Doletová listina

Místo vypuštění KÖRMEND (H)
Vzdálenost 305.998 km
Datum a čas startu 28.08.2020 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 15°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný J vítr, 20°C. Více na INFO.
Počet nasazených holubů 1140
Počet chovatelů 256

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ DUDA Přemysl Hermiona 10:18:00.23 1342.074 03:48:00.23
2 CZ FLY YOUNG STARS Mika 10:18:22.75 1339.868 03:48:22.75
3 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 10:18:29.49 1339.210 03:48:29.49
4 AT HÖLD Erich Emilie 10:18:30.31 1339.129 03:48:30.31
5 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 10:18:35.41 1338.632 03:48:35.41
6 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 10:18:47.87 1337.417 03:48:47.87
7 DE MESTRE SILVA Enriko 10:18:53.04 1336.913 03:48:53.04
8 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 10:23:02.80 1313.033 03:53:02.80
9 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 10:23:03.63 1312.955 03:53:03.63
10 SK BCHB Team Lightning 10:23:28.88 1310.589 03:53:28.88
11 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 10:23:30.38 1310.448 03:53:30.38
12 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 10:23:32.09 1310.288 03:53:32.09
13 CZ HRUDA Jan Karel 6 10:23:35.66 1309.955 03:53:35.66
14 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 10:23:37.13 1309.817 03:53:37.13
15 CH TEAM ANDERHUB Arado 10:23:37.70 1309.764 03:53:37.70
16 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 10:23:39.90 1309.559 03:53:39.90
17 PL PACEK Wojciech WP 1 10:23:44.37 1309.141 03:53:44.37
18 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 10:24:06.63 1307.067 03:54:06.63
19 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 10:24:18.53 1305.960 03:54:18.53
20 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 10:24:19.62 1305.859 03:54:19.62
21 AT EPPENSTEINER Josef Amira 10:24:22.66 1305.577 03:54:22.66
22 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 10:25:53.70 1297.179 03:55:53.70
23 SK DZURÍK Marián Tobi 18 10:25:54.79 1297.079 03:55:54.79
24 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 10:25:57.29 1296.850 03:55:57.29
25 AT MARCHAT Franz Gambler 10:25:58.79 1296.713 03:55:58.79
26 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 10:25:59.17 1296.678 03:55:59.17
27 DE SPRANG Matthias MS 07 10:25:59.54 1296.644 03:55:59.54
28 AT STEINER Alfred Fin 14 10:26:02.81 1296.344 03:56:02.81
29 DE ZG HELIOS A Zenith 10:26:03.38 1296.292 03:56:03.38
30 DE SCHWARM Claudia Remi 10:26:04.45 1296.194 03:56:04.45
31 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:26:06.40 1296.016 03:56:06.40
32 CZ GRIPENI Čáslav Semil 10:26:06.94 1295.967 03:56:06.94
33 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 10:26:08.28 1295.844 03:56:08.28
34 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 10:26:10.81 1295.613 03:56:10.81
35 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 10:26:12.65 1295.444 03:56:12.65
36 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 10:26:13.84 1295.336 03:56:13.84
37 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 10:26:14.64 1295.263 03:56:14.64
38 CZ MAKANAKI Team Maka 10:26:15.11 1295.220 03:56:15.11
39 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 10:26:16.99 1295.048 03:56:16.99
40 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 10 10:26:19.14 1294.851 03:56:19.14
41 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 10:26:19.46 1294.822 03:56:19.46
42 CZ GRUBER Simon Peťa 10:26:19.82 1294.789 03:56:19.82
43 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 10:26:20.86 1294.694 03:56:20.86
44 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 10:26:22.45 1294.549 03:56:22.45
45 SK DZURÍK Marián Tobi 15 10:26:22.92 1294.506 03:56:22.92
46 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 10:26:23.38 1294.464 03:56:23.38
47 CZ MALACH Ladislav Rosi 10:26:25.02 1294.315 03:56:25.02
48 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 10:26:25.79 1294.244 03:56:25.79
49 SK DZURÍK Marián Tobi 28 10:26:26.31 1294.197 03:56:26.31
50 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 10:26:29.52 1293.904 03:56:29.52
51 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 10:26:33.79 1293.515 03:56:33.79
52 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 10:26:58.96 1291.225 03:56:58.96
53 AT GRATZER Werner Beinhart 10:27:25.08 1288.858 03:57:25.08
54 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 10:27:31.93 1288.238 03:57:31.93
55 AT KUTLESA Slavko SLK 22 10:27:32.96 1288.145 03:57:32.96
56 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 10:27:36.20 1287.852 03:57:36.20
57 CZ GRUBER Simon Hardy 10:27:43.29 1287.212 03:57:43.29
58 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 10:27:49.35 1286.665 03:57:49.35
59 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 10:28:13.22 1284.517 03:58:13.22
60 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 10:28:20.42 1283.870 03:58:20.42
61 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 10:29:02.30 1280.121 03:59:02.30
62 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 10:29:02.63 1280.092 03:59:02.63
63 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 10:29:02.87 1280.070 03:59:02.87
64 DE SCHWARM Claudia Gigolo 10:29:03.27 1280.034 03:59:03.27
65 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 10:29:06.80 1279.720 03:59:06.80
66 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 10:29:07.23 1279.681 03:59:07.23
67 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 10:29:07.26 1279.678 03:59:07.26
68 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 10:29:07.62 1279.646 03:59:07.62
69 DE SG STEFFL SGS 10 10:29:07.98 1279.614 03:59:07.98
70 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 10:29:08.24 1279.591 03:59:08.24
71 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 10:29:09.26 1279.500 03:59:09.26
72 CZ ESHEK Bohdan Argus 10:29:11.42 1279.308 03:59:11.42
73 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 10:29:11.86 1279.268 03:59:11.86
74 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 10:29:12.28 1279.231 03:59:12.28
75 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 10:29:13.04 1279.163 03:59:13.04
76 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 10:29:14.07 1279.071 03:59:14.07
77 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 10:29:14.52 1279.031 03:59:14.52
78 CH WIRZ Team Mollema 10:29:16.67 1278.840 03:59:16.67
79 CZ HLAVINKA Josef Raul 10:29:17.36 1278.778 03:59:17.36
80 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 10:29:17.61 1278.756 03:59:17.61
81 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 10:29:18.83 1278.647 03:59:18.83
82 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 10:29:20.33 1278.514 03:59:20.33
83 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 10:29:21.76 1278.386 03:59:21.76
84 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 10:29:25.91 1278.017 03:59:25.91
85 DE BRANDT Daniel ORL Anne 10:29:27.25 1277.898 03:59:27.25
86 AT KUTLESA Slavko SLK 48 10:30:17.24 1273.467 04:00:17.24
87 DE SCHWARM Claudia Steen 10:30:22.44 1273.008 04:00:22.44
88 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 10:30:22.50 1273.003 04:00:22.50
89 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 10:30:24.98 1272.784 04:00:24.98
90 SK PJ PIGEONS PJ Superb 10:30:31.72 1272.189 04:00:31.72
91 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 10:30:33.36 1272.045 04:00:33.36
92 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 10:30:34.61 1271.935 04:00:34.61
93 AT RÖTZER Franz Top 06 10:30:36.05 1271.808 04:00:36.05
94 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 10:30:37.09 1271.716 04:00:37.09
95 DE SPITZBERG Team Uwe 4 10:30:38.59 1271.584 04:00:38.59
96 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 10:30:39.17 1271.533 04:00:39.17
97 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 10:30:40.93 1271.378 04:00:40.93
98 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 10:30:41.12 1271.361 04:00:41.12
99 PT PEDRO PORTO Project X Polly 10:30:45.20 1271.002 04:00:45.20
100 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 10:30:48.32 1270.728 04:00:48.32
101 PL BASA M+A Team M 2 10:30:51.43 1270.454 04:00:51.43
102 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 10:31:12.52 1268.603 04:01:12.52
103 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 10:31:14.99 1268.386 04:01:14.99
104 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 10:31:15.58 1268.335 04:01:15.58
105 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 10:31:18.16 1268.109 04:01:18.16
106 BE COPPENS Peter Tom 10:31:19.21 1268.017 04:01:19.21
107 CZ ATH Květná Abonent 5 10:31:20.35 1267.917 04:01:20.35
108 CZ MACHALA František Lady 10:31:23.01 1267.684 04:01:23.01
109 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 10:31:24.34 1267.568 04:01:24.34
110 CH WIRZ Team Pogacar 10:31:24.86 1267.522 04:01:24.86
111 CZ HRUDA Jan Karel 3 10:31:28.35 1267.217 04:01:28.35
112 DE HEROES OF THE SKY Markus 10:31:29.83 1267.087 04:01:29.83
113 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 10:31:30.30 1267.046 04:01:30.30
114 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 10:31:30.70 1267.011 04:01:30.70
115 AT KUKLA Josef Isi 10:31:32.86 1266.822 04:01:32.86
116 PL LACH Adrian * Euro Bots 10:31:33.14 1266.798 04:01:33.14
117 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 10:31:35.12 1266.625 04:01:35.12
118 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 10:31:37.42 1266.424 04:01:37.42
119 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 10:31:38.75 1266.308 04:01:38.75
120 SK FLIMEL Miroslav Fliss 10:31:39.96 1266.202 04:01:39.96
121 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 10:31:41.96 1266.027 04:01:41.96
122 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 10:31:49.47 1265.372 04:01:49.47
123 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 10:31:53.42 1265.028 04:01:53.42
124 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 10:31:54.38 1264.944 04:01:54.38
125 DE SG STEFFL SGS 09 10:31:56.54 1264.756 04:01:56.54
126 DE FISCHER Ralph Asp 10:32:01.38 1264.334 04:02:01.38
127 CZ HNILICA Tomáš Laura 10:32:01.98 1264.282 04:02:01.98
128 CZ HANZEL Štefan Han 34 10:32:09.36 1263.640 04:02:09.36
129 AT RÖTZER Franz Top 09 10:33:13.67 1258.071 04:03:13.67
130 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 10:33:18.28 1257.674 04:03:18.28
131 CZ EM-EKO.CZ Kareta 10:33:18.64 1257.643 04:03:18.64
132 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 10:34:06.66 1253.520 04:04:06.66
133 SK COMOREK Pavel Yvonne 10:34:09.47 1253.279 04:04:09.47
134 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 10:34:12.58 1253.013 04:04:12.58
135 AT GASSER Reinhard Gambit 10:34:14.05 1252.888 04:04:14.05
136 DE LECKE Theo & Markus TM 11 10:34:16.47 1252.681 04:04:16.47
137 SK TATRY-DERBY DT 5 10:34:16.94 1252.641 04:04:16.94
138 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 10:34:17.96 1252.554 04:04:17.96
139 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 10:34:20.21 1252.361 04:04:20.21
140 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 10:34:23.77 1252.057 04:04:23.77
141 SK J & I MARTON TEAM Šimel 10:34:37.82 1250.859 04:04:37.82
142 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 10:34:38.15 1250.831 04:04:38.15
143 SK PJ PIGEONS PJ Royal 10:34:39.34 1250.729 04:04:39.34
144 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 10:34:40.78 1250.607 04:04:40.78
145 DE SCHWARM Claudia Champ 10:34:42.15 1250.490 04:04:42.15
146 AT WENZ Alfred Freddy 10:34:44.29 1250.308 04:04:44.29
147 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 07 10:34:44.53 1250.287 04:04:44.53
148 AT KUTLESA Slavko SLK 58 10:34:44.82 1250.263 04:04:44.82
149 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 09 10:34:46.79 1250.095 04:04:46.79
150 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:34:48.29 1249.967 04:04:48.29
151 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 10:34:48.63 1249.938 04:04:48.63
152 AT KUTLESA Slavko SLK 36 10:34:57.08 1249.220 04:04:57.08
153 CZ KONOPÍK Jiří Simka 10:34:57.91 1249.149 04:04:57.91
154 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 10:34:59.15 1249.044 04:04:59.15
155 AT WIEFLER Alois Gypsy One 10:34:59.90 1248.980 04:04:59.90
156 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 10:35:01.91 1248.809 04:05:01.91
157 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 10:35:02.82 1248.732 04:05:02.82
158 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:35:08.30 1248.267 04:05:08.30
159 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 10:35:19.12 1247.349 04:05:19.12
160 CZ REIN Jan "B" Bobby 10:35:19.70 1247.300 04:05:19.70
161 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 10:35:22.04 1247.102 04:05:22.04
162 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 10:35:28.44 1246.560 04:05:28.44
163 CZ MALACH Ladislav Sára 10:35:28.66 1246.541 04:05:28.66
164 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 10:35:52.06 1244.564 04:05:52.06
165 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 10:36:03.13 1243.631 04:06:03.13
166 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 10:36:05.39 1243.440 04:06:05.39
167 HU ISTVÁN Márkus Marshy 10:36:07.03 1243.302 04:06:07.03
168 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 10:36:07.42 1243.269 04:06:07.42
169 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 10:36:07.91 1243.228 04:06:07.91
170 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 10:36:08.12 1243.210 04:06:08.12
171 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 10:36:08.64 1243.167 04:06:08.64
172 CZ KAREL Jan Zetor 10:36:09.01 1243.135 04:06:09.01
173 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 10:36:09.52 1243.093 04:06:09.52
174 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 10:36:09.64 1243.082 04:06:09.64
175 AT STRAIF Walter Wirbelwind 10:36:09.76 1243.072 04:06:09.76
176 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 10:36:09.79 1243.070 04:06:09.79
177 PL KOZLENIA Artur Klara 10:36:10.27 1243.029 04:06:10.27
178 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 10:36:10.64 1242.998 04:06:10.64
179 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 10:36:11.37 1242.937 04:06:11.37
180 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 10:36:11.63 1242.915 04:06:11.63
181 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 10:36:11.93 1242.890 04:06:11.93
182 CZ KLEMENS Karel 8KK 10:36:12.04 1242.880 04:06:12.04
183 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 10:36:12.49 1242.843 04:06:12.49
184 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 10:36:12.76 1242.820 04:06:12.76
185 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 10:36:13.47 1242.760 04:06:13.47
186 CH TEAM ANDERHUB Avia 10:36:14.15 1242.703 04:06:14.15
187 PL KWASNICKI Tomasz Filip 10:36:14.63 1242.663 04:06:14.63
188 DE FELBINGER Gerhard Eva 10:36:14.91 1242.639 04:06:14.91
189 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 10:36:15.11 1242.622 04:06:15.11
190 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 10:36:15.33 1242.604 04:06:15.33
191 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 10:36:15.52 1242.588 04:06:15.52
192 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 10:36:15.97 1242.550 04:06:15.97
193 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 10:36:17.01 1242.462 04:06:17.01
194 SK DZURÍK Marián Tobi 13 10:36:18.12 1242.369 04:06:18.12
195 AT HÖLD Erich Philipp 10:36:18.48 1242.339 04:06:18.48
196 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 10:36:18.66 1242.324 04:06:18.66
197 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 10:36:20.07 1242.205 04:06:20.07
198 CZ VACEK Josef Vojda 10:36:20.60 1242.161 04:06:20.60
199 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 10:36:22.17 1242.029 04:06:22.17
200 DE HOOP Michael Habiba 10:36:22.69 1241.985 04:06:22.69
201 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 10:36:23.02 1241.957 04:06:23.02
202 DE TEAM LINDENHOF SB 06 10:36:23.51 1241.916 04:06:23.51
203 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:36:25.53 1241.746 04:06:25.53
204 CZ DUDA Přemysl Lara 10:36:26.46 1241.668 04:06:26.46
205 PL SEDLACEK Josef Badalona 10:36:27.26 1241.601 04:06:27.26
206 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 10:36:27.42 1241.588 04:06:27.42
207 AT HOFMANN Leopold HL 7 10:36:27.69 1241.565 04:06:27.69
208 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 10:36:28.15 1241.526 04:06:28.15
209 SK BCHB Team Fifteen 10:36:28.55 1241.493 04:06:28.55
210 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 10:36:34.40 1241.002 04:06:34.40
211 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 10:36:35.51 1240.909 04:06:35.51
212 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 10:36:37.14 1240.772 04:06:37.14
213 CZ EM-EKO.CZ Mańa 10:36:38.39 1240.667 04:06:38.39
214 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 10:36:40.26 1240.511 04:06:40.26
215 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 10:36:40.77 1240.468 04:06:40.77
216 CZ MAKANAKI Team Taki 10:36:42.13 1240.354 04:06:42.13
217 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 10:36:42.53 1240.320 04:06:42.53
218 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 10:36:42.84 1240.294 04:06:42.84
219 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 10:36:43.25 1240.260 04:06:43.25
220 BE COPPENS Peter Monita 10:36:43.65 1240.227 04:06:43.65
221 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 10:36:47.82 1239.877 04:06:47.82
222 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 10:36:49.45 1239.741 04:06:49.45
223 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 10:36:50.03 1239.692 04:06:50.03
224 DE MESTRE SILVA Tiago 10:36:50.55 1239.649 04:06:50.55
225 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 10:36:50.84 1239.624 04:06:50.84
226 CZ KLEMENS Karel 7KK 10:36:51.06 1239.606 04:06:51.06
227 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 10:36:51.74 1239.549 04:06:51.74
228 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 10:36:54.80 1239.293 04:06:54.80
229 CZ MAJKA + JAN TEAM David 10:36:55.11 1239.267 04:06:55.11
230 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 10:36:55.82 1239.208 04:06:55.82
231 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 10:36:56.15 1239.180 04:06:56.15
232 CZ KULÍK Přemysl Lord 10:36:56.58 1239.144 04:06:56.58
233 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:36:56.74 1239.131 04:06:56.74
234 DE GOETZ Guenter "B" Bart 10:36:57.25 1239.088 04:06:57.25
235 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 10:36:57.99 1239.026 04:06:57.99
236 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 10:36:59.13 1238.931 04:06:59.13
237 PL DABROWSKI Pawel * Kana 10:37:01.27 1238.752 04:07:01.27
238 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 10:37:01.72 1238.715 04:07:01.72
239 AT KUTLESA Slavko SLK 34 10:37:02.55 1238.645 04:07:02.55
240 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 10:37:06.80 1238.290 04:07:06.80
241 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 10:37:12.44 1237.819 04:07:12.44
242 AT GRATZER Werner Erfolg 10:37:12.64 1237.803 04:07:12.64
243 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 10:37:18.30 1237.330 04:07:18.30
244 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 10:37:38.92 1235.613 04:07:38.92
245 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 10:37:40.77 1235.460 04:07:40.77
246 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 10:37:41.05 1235.436 04:07:41.05
247 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 10:37:52.65 1234.473 04:07:52.65
248 SK BCHB Team Correct Number 10:38:04.67 1233.476 04:08:04.67
249 CZ VÍTEK Jan Viky 10:38:05.61 1233.398 04:08:05.61
250 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10:38:09.77 1233.053 04:08:09.77
251 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Kareleno 10:38:11.22 1232.933 04:08:11.22
252 SK FORGÁČ Marek MF 02 10:38:11.91 1232.876 04:08:11.91
253 AT STRAIF Walter Wurlitzer 10:38:14.45 1232.666 04:08:14.45
254 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 10:38:16.05 1232.533 04:08:16.05
255 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 10:38:19.91 1232.214 04:08:19.91
256 SK FLIMEL Miroslav Flint 10:38:22.84 1231.972 04:08:22.84
257 CZ BUREŠ Team Karmazín 10:38:23.46 1231.921 04:08:23.46
258 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 10:38:25.06 1231.788 04:08:25.06
259 DE SPRANG Matthias MS 09 10:38:34.98 1230.969 04:08:34.98
260 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 10:38:37.19 1230.787 04:08:37.19
261 CZ HLOUŠ Pavel Woody 10:38:37.57 1230.755 04:08:37.57
262 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 10:38:38.95 1230.642 04:08:38.95
263 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 10:38:44.94 1230.148 04:08:44.94
264 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 10:38:47.30 1229.953 04:08:47.30
265 SK FLIMEL Miroslav Flipper 10:38:48.82 1229.828 04:08:48.82
266 ES USO ASKARRA Odei 10:38:50.21 1229.713 04:08:50.21
267 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 10:38:54.42 1229.367 04:08:54.42
268 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 10:38:55.44 1229.283 04:08:55.44
269 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 10:38:55.99 1229.238 04:08:55.99
270 AT GASSER Reinhard Gaucho 10:38:56.66 1229.182 04:08:56.66
271 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 10:39:03.82 1228.593 04:09:03.82
272 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 10:39:11.60 1227.954 04:09:11.60
273 AT KUTLESA Slavko SLK 59 10:39:23.12 1227.009 04:09:23.12
274 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 10:39:24.87 1226.865 04:09:24.87
275 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 10:39:27.72 1226.632 04:09:27.72
276 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 10:39:35.36 1226.006 04:09:35.36
277 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 10:39:35.92 1225.960 04:09:35.92
278 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 10:39:37.80 1225.806 04:09:37.80
279 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 10:39:38.30 1225.765 04:09:38.30
280 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 10:39:39.52 1225.665 04:09:39.52
281 DE BEHLKE Andreas AB 02 10:39:42.79 1225.398 04:09:42.79
282 AT WIEFLER Alois Alfred 10:39:43.14 1225.369 04:09:43.14
283 AT WIEFLER Alois Harry 10:39:46.38 1225.104 04:09:46.38
284 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 10:39:49.36 1224.861 04:09:49.36
285 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 10:40:17.31 1222.581 04:10:17.31
286 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 10:40:25.33 1221.929 04:10:25.33
287 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 10:40:25.84 1221.887 04:10:25.84
288 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 10:40:27.14 1221.781 04:10:27.14
289 SK TATRY-DERBY DT 3 10:40:27.85 1221.724 04:10:27.85
290 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 10:40:29.74 1221.570 04:10:29.74
291 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 10:40:32.11 1221.377 04:10:32.11
292 SK KONŠ Milan Džidži 10:40:33.35 1221.277 04:10:33.35
293 PT PEDRO PORTO Project X Polo 10:40:33.70 1221.248 04:10:33.70
294 CZ VOZÁK Miroslav Cart 10:40:35.30 1221.118 04:10:35.30
295 HU GÁBOR Takács TG 596 10:40:38.29 1220.876 04:10:38.29
296 AT BLIEGE Felix Roman 10:40:40.18 1220.722 04:10:40.18
297 SK GENČUR František Geno 10:40:41.55 1220.611 04:10:41.55
298 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 10:40:42.70 1220.518 04:10:42.70
299 PL BASA M+A Team M 3 10:40:50.13 1219.915 04:10:50.13
300 PL LACH Adrian * Heros JJ23 10:40:54.32 1219.576 04:10:54.32
301 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 10:40:54.55 1219.557 04:10:54.55
302 DE SKOPLJAK Denis Deedle 10:41:01.37 1219.005 04:11:01.37
303 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 10:41:28.96 1216.776 04:11:28.96
304 CZ STRNAD Jaroslav Camille 10:41:31.57 1216.565 04:11:31.57
305 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:41:37.76 1216.066 04:11:37.76
306 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 10:41:47.85 1215.254 04:11:47.85
307 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 10:41:51.76 1214.940 04:11:51.76
308 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 10:41:55.93 1214.605 04:11:55.93
309 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 10:42:05.65 1213.824 04:12:05.65
310 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 10:42:06.33 1213.770 04:12:06.33
311 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 10:42:07.69 1213.661 04:12:07.69
312 SK HROZEN Peter Anna 10:42:09.66 1213.502 04:12:09.66
313 AT KUTLESA Slavko SLK 60 10:42:10.03 1213.473 04:12:10.03
314 AT OFNER Kurt Abel 10:42:14.31 1213.130 04:12:14.31
315 PT PEDRO PORTO Project X Porto 10:42:15.41 1213.041 04:12:15.41
316 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 10:42:16.36 1212.965 04:12:16.36
317 DE WINGS 2 WIN WW 02 10:42:16.75 1212.934 04:12:16.75
318 AT GRATZER Marco "A" Arad 10:42:17.19 1212.899 04:12:17.19
319 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 10:42:17.72 1212.856 04:12:17.72
320 PL PACEK Wojciech WP 4 10:42:18.89 1212.763 04:12:18.89
321 DE SG STEFFL SGS 08 10:42:19.65 1212.702 04:12:19.65
322 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 10:42:20.29 1212.650 04:12:20.29
323 DE LECKE Theo & Markus TM 12 10:42:20.38 1212.643 04:12:20.38
324 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 10:42:20.85 1212.606 04:12:20.85
325 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 10:42:22.25 1212.494 04:12:22.25
326 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 10:42:22.50 1212.474 04:12:22.50
327 CZ FLY YOUNG STARS Mona 10:42:24.14 1212.342 04:12:24.14
328 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 10:42:24.35 1212.325 04:12:24.35
329 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 10:42:24.86 1212.285 04:12:24.86
330 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:42:25.36 1212.245 04:12:25.36
331 DE HOOP Michael Haimo 10:42:27.75 1212.053 04:12:27.75
332 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 10:42:28.47 1211.996 04:12:28.47
333 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 10:42:29.16 1211.940 04:12:29.16
334 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Karelena 10:42:29.98 1211.875 04:12:29.98
335 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 10:42:31.92 1211.720 04:12:31.92
336 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 10:42:32.57 1211.668 04:12:32.57
337 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 10:42:36.20 1211.378 04:12:36.20
338 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 10:42:36.69 1211.338 04:12:36.69
339 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 10:42:37.72 1211.256 04:12:37.72
340 CZ KLEMENS Karel 2K 10:42:40.28 1211.052 04:12:40.28
341 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 10:42:40.50 1211.034 04:12:40.50
342 AT LEICHTFRIED Karin Black 10:42:49.92 1210.282 04:12:49.92
343 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 10:42:50.72 1210.218 04:12:50.72
344 AT WIEFLER Alois Jan 10:42:55.31 1209.852 04:12:55.31
345 CZ GRUBER Simon Terezka 10:42:57.64 1209.666 04:12:57.64
346 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 10:43:02.91 1209.246 04:13:02.91
347 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 10:43:17.17 1208.112 04:13:17.17
348 CH HÖSLI Walter Raptor 10:43:18.04 1208.043 04:13:18.04
349 PL KOZLENIA Artur Pit 10:43:22.94 1207.653 04:13:22.94
350 CZ KAREL Jan Case 10:43:25.38 1207.459 04:13:25.38
351 CZ VACEK Josef Zdenda 10:43:42.30 1206.117 04:13:42.30
352 CZ FLY YOUNG STARS Elza 10:43:46.46 1205.788 04:13:46.46
353 AT HÖLD Erich Kristin 10:43:51.37 1205.399 04:13:51.37
354 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 10:43:57.74 1204.895 04:13:57.74
355 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 10:44:04.41 1204.368 04:14:04.41
356 DE HEROES OF THE SKY Leoni 10:44:10.82 1203.862 04:14:10.82
357 AT OFNER Kurt Jo 10:44:21.39 1203.028 04:14:21.39
358 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 02 10:44:25.99 1202.666 04:14:25.99
359 CZ HANZEL Štefan Han 38 10:44:32.94 1202.118 04:14:32.94
360 SK KONŠ Milan Nikol Star 10:44:33.87 1202.045 04:14:33.87
361 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 10:44:36.61 1201.829 04:14:36.61
362 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 10:44:37.95 1201.724 04:14:37.95
363 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 10:44:39.43 1201.608 04:14:39.43
364 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 10:44:43.66 1201.275 04:14:43.66
365 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 10:44:44.24 1201.230 04:14:44.24
366 SK PJ PIGEONS PJ Danny 10:44:45.73 1201.112 04:14:45.73
367 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 10:44:48.53 1200.892 04:14:48.53
368 SK COMOREK Pavel Fenomen 10:44:49.23 1200.837 04:14:49.23
369 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 10:44:49.74 1200.797 04:14:49.74
370 BE COPPENS Peter Julia 10:44:55.66 1200.333 04:14:55.66
371 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 10:44:57.04 1200.224 04:14:57.04
372 AT GRATZER Marco "A" Roy 10:45:09.07 1199.281 04:15:09.07
373 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 10:45:12.55 1199.009 04:15:12.55
374 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 10:45:15.29 1198.794 04:15:15.29
375 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 10:45:15.46 1198.781 04:15:15.46
376 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 10:45:15.77 1198.757 04:15:15.77
377 AT GASSER Reinhard Galadrielle 10:45:17.43 1198.627 04:15:17.43
378 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 10:45:18.61 1198.534 04:15:18.61
379 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 10:45:20.68 1198.372 04:15:20.68
380 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 10:45:24.78 1198.052 04:15:24.78
381 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 10:45:28.91 1197.729 04:15:28.91
382 AT WIEFLER Alois Holly 10:45:32.31 1197.463 04:15:32.31
383 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 10:45:36.55 1197.132 04:15:36.55
384 CZ VACEK Josef Jaruška 10:45:41.13 1196.775 04:15:41.13
385 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 10:45:44.04 1196.548 04:15:44.04
386 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 10:45:44.71 1196.496 04:15:44.71
387 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 10:45:48.19 1196.224 04:15:48.19
388 CZ REIN Jan "A" Viki 10:45:58.24 1195.442 04:15:58.24
389 CZ DUDA Přemysl Hary 10:46:12.34 1194.345 04:16:12.34
390 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 10:46:17.54 1193.941 04:16:17.54
391 AT RÖTZER Franz Top 6 10:46:18.05 1193.902 04:16:18.05
392 CZ VLČEK Jiří Caroll 10:46:19.95 1193.754 04:16:19.95
393 SK HROZEN Peter Žaneta 10:46:21.35 1193.646 04:16:21.35
394 AT GRATZER Werner Erfahrung 10:46:22.49 1193.557 04:16:22.49
395 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 10:46:22.73 1193.538 04:16:22.73
396 CZ REIN Jan "A" Steve 10:46:23.28 1193.496 04:16:23.28
397 SK VOJTKO Milan Karol 10:46:23.51 1193.478 04:16:23.51
398 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 10:46:26.26 1193.265 04:16:26.26
399 PL PACEK Wojciech WP 6 10:46:28.63 1193.081 04:16:28.63
400 CZ GRUBER Simon John 10:46:29.48 1193.015 04:16:29.48
401 AT BLIEGE Felix Ilse 10:46:29.51 1193.013 04:16:29.51
402 SK VOJTKO Milan Emil 10:46:30.36 1192.947 04:16:30.36
403 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 10:46:32.36 1192.792 04:16:32.36
404 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 10:46:34.27 1192.644 04:16:34.27
405 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 10:46:34.55 1192.622 04:16:34.55
406 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 10:46:35.33 1192.562 04:16:35.33
407 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 10:46:38.09 1192.348 04:16:38.09
408 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 10:46:38.49 1192.317 04:16:38.49
409 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 10:46:38.66 1192.304 04:16:38.66
410 DE SCHWARM Claudia Volker 10:46:40.14 1192.189 04:16:40.14
411 CZ MACHALA František Tomas 10:46:40.26 1192.180 04:16:40.26
412 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 10:46:40.50 1192.161 04:16:40.50
413 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 10:46:40.89 1192.131 04:16:40.89
414 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 10:46:42.01 1192.044 04:16:42.01
415 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 10:46:42.63 1191.996 04:16:42.63
416 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 10:46:42.83 1191.981 04:16:42.83
417 AT STEINER Alfred Avantin 2 10:46:44.96 1191.816 04:16:44.96
418 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 10:46:47.47 1191.622 04:16:47.47
419 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 10:46:51.46 1191.313 04:16:51.46
420 DE SG STEFFL SGS 03 10:46:52.44 1191.238 04:16:52.44
421 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 10:46:52.91 1191.201 04:16:52.91
422 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 10:46:53.13 1191.184 04:16:53.13
423 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 10:46:54.74 1191.060 04:16:54.74
424 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 10:46:55.08 1191.034 04:16:55.08
425 DE SCHWARM Claudia Rainer 10:46:55.72 1190.984 04:16:55.72
426 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 10:46:56.87 1190.895 04:16:56.87
427 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 10:46:58.65 1190.758 04:16:58.65
428 AT BLIEGE Felix Felix 10:47:00.63 1190.605 04:17:00.63
429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 10:47:03.19 1190.407 04:17:03.19
430 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 10:47:10.57 1189.838 04:17:10.57
431 AT WEINBERGER Hannes WH 23 10:47:14.90 1189.504 04:17:14.90
432 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 10:47:15.26 1189.477 04:17:15.26
433 CZ VACEK Josef Monča 10:47:22.93 1188.886 04:17:22.93
434 DE FISCHER Ralph Pike 10:47:31.39 1188.235 04:17:31.39
435 CZ GRUBER Simon Bulck 10:47:32.90 1188.119 04:17:32.90
436 CZ EM-EKO.CZ Zuza 10:47:40.93 1187.502 04:17:40.93
437 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 10:47:50.21 1186.789 04:17:50.21
438 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 10:47:50.50 1186.767 04:17:50.50
439 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 10:47:52.59 1186.607 04:17:52.59
440 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 10:47:53.05 1186.571 04:17:53.05
441 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 10:47:54.43 1186.466 04:17:54.43
442 DE HIENZSCH Frank FH 5 10:47:55.30 1186.399 04:17:55.30
443 CZ KULÍK Přemysl Lada 10:47:56.29 1186.323 04:17:56.29
444 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 10:48:04.74 1185.676 04:18:04.74
445 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 10:48:06.92 1185.509 04:18:06.92
446 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 10:48:07.48 1185.466 04:18:07.48
447 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 10:48:12.81 1185.058 04:18:12.81
448 AT GRATZER Marco "B" Karl 10:48:24.14 1184.192 04:18:24.14
449 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 10:48:38.90 1183.066 04:18:38.90
450 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 10:48:41.43 1182.873 04:18:41.43
451 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 10:48:43.79 1182.693 04:18:43.79
452 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 10:48:45.38 1182.572 04:18:45.38
453 AT GRATZER Marco "A" Augustus 10:48:45.61 1182.555 04:18:45.61
454 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 10:48:47.80 1182.388 04:18:47.80
455 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 10:48:48.37 1182.344 04:18:48.37
456 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 10:48:48.73 1182.317 04:18:48.73
457 CZ HANZEL Štefan Han 36 10:48:49.70 1182.243 04:18:49.70
458 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 10:48:50.48 1182.184 04:18:50.48
459 CH WIRZ Team Roglic 10:48:52.76 1182.010 04:18:52.76
460 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 10:48:53.44 1181.958 04:18:53.44
461 SK PJ PIGEONS PJ Berry 10:48:54.48 1181.879 04:18:54.48
462 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 10:48:55.76 1181.782 04:18:55.76
463 AT BLIEGE Felix Constantin 10:48:57.38 1181.659 04:18:57.38
464 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 10:48:59.88 1181.469 04:18:59.88
465 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 10:49:05.37 1181.051 04:19:05.37
466 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 10:49:07.27 1180.907 04:19:07.27
467 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 10:49:07.77 1180.869 04:19:07.77
468 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 10:49:08.59 1180.807 04:19:08.59
469 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 10:49:09.22 1180.759 04:19:09.22
470 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 10:49:11.15 1180.612 04:19:11.15
471 PL LACH Adrian * Tadzik 10:49:13.62 1180.425 04:19:13.62
472 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 10:49:18.44 1180.059 04:19:18.44
473 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 10:49:22.49 1179.752 04:19:22.49
474 HU ISTVÁN Márkus Mars 10:49:28.26 1179.315 04:19:28.26
475 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 10:49:40.55 1178.385 04:19:40.55
476 DE BEHLKE Andreas AB 06 10:49:42.53 1178.235 04:19:42.53
477 DE GEBHARDT Reinhard Request 10:50:02.76 1176.707 04:20:02.76
478 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 10:50:08.39 1176.283 04:20:08.39
479 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 10:50:49.62 1173.184 04:20:49.62
480 CZ DUDA Přemysl Hery 10:50:52.03 1173.003 04:20:52.03
481 CZ ATH Květná Abonent 13 10:50:52.84 1172.942 04:20:52.84
482 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 10:51:00.23 1172.389 04:21:00.23
483 CZ VACEK Josef Jiřík 10:51:17.26 1171.115 04:21:17.26
484 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 10:51:36.85 1169.654 04:21:36.85
485 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 10:51:38.34 1169.543 04:21:38.34
486 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 10:51:38.96 1169.497 04:21:38.96
487 CZ HONEŠ Jiří Karlos 10:51:42.71 1169.217 04:21:42.71
488 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 10:51:47.17 1168.885 04:21:47.17
489 AT HOFMANN Leopold HL 9 10:51:54.68 1168.327 04:21:54.68
490 DE SG STEFFL SGS 06 10:51:55.87 1168.238 04:21:55.87
491 SK COMOREK Pavel Clio 10:51:58.01 1168.079 04:21:58.01
492 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 10:52:07.98 1167.339 04:22:07.98
493 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 10:52:10.50 1167.152 04:22:10.50
494 CZ REIN Jan "B" Paul 10:52:14.50 1166.855 04:22:14.50
495 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 03 10:52:15.89 1166.752 04:22:15.89
496 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 10:52:17.28 1166.649 04:22:17.28
497 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 10:52:28.19 1165.841 04:22:28.19
498 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 10:52:29.47 1165.746 04:22:29.47
499 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 10:52:31.40 1165.603 04:22:31.40
500 SK HROZEN Peter Jana 10:52:53.50 1163.970 04:22:53.50
501 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 10:53:35.54 1160.876 04:23:35.54
502 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 10:53:56.26 1159.357 04:23:56.26
503 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 10:53:58.93 1159.162 04:23:58.93
504 PL SEDLACEK Josef Euchides 10:54:02.56 1158.896 04:24:02.56
505 AT KUTLESA Slavko SLK 49 10:54:34.09 1156.594 04:24:34.09
506 AT WENZ Alfred Viki 10:54:38.64 1156.263 04:24:38.64
507 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 10:54:58.72 1154.802 04:24:58.72
508 HU GÁBOR Takács TG 561 10:56:43.65 1147.231 04:26:43.65
509 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 10:56:45.37 1147.108 04:26:45.37
510 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 10:56:50.92 1146.710 04:26:50.92
511 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 10:56:55.09 1146.411 04:26:55.09
512 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 10:57:54.49 1142.175 04:27:54.49
513 CZ REIN Jan "B" Mona 10:58:42.76 1138.755 04:28:42.76
514 DE GOETZ Guenter "A" Bea 10:58:43.25 1138.721 04:28:43.25
515 AT OFNER Kurt Johanna 10:58:57.35 1137.726 04:28:57.35
516 CZ EM-EKO.CZ Joka 10:58:58.23 1137.664 04:28:58.23
517 DE LECKE Theo & Markus TM 02 10:59:04.50 1137.222 04:29:04.50
518 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 10:59:28.46 1135.537 04:29:28.46
519 AT NÖRES Kurt Wali 10:59:46.60 1134.264 04:29:46.60
520 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 11:00:07.03 1132.834 04:30:07.03
521 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 11:00:10.71 1132.577 04:30:10.71
522 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 11:00:11.68 1132.509 04:30:11.68
523 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 11:01:27.12 1127.264 04:31:27.12
524 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 11:01:42.01 1126.234 04:31:42.01
525 CZ DAVID Petr Amor 11:01:43.71 1126.117 04:31:43.71
526 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 11:02:21.88 1123.486 04:32:21.88
527 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 11:02:45.11 1121.892 04:32:45.11
528 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 11:03:02.36 1120.710 04:33:02.36
529 AT GASSER Reinhard Garnet 11:03:41.17 1118.062 04:33:41.17
530 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 11:03:45.59 1117.761 04:33:45.59
531 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 11:04:04.71 1116.461 04:34:04.71
532 CZ HONEŠ Jiří Mara 11:06:37.49 1106.184 04:36:37.49
533 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 11:07:24.09 1103.087 04:37:24.09
534 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 11:07:26.12 1102.953 04:37:26.12
535 CH WIRZ Team Alaphillippe 11:07:31.11 1102.622 04:37:31.11
536 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 11:07:34.13 1102.422 04:37:34.13
537 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 11:07:55.69 1100.997 04:37:55.69
538 CZ KOCIÁN Milan Fernet 11:08:02.49 1100.548 04:38:02.49
539 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 11:08:12.40 1099.895 04:38:12.40
540 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 11:09:11.62 1096.006 04:39:11.62
541 AT STRAIF Walter Wera 11:09:25.46 1095.101 04:39:25.46
542 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 11:09:35.51 1094.445 04:39:35.51
543 CZ KLEMENS Karel 11KK 11:09:37.23 1094.333 04:39:37.23
544 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 11:09:40.14 1094.143 04:39:40.14
545 DE LECKE Theo & Markus TM 03 11:10:45.28 1089.912 04:40:45.28
546 CZ ATH Květná Abonent 4 11:10:46.29 1089.847 04:40:46.29
547 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 11:10:54.62 1089.308 04:40:54.62
548 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 11:11:04.92 1088.643 04:41:04.92
549 PL SEDLACEK Josef Kalywar 11:12:20.46 1083.789 04:42:20.46
550 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 11:12:26.39 1083.410 04:42:26.39
551 SK DZURÍK Marián Tobi 6 11:12:30.35 1083.156 04:42:30.35
552 ES USO ASKARRA Ekaitz 11:12:33.50 1082.955 04:42:33.50
553 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 11:12:36.44 1082.767 04:42:36.44
554 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 11:12:36.56 1082.760 04:42:36.56
555 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 11:13:16.33 1080.226 04:43:16.33
556 AT HOFMANN Leopold HL 4 11:13:25.34 1079.654 04:43:25.34
557 CZ HLOUŠ Pavel Uno 11:13:25.73 1079.629 04:43:25.73
558 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 11:13:27.61 1079.510 04:43:27.61
559 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 11:13:30.55 1079.323 04:43:30.55
560 SK TATRY-DERBY DT 4 11:13:47.91 1078.223 04:43:47.91
561 CZ HRADIL František Frankie 11:13:50.75 1078.043 04:43:50.75
562 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 11:14:14.22 1076.559 04:44:14.22
563 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 11:14:39.48 1074.967 04:44:39.48
564 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 11:14:43.89 1074.690 04:44:43.89
565 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 11:14:48.19 1074.419 04:44:48.19
566 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 11:15:05.83 1073.311 04:45:05.83
567 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 11:15:09.88 1073.057 04:45:09.88
568 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 11:16:18.07 1068.798 04:46:18.07
569 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 11:16:19.13 1068.732 04:46:19.13
570 DE HOOP Michael Hague 11:16:22.44 1068.526 04:46:22.44
571 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 11:16:22.83 1068.502 04:46:22.83
572 DE LECKE Theo & Markus TM 06 11:16:23.03 1068.489 04:46:23.03
573 SK LAŠ Vladimír Las 2 11:16:54.51 1066.535 04:46:54.51
574 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 11:17:10.67 1065.535 04:47:10.67
575 DE ZG HELIOS A Zephyr 11:19:09.96 1058.209 04:49:09.96
576 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 11:19:12.69 1058.042 04:49:12.69
577 CZ GRUBER Simon Aramis 11:19:14.12 1057.955 04:49:14.12
578 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 11:20:19.77 1053.968 04:50:19.77
579 SK TATRY-DERBY DT 1 11:20:25.36 1053.630 04:50:25.36
580 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 11:20:26.75 1053.546 04:50:26.75
581 CH HÖSLI Walter Hornet 11:20:36.45 1052.960 04:50:36.45
582 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 11:22:01.13 1047.871 04:52:01.13
583 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 11:22:13.14 1047.153 04:52:13.14
584 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 11:25:32.03 1035.408 04:55:32.03
585 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 11:25:33.01 1035.350 04:55:33.01
586 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 11:27:18.61 1029.221 04:57:18.61
587 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 11:27:51.12 1027.349 04:57:51.12
588 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 11:29:17.29 1022.419 04:59:17.29
589 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 11:31:00.63 1016.569 05:01:00.63
590 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 11:31:05.08 1016.319 05:01:05.08
591 AT WIEFLER Alois Heidi One 11:31:22.81 1015.322 05:01:22.81
592 CZ REIN Jan "A" Kali 11:31:33.50 1014.722 05:01:33.50
593 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 11:31:36.38 1014.561 05:01:36.38
594 DE GOETZ Guenter "B" Barra 11:32:14.18 1012.446 05:02:14.18
595 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 11:34:57.39 1003.415 05:04:57.39
596 SK LAŠ Vladimír Las 3 11:34:57.86 1003.389 05:04:57.86
597 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 11:34:59.20 1003.316 05:04:59.20
598 NL POELMAN Combinatie PC 02 11:36:38.97 997.875 05:06:38.97
599 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 11:36:44.04 997.601 05:06:44.04
600 CZ GORCA TEAM Karina 11:37:24.46 995.414 05:07:24.46
601 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 11:37:35.72 994.807 05:07:35.72
602 PL KOZLENIA Artur Xena 11:39:56.15 987.295 05:09:56.15
603 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 11:40:03.67 986.896 05:10:03.67
604 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 11:40:06.63 986.739 05:10:06.63
605 CZ MALACH Ladislav Wirra 11:40:19.20 986.072 05:10:19.20
606 DE BEHLKE Andreas AB 03 11:41:24.99 982.600 05:11:24.99
607 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 11:41:26.45 982.524 05:11:26.45
608 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 11:41:36.35 982.003 05:11:36.35
609 AT WEINBERGER Hannes WH 59 11:44:37.02 972.605 05:14:37.02
610 DE LECKE Theo & Markus TM 05 11:46:15.02 967.582 05:16:15.02
611 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 11:46:43.66 966.123 05:16:43.66
612 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 11:46:44.18 966.097 05:16:44.18
613 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 11:46:50.15 965.794 05:16:50.15
614 CZ HLAVINKA Josef Paolo 11:49:30.15 957.733 05:19:30.15
615 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 11:49:40.94 957.194 05:19:40.94
616 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 11:50:36.47 954.431 05:20:36.47
617 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 11:53:52.37 944.809 05:23:52.37
618 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 11:54:02.80 944.302 05:24:02.80
619 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 11:59:22.92 929.006 05:29:22.92
620 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 11:59:34.71 928.453 05:29:34.71
621 AT NÖRES Kurt Noma 12:00:24.52 926.120 05:30:24.52
622 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 12:01:08.35 924.077 05:31:08.35
623 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 12:02:07.13 921.351 05:32:07.13
624 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 12:06:10.82 910.220 05:36:10.82
625 CZ REIN Jan "B" Dita 12:06:31.31 909.296 05:36:31.31
626 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 12:06:34.67 909.145 05:36:34.67
627 DE SCHWARM Claudia Weihegold 12:06:57.06 908.138 05:36:57.06
628 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 12:07:06.44 907.717 05:37:06.44
629 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 12:07:42.50 906.101 05:37:42.50
630 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 12:08:11.26 904.817 05:38:11.26
631 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 12:08:32.90 903.853 05:38:32.90
632 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 12:08:53.21 902.950 05:38:53.21
633 AT NÖRES Kurt Titan 12:11:45.43 895.367 05:41:45.43
634 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 12:12:33.52 893.272 05:42:33.52
635 CZ HRADIL František Harold 12:12:34.58 893.226 05:42:34.58
636 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 12:14:02.61 889.417 05:44:02.61
637 SK DZURÍK Marián Tobi 8 12:14:56.55 887.099 05:44:56.55
638 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 12:16:10.03 883.960 05:46:10.03
639 AT RÖTZER Franz Top 05 12:16:12.41 883.859 05:46:12.41
640 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 12:17:09.73 881.427 05:47:09.73
641 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 12:20:17.22 873.564 05:50:17.22
642 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 12:23:18.76 866.083 05:53:18.76
643 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 12:23:28.04 865.704 05:53:28.04
644 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 12:25:02.63 861.860 05:55:02.63
645 CZ HEILMEIER Josef Piškot 12:25:06.69 861.696 05:55:06.69
646 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 12:27:12.21 856.649 05:57:12.21
647 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 12:27:36.76 855.669 05:57:36.76
648 AT GASSER Reinhard Galaxy 12:27:41.02 855.499 05:57:41.02
649 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 12:27:53.13 855.016 05:57:53.13
650 CZ KLEMENS Karel 12KK 12:28:09.70 854.357 05:58:09.70
651 AT WIEFLER Alois Helmut 12:28:32.79 853.440 05:58:32.79
652 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 12:31:41.17 846.032 06:01:41.17
653 DE HIENZSCH Frank FH 4 12:35:34.60 837.028 06:05:34.60
654 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 12:44:27.07 817.191 06:14:27.07
655 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 12:44:35.32 816.891 06:14:35.32
656 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 12:49:27.83 806.396 06:19:27.83
657 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 12:52:59.64 798.963 06:22:59.64
658 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 12:53:02.47 798.865 06:23:02.47
659 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 12:53:19.77 798.264 06:23:19.77
660 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 12:53:25.14 798.077 06:23:25.14
661 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 12:53:39.39 797.583 06:23:39.39
662 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 12:57:47.30 789.085 06:27:47.30
663 DE WINGS 2 WIN WW 05 12:59:29.28 785.642 06:29:29.28
664 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 13:01:11.76 782.211 06:31:11.76
665 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 13:01:29.83 781.610 06:31:29.83
666 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 13:02:40.06 779.280 06:32:40.06
667 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 13:02:42.69 779.193 06:32:42.69
668 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 13:07:54.24 769.025 06:37:54.24
669 SK LAŠ Vladimír Las 4 13:08:01.78 768.782 06:38:01.78
670 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 13:08:25.24 768.027 06:38:25.24
671 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 13:09:07.60 766.669 06:39:07.60
672 SK BRKAL Jan Ing. Simona 13:10:31.60 763.989 06:40:31.60
673 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 13:12:41.23 759.890 06:42:41.23
674 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 13:12:43.64 759.814 06:42:43.64
675 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 13:14:17.14 756.886 06:44:17.14
676 CZ KAREL Jan El Pid 13:14:22.33 756.724 06:44:22.33
677 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 13:18:56.19 748.278 06:48:56.19
678 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 13:19:38.81 746.980 06:49:38.81
679 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 13:19:47.76 746.708 06:49:47.76
680 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 13:27:38.94 732.668 06:57:38.94
681 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 13:27:45.88 732.465 06:57:45.88
682 DE SCHWARM Claudia Totilas 13:33:09.19 723.138 07:03:09.19
683 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 13:37:23.17 715.975 07:07:23.17
684 DE SPITZBERG Team Uwe 2 13:38:34.15 713.999 07:08:34.15
685 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 13:38:43.09 713.751 07:08:43.09
686 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 13:41:59.93 708.331 07:11:59.93
687 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 13:42:00.38 708.318 07:12:00.38
688 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 13:42:11.58 708.012 07:12:11.58
689 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 13:44:27.38 704.324 07:14:27.38
690 CH JUD Roman Spitfire 13:44:38.46 704.025 07:14:38.46
691 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 13:47:56.10 698.729 07:17:56.10
692 SK KONŠ Milan Čert 13:49:22.72 696.433 07:19:22.72
693 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 13:51:42.53 692.760 07:21:42.53
694 HU GÁBOR Takács TG 583 13:59:12.63 681.191 07:29:12.63
695 PL BASA M+A Team M 5 14:00:48.91 678.766 07:30:48.91
696 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 14:02:45.50 675.853 07:32:45.50
697 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 14:08:47.19 666.973 07:38:47.19
698 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 14:08:47.51 666.965 07:38:47.51
699 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 14:08:47.97 666.954 07:38:47.97
700 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 14:08:59.49 666.675 07:38:59.49
701 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 14:19:58.91 651.085 07:49:58.91
702 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 14:39:16.96 625.401 08:09:16.96
703 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 14:39:38.75 624.937 08:09:38.75
704 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 14:39:46.96 624.763 08:09:46.96
705 PL PACEK Wojciech WP 2 14:52:34.64 608.858 08:22:34.64
706 ES USO ASKARRA Basajaun 14:53:33.03 607.681 08:23:33.03
707 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 15:04:20.43 594.933 08:34:20.43
708 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 15:07:27.64 591.345 08:37:27.64
709 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 15:10:06.98 588.326 08:40:06.98
710 CZ HNILICA Tomáš Tina 15:11:05.43 587.226 08:41:05.43
711 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 15:24:04.90 572.942 08:54:04.90
712 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 15:29:36.40 567.076 08:59:36.40
713 AT STOCKINGER Franz Tomschi 15:33:14.49 563.282 09:03:14.49
714 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 15:33:18.33 563.215 09:03:18.33
715 CH WIRZ Team Yates 15:35:28.24 560.980 09:05:28.24
716 CZ ATH Květná Abonent 20 15:38:02.40 558.350 09:08:02.40
717 DE SPRANG Matthias MS 03 15:42:54.72 553.430 09:12:54.72
718 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 15:47:29.70 548.880 09:17:29.70
719 SK HROZEN Peter Petra 15:47:33.11 548.824 09:17:33.11
720 DE LECKE Theo & Markus TM 01 15:54:22.36 542.191 09:24:22.36
721 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 15:55:50.83 540.779 09:25:50.83
722 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 15:57:01.43 539.656 09:27:01.43
723 AT NÖRES Kurt Trixi 15:57:10.58 539.511 09:27:10.58
724 DE MESTRE SILVA Henrique 15:59:04.89 537.705 09:29:04.89
725 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 04 15:59:07.44 537.665 09:29:07.44
726 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 16:00:10.85 536.668 09:30:10.85
727 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 16:00:21.77 536.497 09:30:21.77
728 PL WÓJCIK Piotr Brylant 16:05:43.08 531.507 09:35:43.08
729 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 16:09:20.13 528.188 09:39:20.13
730 AT STEINER Alfred Avantin 1 16:11:27.64 526.257 09:41:27.64
731 CH JUD Roman Mustang 16:11:45.71 525.985 09:41:45.71
732 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 16:11:47.34 525.960 09:41:47.34
733 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 16:17:50.82 520.540 09:47:50.82
734 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 16:22:10.14 516.741 09:52:10.14
735 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 16:26:57.68 512.593 09:56:57.68
736 DE HEROES OF THE SKY Lea 16:27:23.71 512.220 09:57:23.71
737 CZ KRÁL František Brutus 16:27:40.82 511.976 09:57:40.82
738 CZ DAVID Petr Bessi 16:29:39.20 510.292 09:59:39.20
739 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 16:33:34.71 506.973 10:03:34.71
740 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 16:34:20.45 506.333 10:04:20.45
741 PL LACH Adrian * Heros J222 16:34:33.38 506.153 10:04:33.38
742 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 16:49:03.03 494.302 10:19:03.03
743 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 17:00:54.11 485.017 10:30:54.11
744 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 17:00:57.58 484.972 10:30:57.58
745 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 17:01:13.90 484.763 10:31:13.90
746 CH JUD Roman Tomahawk 17:01:18.86 484.700 10:31:18.86
747 ES USO ASKARRA Eguzki 17:03:13.90 483.232 10:33:13.90
748 CZ KLEMENS Karel 6K 17:03:57.10 482.683 10:33:57.10
749 AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Tiziana 17:05:07.20 481.796 10:35:07.20
750 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 17:05:16.64 481.676 10:35:16.64
751 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 17:11:37.39 476.912 10:41:37.39
752 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 17:20:34.51 470.350 10:50:34.51
753 AT LEICHTFRIED Karin Jo 17:20:54.92 470.104 10:50:54.92
754 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 17:23:05.71 468.535 10:53:05.71
755 AT MARCHAT Franz Saban Junior 17:30:11.75 463.496 11:00:11.75
756 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 17:36:18.60 459.243 11:06:18.60
757 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 17:39:19.50 457.174 11:09:19.50
758 AT RÖTZER Franz Top 7 17:41:12.49 455.891 11:11:12.49
759 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 17:41:31.56 455.676 11:11:31.56
760 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 17:45:37.32 452.913 11:15:37.32
761 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 17:46:40.47 452.209 11:16:40.47
762 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 17:48:28.57 451.008 11:18:28.57
763 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 17:49:18.64 450.454 11:19:18.64
764 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 17:49:36.30 450.259 11:19:36.30
765 SK MAJDÁK Michal Citrin 17:49:56.62 450.034 11:19:56.62
766 DE HEROES OF THE SKY Luka 17:52:09.99 448.568 11:22:09.99
767 CZ DUDA Přemysl Dante 17:54:59.50 446.718 11:24:59.50
768 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 17:55:40.21 446.276 11:25:40.21
769 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 17:57:37.45 445.008 11:27:37.45
770 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 17:57:47.20 444.902 11:27:47.20
771 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 18:05:30.99 439.958 11:35:30.99
772 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 18:06:35.31 439.281 11:36:35.31
773 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 18:07:40.15 438.600 11:37:40.15
774 SK GOGORA Milan Goliath 18:10:57.58 436.542 11:40:57.58
775 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 18:18:07.98 432.119 11:48:07.98
776 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 18:22:38.15 429.389 11:52:38.15
777 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 18:25:19.94 427.770 11:55:19.94
778 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 18:28:03.82 426.143 11:58:03.82
779 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 18:37:42.28 420.498 12:07:42.28
780 HU GÁBOR Takács TG 540 18:43:50.97 416.977 12:13:50.97
781 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 18:44:05.84 416.836 12:14:05.84
782 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 18:44:32.22 416.586 12:14:32.22
783 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 18:45:46.10 415.889 12:15:46.10
784 AT STRAIF Walter Wannessa 18:46:13.02 415.636 12:16:13.02
785 SK J & I MARTON TEAM Červeň 18:46:22.42 415.547 12:16:22.42
786 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 18:46:25.26 415.520 12:16:25.26
787 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 18:49:57.82 413.531 12:19:57.82
788 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 18:51:49.12 412.497 12:21:49.12
789 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 18:53:11.48 411.735 12:23:11.48
790 DE WINGS 2 WIN WW 04 18:59:11.74 408.435 12:29:11.74
791 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 19:20:43.05 397.030 12:50:43.05
792 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 19:22:08.29 396.300 12:52:08.29
793 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 19:23:45.58 395.469 12:53:45.58
794 DE GEBHARDT Reinhard Rex 19:26:51.61 393.891 12:56:51.61
795 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 19:27:47.74 393.417 12:57:47.74
796 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 19:33:12.91 390.695 13:03:12.91
797 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 19:33:23.82 390.604 13:03:23.82
798 CZ HONEŠ Jiří Miro 19:40:57.67 386.869 13:10:57.67
799 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 19:46:51.68 384.004 13:16:51.68
800 CZ HONEŠ Jiří Doctor 08:34:10.92 195.628 26:04:10.92
801 CZ GORCA TEAM Sára 08:34:14.79 195.620 26:04:14.79
802 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 08:34:16.50 195.616 26:04:16.50
803 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 08:34:21.97 195.605 26:04:21.97
804 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 08:34:22.90 195.603 26:04:22.90
805 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 08:34:24.65 195.600 26:04:24.65
806 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 08:34:30.36 195.588 26:04:30.36
807 AT KUTLESA Slavko SLK 65 08:34:32.87 195.582 26:04:32.87
808 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 08:34:35.26 195.577 26:04:35.26
809 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 08:34:38.16 195.571 26:04:38.16
810 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:34:41.38 195.565 26:04:41.38
811 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 08:34:50.94 195.545 26:04:50.94
812 DE TEAM LINDENHOF SB 05 08:34:54.12 195.538 26:04:54.12
813 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 08:35:04.20 195.517 26:05:04.20
814 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:35:13.55 195.498 26:05:13.55
815 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 08:35:15.53 195.494 26:05:15.53
816 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:35:29.47 195.465 26:05:29.47
817 AT RÖTZER Franz Top 4 08:35:36.24 195.450 26:05:36.24
818 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:35:40.05 195.443 26:05:40.05
819 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 08:36:09.89 195.380 26:06:09.89
820 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 08:36:14.25 195.371 26:06:14.25
821 AT WENZ Alfred Oliver 08:36:16.60 195.367 26:06:16.60
822 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 08:36:25.05 195.349 26:06:25.05
823 DE MESTRE SILVA Mia 08:36:28.65 195.341 26:06:28.65
824 CZ ATH Květná Abonent 15 08:36:39.01 195.320 26:06:39.01
825 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 08:37:34.01 195.206 26:07:34.01
826 CZ GRUBER Simon Žofka 08:38:32.29 195.085 26:08:32.29
827 AT MARCHAT Franz Young Steffi 08:39:07.33 195.012 26:09:07.33
828 AT WENZ Alfred Conny 08:39:09.54 195.008 26:09:09.54
829 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 08:39:28.56 194.968 26:09:28.56
830 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 08:42:55.34 194.541 26:12:55.34
831 NL PLOEG Bert Dot 08:43:03.99 194.523 26:13:03.99
832 AT NÖRES Kurt Nofi 08:48:34.81 193.844 26:18:34.81
833 CZ VLČEK Jiří Italica 08:49:43.67 193.703 26:19:43.67
834 SK BCHB Team Fighter 08:49:50.63 193.689 26:19:50.63
835 CZ KLEMENS Karel 4K 08:51:02.60 193.542 26:21:02.60
836 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 08:54:46.41 193.086 26:24:46.41
837 DE SKOPLJAK Denis Delta 08:55:03.44 193.052 26:25:03.44
838 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 08:55:17.41 193.023 26:25:17.41
839 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 08:55:24.19 193.010 26:25:24.19
840 DE SKOPLJAK Denis Demie 08:56:47.36 192.841 26:26:47.36
841 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 08:58:55.21 192.582 26:28:55.21
842 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 08:59:27.65 192.517 26:29:27.65
843 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 08:59:50.27 192.471 26:29:50.27
844 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 09:05:59.18 191.730 26:35:59.18
845 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:06:27.69 191.673 26:36:27.69
846 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 09:08:29.92 191.428 26:38:29.92
847 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 09:08:33.76 191.421 26:38:33.76
848 DE BEHLKE Andreas AB 05 09:08:47.26 191.394 26:38:47.26
849 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 09:13:27.07 190.837 26:43:27.07
850 CH HÖSLI Walter Phantom 09:17:05.01 190.406 26:47:05.01
851 DE HÖRNIG Rainer Rany 09:17:15.46 190.385 26:47:15.46
852 CH WIRZ Team Valverde 09:21:29.21 189.886 26:51:29.21
853 SK GENČUR František Genie 09:23:39.03 189.631 26:53:39.03
854 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 09:28:04.91 189.112 26:58:04.91
855 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 09:28:11.15 189.099 26:58:11.15
856 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 09:28:46.11 189.031 26:58:46.11
857 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 09:40:26.42 187.678 27:10:26.42
858 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 09:44:30.10 187.212 27:14:30.10
859 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 09:50:38.82 186.511 27:20:38.82
860 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 09:54:45.33 186.045 27:24:45.33
861 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 10:14:04.11 183.885 27:44:04.11
862 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 10:17:13.57 183.537 27:47:13.57
863 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 10:23:06.87 182.891 27:53:06.87
864 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 10:47:19.83 180.282 28:17:19.83
865 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 11:10:44.65 177.829 28:40:44.65
866 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 11:20:56.44 176.781 28:50:56.44
867 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 11:40:45.82 174.780 29:10:45.82
868 CZ KONOPÍK Jiří Standa 11:43:05.22 174.548 29:13:05.22
869 BE COPPENS Peter Laurel 11:43:08.08 174.543 29:13:08.08
870 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 12:10:37.75 171.848 29:40:37.75
871 AT BLIEGE Felix Gerhard 12:12:12.55 171.696 29:42:12.55
872 DE SG STEFFL SGS 01 12:21:13.87 170.831 29:51:13.87
873 DE SG STEFFL SGS 12 12:27:54.68 170.196 29:57:54.68
874 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 12:31:08.11 169.892 30:01:08.11
875 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 12:37:33.13 169.289 30:07:33.13
876 AT WEINBERGER Hannes WH 30 12:50:38.70 168.071 30:20:38.70
877 CZ REIN Jan "A" Tom 12:52:57.46 167.858 30:22:57.46
878 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 13:02:36.24 166.974 30:32:36.24
879 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 13:10:29.41 166.259 30:40:29.41
880 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 13:11:39.31 166.154 30:41:39.31
881 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 13:12:47.40 166.051 30:42:47.40
882 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 13:21:41.66 165.253 30:51:41.66
883 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 13:39:28.91 163.681 31:09:28.91
884 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 13:48:21.16 162.908 31:18:21.16
885 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 13:52:46.81 162.525 31:22:46.81
886 AT KUTLESA Slavko SLK 54 14:05:01.91 161.474 31:35:01.91
887 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 14:30:10.76 159.359 32:00:10.76
888 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 14:48:54.88 157.819 32:18:54.88
889 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 15:20:03.51 155.324 32:50:03.51
890 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 15:42:03.20 153.609 33:12:03.20
891 SK TATRY-DERBY DT 2 16:00:22.95 152.209 33:30:22.95
892 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 16:30:25.89 149.967 34:00:25.89
893 CZ HANZEL Štefan Han 35 17:17:14.76 146.604 34:47:14.76
894 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 19:14:44.51 138.791 36:44:44.51
895 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 10:29:51.33 98.081 51:59:51.33
896 BE COPPENS Peter Romeo 11:37:18.06 96.005 53:07:18.06
897 AT WEINBERGER Hannes WH 06 11:38:34.80 95.967 53:08:34.80
898 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 11:49:34.19 95.637 53:19:34.19
899 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 13:18:31.30 93.050 54:48:31.30
900 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 17:09:21.65 86.947 58:39:21.65
901 AT WENZ Alfred Jonny 08:42:56.25 68.718 74:12:56.25
902 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 08:43:53.05 68.704 74:13:53.05
903 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 15:47:59.44 62.730 81:17:59.44
904 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC Rach 12 08:23:03.82 34.959 145:53:03.82
905 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 18:00:00.00 28.412 179:30:00.00
906 AT HOFMANN Leopold HL 3 10:21:27.00 26.039 195:51:27.00
907 CZ DUDA Přemysl Dany 10:43:42.00 25.990 196:13:42.00
908 CH TEAM ANDERHUB Albatros 12:08:41.00 25.804 197:38:41.00
909 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 13:58:32.00 25.567 199:28:32.00
910 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 16:15:45.00 25.277 201:45:45.00
911 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 16:33:34.00 25.240 202:03:34.00
912 CZ GRUBER Simon The Queen 17:10:01.00 25.164 202:40:01.00
913 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 18:35:47.00 24.988 204:05:47.00
914 CZ KAREL Jan Němčour 19:21:24.00 24.895 204:51:24.00
915 CZ ATH Květná Abonent 6 18:15:05.60 22.393 227:45:05.60
916 CZ VACEK Josef Generál 08:38:00.43 16.235 314:08:00.43
917 SK COMOREK Pavel Kysuca 08:38:00.95 16.235 314:08:00.95
918 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 08:38:03.52 16.235 314:08:03.52
919 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:38:22.48 16.235 314:08:22.48
920 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 09:45:23.78 14.040 363:15:23.78
921 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 09:45:41.56 14.039 363:15:41.56
922 AT STRAIF Walter Wundervoll 09:45:44.68 14.039 363:15:44.68
923 AT GASSER Reinhard Gator 09:45:58.58 14.039 363:15:58.58
924 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 16:06:56.93 13.798 369:36:56.93
925 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:32:21.46 11.134 458:02:21.46
926 SK KUJANIK Team KT 01 08:38:18.49 11.132 458:08:18.49
927 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 08:38:32.28 11.132 458:08:32.28
928 AT MARCHAT Franz Aphrodite 08:51:49.87 11.126 458:21:49.87
929 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 10:59:37.75 11.075 460:29:37.75
930 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 18:50:45.21 10.889 468:20:45.21
931 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 08:42:38.91 10.576 482:12:38.91
932 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 09:30:15.84 9.189 555:00:15.84
933 CZ ATH Květná Abonent 14 12:00:00.87 8.770 581:30:00.87
934 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 17:05:28.45 8.037 634:35:28.45

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12
CZ ATH Květná Abonent 11
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek
DE BEHLKE Andreas AB 04
CZ BECHYNĚ Radek Kras
SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03
SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana
DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole
CZ BUREŠ Team Agni
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta
CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12
SK COMOREK Pavel Raoul
SK COMOREK Pavel Xavier
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi
CZ DAVID Petr Jugo
CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco
CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio
CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant
CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay
CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go
DE FAMILIE MEIER Tina She
DE FRANZISKA "B" Franziska 8
DE FRANZISKA "B" Franziska 10
DE FRANZISKA "B" Franziska 12
DE GEBHARDT Reinhard Reds
DE GEBHARDT Reinhard Reflexion
DE GOETZ Guenter "A" Bodo
DE GOETZ Guenter "B" Beppo
DE GOETZ Guenter "A" Bella*
DE GOETZ Guenter "A" Bailey
DE GOETZ Guenter "A" Benno
DE GOETZ Guenter "A" Bacca
SK GOGORA Milan Gollum
CZ GORCA TEAM Lejdy
AT GRATZER Marco "A" New Speedy
AT GRATZER Werner Herz Liebe
CZ HANZEL Štefan Han 19
NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel
DE HEROES OF THE SKY Liam
CZ HNILICA Tomáš Dino
AT HOFMANN Leopold HL 6
CH HÖSLI Walter Douglas
CH HÖSLI Walter Lichtning
SK HROZEN Peter Maria
SK HROZEN Peter Peter
SK HROZEN Peter Aneta
CZ HRUDA Jan Karel 5
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2
CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik
CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka
CZ KAREL Jan John Deere
CZ KLEMENS Karel 5K
CZ KLEMENS Karel 10KK
CZ KLEMENS Karel 9KK
CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák
CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato
CZ KOCIÁN Milan Myslivec
CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa
CZ KONOPÍK Jiří Sigi
AT KOSEL / EHMANN Team Fynn
PL KOZLENIA Artur Adi
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3
CZ KROČIL Jaroslav Hubert
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth
CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav
CZ KULÍK Přemysl Alan
AT KUTLESA Slavko SLK 42
PL KWASNICKI Tomasz Gold
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka
SK LAŠ Vladimír Las 1
DE LECKE Theo & Markus TM 07
DE LECKE Theo & Markus TM 08
DE LECKE Theo & Markus TM 10
AT LEICHTFRIED Karin Paul
AT LEICHTFRIED Karin King
CZ MAČALA Zdeněk Blesk
CZ MACHALA František Lukas
CZ MACHALA František Dolly
SK MAJDÁK Michal Apatit
CZ MAJKA + JAN TEAM Jan
CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka
CZ MAKANAKI Team Naki
AT MARCHAT Franz Mogli
PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3
DE MESTRE SILVA Daniel
DE MESTRE SILVA Miguel
AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack
AT NÖRES Kurt Fino
AT NÖRES Kurt Lugos
AT OFNER Kurt Paula
SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex
DE PETZOLD Herbert Pätzi
SK PJ PIGEONS PJ Timmea
NL PLOEG Bert Daan
NL PLOEG Bert Dink
CZ PŘÍVARA Vladimír Matty
CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr
CZ REIN Jan "A" Sally
CZ REIN Jan "A" Luky
CZ REIN Jan "B" Black
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4
DE SG STEFFL SGS 02
DE SG STEFFL SGS 04
DE SG STEFFL SGS 05
DE SG STEFFL SGS 07
CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake
DE SCHOEN Friedrich Fritz 3
DE SCHOEN Friedrich Fritz 4
DE SCHWARM Claudia Heinz
DE SCHWARM Claudia Rembrandt
CZ SKOKAN Pavel Black Jack II.
DE SPITZBERG Team Uwe 1
DE SPRANG Matthias MS 05
AT STRAIF Walter Wampir
CZ STRAPINA Jiří Tomi
CZ SVOBODA Jiří "A" Romana
HU SZALMA - BACSKAI Team Santos
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94
CZ ŠABATA Jan J.Š. 03
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes
CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2
CH TEAM ANDERHUB Aero
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07
CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3
DE TEAM HUNTER Giraffe
DE TEAM LINDENHOF SB 02
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro
AT TEAM MÜHLVIERTEL Lindtner Indigo Figther
AT TEAM ROTER BARON TRB 6
AT TEAM ROTER BARON TRB 8
DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8
DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05
CZ VACEK Josef Maruška
CZ VACEK Josef Barunka
CZ VACEK Josef Kuba
HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11
CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra
CZ VLČEK Jiří Don
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta
AT WALDER Florian Myrthe
AT WEINBERGER Hannes WH 03
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power
AT WENZ Alfred Renate
AT WENZ Alfred Maria
AT WENZ Alfred Krista
AT WIEFLER Alois Anaterve
DE WICHERT KARL-HEINZ Cech
DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova
DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek
DE WINGS 2 WIN WW 06
PL WÓJCIK Piotr Bora
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko
DE ZG HELIOS A Zeplin
CH ZG HELIOS B ZG 05
DE ZSCHOMMLER Jens Akron
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ BOUCHAL Martin Netvor 15:57:08
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 09:36:54
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 12:11:34
CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 16:05:00
DE FELBINGER Gerhard Adam 07:55:53
CZ GRUBER Simon Blue Jack 12:12:16
CZ KONOPÍK Jiří Heda 08:28:47
SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 18:53:57
DE LECKE Theo & Markus TM 04 08:58:11
PT PEDRO PORTO Project X Pongo 16:16:57
CZ REIN Jan "A" Ferry 14:24:01
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 10:26:09
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 11:30:15
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:21:46
AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 10:26:11

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři