:56.63
667 DE HEROES OF THE SKY Lea 09:28:25.10 229.346 26:28:25.10
668 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 09:28:51.54 229.282 26:28:51.54
669 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 09:43:22.78 227.206 26:43:22.78
670 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 10:07:41.57 223.812 27:07:41.57
671 DE LECKE Theo & Markus TM 12 10:12:27.66 223.158 27:12:27.66
672 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 10:17:39.27 222.450 27:17:39.27
673 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 10:22:06.71 221.847 27:22:06.71
674 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 10:50:45.21 218.044 27:50:45.21
675 CZ VLČEK Jiří Caroll 10:54:39.58 217.535 27:54:39.58
676 DE SG STEFFL SGS 09 11:04:58.89 216.202 28:04:58.89
677 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 11:08:49.35 215.711 28:08:49.35
678 AT WIEFLER Alois Jan 11:24:30.21 213.726 28:24:30.21
679 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 11:27:34.67 213.341 28:27:34.67
680 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 11:34:56.21 212.426 28:34:56.21
681 DE HEROES OF THE SKY Markus 12:02:22.28 209.081 29:02:22.28
682 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 12:10:26.21 208.118 29:10:26.21
683 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 12:18:28.50 207.166 29:18:28.50
684 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 12:19:43.94 207.018 29:19:43.94
685 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12:39:44.95 204.690 29:39:44.95
686 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 12:50:39.42 203.443 29:50:39.42
687 CZ MAKANAKI Team Maka 12:50:42.65 203.437 29:50:42.65
688 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 13:06:23.80 201.671 30:06:23.80
689 CZ REIN Jan "A" Steve 14:02:42.44 195.574 31:02:42.44
690 CZ HLOUŠ Pavel Woody 14:04:39.37 195.370 31:04:39.37
691 DE WINGS 2 WIN WW 04 14:10:42.85 194.737 31:10:42.85
692 AT NÖRES Kurt Dynamic 15:12:36.73 188.500 32:12:36.73
693 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 15:14:00.18 188.364 32:14:00.18
694 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 15:14:42.34 188.296 32:14:42.34
695 AT RÖTZER Franz Top 05 15:15:43.66 188.196 32:15:43.66
696 SK TATRY-DERBY DT 2 15:22:55.14 187.500 32:22:55.14
697 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 15:23:17.19 187.464 32:23:17.19
698 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 15:23:45.85 187.418 32:23:45.85
699 CZ VÍTEK Jan Viky 15:34:14.97 186.413 32:34:14.97
700 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 15:45:21.15 185.360 32:45:21.15
701 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 15:47:12.22 185.185 32:47:12.22
702 DE SG STEFFL SGS 01 16:09:49.41 183.080 33:09:49.41
703 CZ REIN Jan "A" Viki 16:45:53.02 179.821 33:45:53.02
704 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 16:51:54.42 179.288 33:51:54.42
705 CZ GRUBER Simon Aramis 17:07:27.40 177.927 34:07:27.40
706 CZ FLY YOUNG STARS Elza 17:28:48.79 176.090 34:28:48.79
707 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 18:02:20.98 173.281 35:02:20.98
708 CZ KAREL Jan El Pid 10:27:50.14 117.978 51:27:50.14
709 CZ KOCIÁN Milan Fernet 10:28:03.17 117.970 51:28:03.17
710 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 10:28:20.93 117.959 51:28:20.93
711 SK FORGÁČ Marek MF 02 10:28:55.71 117.936 51:28:55.71
712 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 10:29:02.73 117.932 51:29:02.73
713 SK KONŠ Milan Džidži 10:29:07.66 117.929 51:29:07.66
714 SK GOGORA Milan Goliath 10:29:13.33 117.925 51:29:13.33
715 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 10:29:21.16 117.920 51:29:21.16
716 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 10:29:26.62 117.917 51:29:26.62
717 DE LECKE Theo & Markus TM 04 10:29:36.08 117.911 51:29:36.08
718 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 11:08:00.74 116.463 52:08:00.74
719 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 18:10:55.67 102.592 59:10:55.67
720 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 08:38:33.39 49.914 121:38:33.39
721 AT NÖRES Kurt Titan 08:38:47.89 49.912 121:38:47.89
722 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 08:39:09.90 49.909 121:39:09.90
723 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 08:52:00.13 49.822 121:52:00.13
724 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 09:34:23.69 49.535 122:34:23.69
725 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 09:46:11.75 35.554 170:46:11.75
726 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 08:37:37.56 22.858 265:37:37.56
727 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 10:21:46.73 22.709 267:21:46.73
728 CZ KULÍK Přemysl Lada 10:59:48.85 22.656 267:59:48.85
729 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 17:56:15.34 22.084 274:56:15.34
730 CZ HNILICA Tomáš Laura 18:50:49.52 22.011 275:50:49.52
731 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 08:51:36.72 20.947 289:51:36.72
732 ES USO ASKARRA Basajaun 11:50:58.13 20.733 292:50:58.13
733 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 16:33:42.41 20.405 297:33:42.41
734 AT WENZ Alfred Conny 17:03:44.39 20.370 298:03:44.39
735 BE COPPENS Peter Laurel 11:05:14.87 17.853 340:05:14.87
736 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 11:31:45.58 17.830 340:31:45.58
737 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 15:50:21.13 16.461 368:50:21.13
738 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 12:00:00.63 15.608 389:00:00.63
739 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 12:01:00.83 15.608 389:01:00.83
740 SK DZURÍK Marián Tobi 15 17:40:20.94 15.384 394:40:20.94
741 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 17:06:45.86 13.733 442:06:45.86

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07
CZ ATH Květná Abonent 15
CZ ATH Květná Abonent 4
PL BASA M+A Team M 3
PL BASA M+A Team M 2
PL BASA M+A Team M 5
DE BEHLKE Andreas AB 02
DE BEHLKE Andreas AB 06
CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek
CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01
DE BRANDT Daniel ORL Daniel
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin
CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut
AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9
CR CULIC Denis Dalmatian Wind
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka
PL DABROWSKI Pawel * Ikar
PL DABROWSKI Pawel * Dedal
CZ DAVID Petr Amor
CZ DUDA Přemysl Dante
SK DZURÍK Marián Tobi 6
SK DZURÍK Marián Tobi 18
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly
CZ EM-EKO.CZ Kareta
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02
SK FLIMEL Miroslav Fliss
SK FLIMEL Miroslav Flight Leader
AT GASSER Reinhard Galadrielle
DE GOETZ Guenter "B" Bruno
DE GOETZ Guenter "A" Biggy
DE GOETZ Guenter "B" Bart
DE GOETZ Guenter "A" Bjarne
AT GRATZER Marco "B" Karl
AT GRATZER Werner Beinhart
AT GRATZER Marco "A" Roy
CZ GRIPENI Čáslav Semil
CZ GRUBER Simon Bulck
CZ GRUBER Simon Blue Jack
CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek
DE HEROES OF THE SKY Luka
CZ HLAVINKA Josef Gabriela
CZ HONEŠ Jiří Mara
CZ HONEŠ Jiří Miro
DE HÖRNIG Rainer Rocksy
CZ HRADIL František Frankie
SK HROZEN Peter Petra
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy
HU ISTVÁN Márkus Marshy
AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic
CZ JELÍNEK Václav Tomáš
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064
CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy
CZ KONOPÍK Jiří Heda
CZ KONOPÍK Jiří Jarda
CZ KONOPÍK Jiří Pepa
CZ KONOPÍK Jiří Hektor
PL KOZLENIA Artur Xena
PL KOZLENIA Boguslawa Bolo
CZ KRÁL František Brutus
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey
CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája
AT KUTLESA Slavko SLK 54
PL KWASNICKI Tomasz Filip
CZ LAŇKA Alfons Ing. David
CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka
DE LECKE Theo & Markus TM 02
DE LECKE Theo & Markus TM 03
DE LECKE Theo & Markus TM 05
DE LECKE Theo & Markus TM 06
DE LECKE Theo & Markus TM 11
AT LEICHTFRIED Walter Red Lady
CZ MACHALA František Lady
CZ MAJKA + JAN TEAM David
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10
DE MESTRE SILVA Henrique
DE MESTRE SILVA Mia
PL MICHALAK Bogdan Niunias 24
PL MICHALAK Bogdan Mila 31
PL MICHALAK Bogdan Kowal 34
SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine
AT NÖRES Kurt Trixi
SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia
SK PJ PIGEONS PJ Superb
SK PJ PIGEONS PJ Matwist
CZ POSPÍŠIL Petr Jako
CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi
CZ PŘÍVARA Vladimír Besty
CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš
CZ REIN Jan "A" Tom
CZ REIN Jan "A" Ferry
CZ REIN Jan "B" Mona
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji
PL SEDLACEK Josef Ice Loly
DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2
DE SG STEFFL SGS 03
DE SG STEFFL SGS 06
CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun
CH SCHNEEBERGER Roman Snowball
DE SCHOEN Friedrich Fritz 6
DE SCHWARM Claudia Gigolo
DE SKOPLJAK Denis Demie
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa
AT STEINER Alfred Fin 14
AT STOCKINGER Franz Tomschi
CZ SVOBODA Jiří "A" Ela
CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka
CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1
HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93
PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor
CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos
CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 04
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 07
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5
DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic
DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles
DE TEAM LINDENHOF SB 06
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other
AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Tiziana
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02
ES USO ASKARRA Eguzki
CZ VACEK Josef Magdalenka
SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I.
CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer
AT WENZ Alfred Oliver
AT WENZ Alfred Jonny
CH WIRZ Team Yates
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos
PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ATH Květná Abonent 6 18:15:05
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 10:21:12
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 16:15:45
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 08:38:22
SK COMOREK Pavel Kysuca 08:38:00
CZ DUDA Přemysl Dany 10:43:42
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 09:45:23
AT GASSER Reinhard Gator 09:45:58
CZ GRUBER Simon The Queen 17:10:01
CZ HLAVINKA Josef Mohamed 13:58:32
AT HOFMANN Leopold HL 3 10:21:27
AT HÖLD Erich Paul 11:40:34
DE HOOP Michael Hadar 17:44:52
CZ HRUDA Jan Karel 1 10:42:48
CZ KAREL Jan Němčour 19:21:24
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 09:45:41
CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:38:22
CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 19:10:20
SK LAŠ Vladimír Las 5 08:38:37
SK MAJDÁK Michal Jantar 08:38:25
AT RÖTZER Franz Top 02 15:39:42
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 16:33:34
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 11:37:19
DE SCHWARM Claudia Donnerhall 08:38:03
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 16:06:56
DE SPITZBERG Team Uwe 5 14:46:17
DE SPRANG Matthias MS 04 13:06:51
AT STRAIF Walter Wundervoll 09:45:44
CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 18:35:47
CH TEAM ANDERHUB Albatros 12:08:41
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 18:16:23
CZ VACEK Josef Generál 08:39:00
SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 14:52:07

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři